.
מאמרים » מודעות גוף ונפש » תקשורת בינאישית

איזה מנהיג אתה?

 - דרך הגוף
מאת: kanfi tali
עודכן ב 02/04/2009

איזה מנהיג אתה?
לנגד עיני אני רואה את הממשלה, את הקשיים של המנהיגים שלנו להיות נאמנים לעצמם ולצרכים של העם ושל המדינה.

מנהיגים מבטן ולידה

התמונה מתחלפת במוחי לתמונה אופטימית יותר, המנהיגים הקטנים שנולדים כל הזמן בעשור האחרון, אילו הם מנהיגים מבטן ולידה – נשמות טהורות שבאות לתת שרות בהתנדבות על מנת לתקן את המעוות שקיים בכדור הארץ ובפרט במדינתנו הקטנה והיפה.

מנהיגים אילו נקראים בשמות מוזרים: "ילדי האור", "ילדי אינדיגו" ו"ילדי קריסטל" לכל אחד מהם יש ייעוד מאוד ברור ותפקידים שונים לבצע בחיים. אני שמחה שזכיתי ואני זוכה כל יום לפגוש בעבודתי המקצועית ובחיי האישיים, באנשים אלו אשר מחויבים לתהליך הצמיחה והריפוי של עצמם קודם לכן, ורק לאחר מכן ובמקביל להחלמתם זורים כל הזמן ריפוי סביבם ובתוך כדור הארץ.

אני שמחה שזכיתי לארבעה אחיינים מדהימים שעושים עבודה יומיומית מבלי לדעת כי הם מקיימים כל יום את ייעודם בעודם צעירים בגיל. זו זכות גדולה לראות את המנהיגים הקטנים מתפתחים להיות מי שהם באו להיות ואת תרומתם הגדולה בחיי ובחייהם של רבים נוספים.

לחיות את האור

היום כאשר אני מסתכלת על הפערים בתוך החיים, פערים כלכליים, תרבותיים, חברתיים, תודעתיים אני מבינה כי ייקח לפחות עשור ויותר להדביק את הפערים שנוצרו בכל ההיבטים וכך גם להקטין את הפער בין המנהיגים החדשים שמגיעים לעולם לבין אלו ששולטים בו כבר עכשיו.

המנהיגים החדשים, הם מנהיגים עם חסד, בעלי חזון ואמונה פנימית אמיתית, הם מאמינים בחיים בריאים, מוזנים היטב בהקשבה, בראיית האחר, באינטימיות, בנאמנות אישית, פנימית וחיצונית, הם בעלי ערכים, אהבה פנימית, חיצונית, אמפתיה לסביבה, גמישות וקיום עצמי.

מנהיגים שמאמינים בדרך האור, השפע הפנימי והחיצוני, מקיימים את אמונתם וחיים ומלמדים אותה ברבים. עושים ככל יכולתם לזרוע אור על פני החושך שקיים כרגע בעולמנו.

אלו הם אנשים שבאו ללמד דרך אחרת, דרך ללא מאבקים ומלחמות, או עוינות ההפך הוא הנכון, דרך מתורבתת, שלכל אדם באשר הוא יש מקום לחיות ולהשמיע את עצמו ואת דרכו. דרך שמאפשרת דו קיום, ללא שיפוט וביקורת הרסנית, מאפשרת לתמוך ולהעניק מרחב לכל אדם או יצור חיי באשר הוא.

איזו מנהיגה אני?

מנהיגה מצחיקה שמעניקה מרחב לאלו הבאים אתי במגע, מעניקה קיום, לגיטימציה להשמיע, ללמוד, ללמד, להעניק, לאהוב, לסלוח, לרקוד ובעיקר לנשום.
מאמינה בריפוי פנימי לפני הכול ורק לאחר מכן בריפוי חיצוני, מאמינה שהכול השתקפות של הכול ולכן על מנת לחיות חיים תקינים עלינו ליישם זאת בכל הרבדים ובכל רמות התודעה בחיינו קודם לכן.

מעל הכול מאפשרת ומאמינה בקיום כל קשת הרגשות ללא הפרדה או פיצול, מאמינה שצריך לכעוס, לבכות, לאהוב, לשנוא, לנחם ולכל דבר יש את הזמן שלו.

מנהיגה שמאמינה שבכל אחד קיים ילד שחייב לחיות טוב, על מנת לגדול להיות הורה איכותי לעצמו ולסביבתו. מנהיגה שאוהבת לרקוד לצחוק לבכות, לכתוב, לצייר ובעיקר לייצר.
אוהבת ומאמינה שבאנו לחיות טוב וביסוד אנחנו יצורים טובים במהותנו, רק שהחיים אילצו אותנו לוותר על דברים רבים על מנת לשרוד אותם.

מנהיגה תמימה במהותה שאיבדה את חלק מתמימותה במסע לגילוי העצמי שלה. מאוד מחוברת לאדמה, לרוח, לגוף ולנשמה. מנהיגה עם כוח רצון עצום שגילתה זאת לאורך המסע.
מנהיגה עדינה במהותה, אך לעולם לא תישאר פריירית, נלחמת על שלה ומאמינה בלבחור בחיים על פני המוות.

ולבסוף מנהיגה שאוהבת לחבק ובעיקר לאהוב ולהעניק.

אז איזה מנהיגים אתם? אשמח לשמוע גם כן.

kanfi tali מטפלת אינטגרטיבית, פסיכותרפיה בשילוב אומנויות,גוף-נפש-רוח,הילינג, מתמחה בתהליכים פנימיים, עבודת "הילד הפנימי", ועוד.
מנחת סדנת "הבית הפנימי

לרשימת כל הפעילויות של טלי כנפי »

מאמרים נוספים
טיפול אישי: לשחרר את האהבה -פורסם ynet kanfi tali
כמו ברחם: טיפול אישי kanfi tali
הזדמנות לחיים מוגשמים. kanfi tali
בגידה או הזנחה - ynet kanfi tali
לבחור לקחת את עצמך בידיים - ynet kanfi tali
להשכין שלום בתוכנו - ynet kanfi tali
חשיבות הרצף בחיים kanfi tali
להיות משפחה מתוקנת. kanfi tali
להיות מאושר/ת. kanfi tali
אומנות השיווק העצמי. kanfi tali
אהבה ללא תנאי. kanfi tali
ספירלה רוז. kanfi tali
הורות פנימית המובילה להורות חיצונית kanfi tali
מה בין הקשבה לדיבור kanfi tali
אודות הבית. kanfi tali
אחריות. kanfi tali
מחבלים בתוכנו kanfi tali
מתכון - לאהבה וזוגיות בריאה kanfi tali
אבני דרך לחיים... kanfi tali
האתגר חשיבה יצירתית. kanfi tali
להיוולד מחדש kanfi tali
מלכודת הקורבנות. kanfi tali
about home - אודות הבית. kanfi tali
מתכון לאהבה וזוגיות בריאה. kanfi tali
unconditional love- אהבה ללא תנאי. kanfi tali
order of probate- צו הירושה. טלי כנפי

עוד עם
טלי כנפי
עוד באותו נושא:


לימודים . תכניות לימוד
סדנאות וקורסים למתקדמים ולקהל מקצועי | קורסים ותוכניות לימודים

מודעות עצמית . שפת גוף . תזונה.
מפגשי מודעות עצמית | סדנאות מודעות עצמית

יוגה, פילאטיס ותנועה
שיטת פלדנקרייז

פעילויות לפי קהל יעד
חוגים לילדים | פעילויות לנוער | צרכים מיוחדים | נשים