לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

טיפים לחיים בריאיםבאם נתייחס אל גופנו כילד הקטן שלנו שזקוק למזון בריא כדי לשרוד ולהתפתח באהבה כבר מצאנו את רוב התשובות לשלותנו ולחיים בריאים ומאושרים יותר.

כולנו, מיום היווצרות האדם הראשון ועד היום, סובלים ומבקשים עזרה. כאבים, מחלות, מצבי רוח קשים, כעסים, פחדים, וכדומה. אנו לא מוצאים נחמה בהורינו, במשפחה, ובסביבה כי כולם עברו ועוברים חיים די דומים לשלנו. לא קל לשמוע זאת אך זו בדרך כלל האמת.

כעת, אני מציע לך לחשוב לרגע: האם כל מה שעברת ואתה חווה בחיים אלו קורה סתם? באם אתה חושב שכן אז אין לי הרבה מה להציע לך אך באם אתה חושב או מאמין שיש סיבות לדברים אצל כולנו, רק אנו לא ממש יודעים את פשר האירועים ומה מטרתם בחיים, הרי אתה כבר בדרך הנכונה שלך.

בוא נבדוק יחד את המזון החומרי שאתה מכניס לגופך: אוכל, שתייה, אוויר לנשימה. האם אתה הבוחר בתזונה שלך או אתה עושה מה שאחרים אומרים לך לעשות: הורים, חברים, רופאים וכדומה? שים לב מה אתה אוכל והאם זה מה שאתה באמת רוצה לאכול? הגוף שלך הוא הילד שלך! האם תתן לילד שלך את המזון שאתה אוכל? התשובה לשאלה זו מאוד חשובה כי כך אתה יוצר באמת קשר עם עצמך: מה נכון עבורי? מה מתאים לי? מה אני רוצה בחיים שלי?

ברגע שאתה מתחיל לחקור באמת ובכנות את החיים שלך אתה יכול לקבל החלטות יותר נכונות עבורך. אתה מתחיל לתקשר - לייצור קשר עם עצמך.
זה הרגע לבדוק ולהחליט מה אתה אוכל, כמה ואיך.

ברגע שהתחלת בכך אתה כבר יכול לעבור לשלב הבא: המזון הרוחני שאתה מזין את עצמך.
ללא הבסיס החומרי אין עולם הנשמה והרוח כי קודם כל אנו זקוקים לחומר ורק אח"כ ניתן לפנות לנשמה - לעולם הרוח.

עשה תרגיל מעניין: קום בבוקרו של יום וקרא למי שאתה מאמין (אלוהים, הבריאה..) ובקש משהו טוב לאותו יום - חשוב לבקש משהו שיכול לקרות כי אחרת אתה רק מלחיץ את עצמך בהתחלה. בקש להיות שמח יותר היום, רגיעה, שחבר יתקשר או כל דבר שאתה זקוק, ואז על תעשה דבר!!!
תן למי שאתה מאמין לעזור לך בלי שתעשה דבר!
וראה זה פלא! פתאום תרגיש חמימות נעימה, שקט, תחושה של חיבור.. התחל לעשות תרגיל זה כל יום ותראה שקורים דברים מדהימים בחייך. בהצלחה.

בקרוב יבוא ההמשך.

אורן נוטוביץ מתקשר ומטפל הוליסטי. תקשור מהיר, מדויק ומקצועי. תקשור גם בטלפון. מעל 15 שנות ניסיון. אמינות ומקצועיות. עובד סוציאלי בהכשרתי (B.A).

כל הרשימות של אורן נוטוביץ - תקשור:

הרפיה והרפיה עצמית - תרגיל נשימה ממוקד

הרפיה והרפיה עצמית - תרג

תרגיל הנשימה המעמיק ביותר להרפיה ורגיעה ללא צורך בתרופות. קל ליישום, רק צריך להתאמן בו ולתרגל אותו והחיים משתנים מיד. מתאים מאוד להרפיה עמוקה ולשינה טובה.» מאת אורן נוטוביץ

תקשור אמיתי  - הדרך להתפתחות גופנית רוחנית נכונה

תקשור אמיתי - הדרך להתפ

מהו תקשור אמיתי ומהי הדרך הנכונה לחיים בריאים ומאושרים» מאת אורן נוטוביץ

תקשור רוחני

תקשור רוחני

תקשור רוחני הוא המידע שמתקשר מקבל להבנת משמעות הקיום והייעוד שלך בעולם זה, מה הדרך הנכונה לך לגילוי עצמך והסובב אותך ואיך ניתן להפסיק את הסבל ולחיות בשמחה.» מאת אורן נוטוביץ

תקשור רוחני

תקשור רוחני

» מאת אורן נוטוביץ

שיתוף חברים

עם : אורן נוטוביץ