לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

למה דווקא פילאטיס?פילאטיס היא שיטת אימון גופני, המבוססת על חיזוק וייצוב שרירי הליבה של הגוף: שרירי הבטן, הגב ורצפת האגן.

פילאטיס היא שיטת אימון גופני, המבוססת על חיזוק וייצוב שרירי הליבה של הגוף: שרירי הבטן, הגב ורצפת האגן. שרירי הליבה מייצבים את גופנו ואחראים על ביצוע נכון ויעיל של התנועות, על שמירת המפרקים ועמוד השדרה ועל מניעת כאבים ופציעות.
מתאמנים בשיטה מדווחים על הפחתת כאבים כרוניים ואף על היעלמותם, על שיפור משמעותי ברמת האנרגיה והחיוניות הכללית, על שיפור היציבה והגמישות ועל מראה גוף חטוב ומוצק יותר.
במציאות היום יומית העמוסה שלנו, רובנו מעבירים את יומנו בישיבה. הדבר גורם לעומסים כבדים על חוליות הגב והמפרקים, עומסים אשר עלולים לגרום לכאבים חוזרים, להגבלה בתנועות שונות ולפגיעה בתפקוד היום יומי.
בניסיון להקל על המצב אנו פונים פעמים רבות לאימון גופני, אשר אינו מצליח לסייע לפתרון הבעיה, אם משום שאינו מדויק מספיק או משום שהוא מתמקד רק בפיתוח שכבת השרירים השטחיים ואינו נותן מענה לצרכים התנועתיים שלנו.
אימון בשיטת פילאטיס בגישה הייחודית של סטודיו "פילאטיס אצל עדי" מעניק מענה פונקציונלי מלא ובנוי בצורה שתוביל לשיפור משמעותי בתפקוד היום יומי, במשימות כמו: הרמת חפצים, התכופפויות, נהיגה או ישיבה ממושכת במשרד. זהו אימון מדויק, הדורש ריכוז מנטלי רב.
שיטת פילאטיס כוללת מגוון רחב של תרגילים (מעל 400), המשלבים אביזרים ועזרים מגוונים.
כל אלו מאפשרים לכל אחד להשיג שיפור בהתאם למטרותיו. גם ספורטאים ורקדנים, המתעמלים בשיטת פילאטיס, מדווחים על שיפור ניכר ביכולתם הספורטיבית ועל החלמה ושיקום לאחר פציעות ופגיעות אורתופדיות שונות.

עדי קייזר סטודיו לפילאטיס מכשירים בקבוצות קטנות של עד 4 מתעמלים בשיעור.
הסטודיו מתמחה בשיקום לאחר פציעות ובעיות אורטופדיות ומנוהל על ידי עדי קייזר, מורה ותיקה ומנוסה לפילאטיס ולמחול, בעלת תואר B.Dance מהאקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים.

כל הרשימות של פילאטיס אצל עדי:

זמן בשניים- תרגילי תנועה לשיפור הזוגיות

זמן בשניים- תרגילי תנועה

מרוץ החיים. אתם מנסים להקדיש זמן לעבודה, לילדים, למטלות ולסידורים. היכן שהוא בדרך, גם התקשורת עם בן או בת הזוג הופכת לממוקדת מטרה ולאט לאט, בלי שמרגישים, מתחילה שחיקה בזוגיות... מה עושים?» מאת עדי קייזר

כיצד נוצרה שיטת פילאטיס?

כיצד נוצרה שיטת פילאטיס?

כמו הרבה רעונות גדולים בהיסטוריה, גם שיטת פילאטיס החלה את דרכה ממש במקרה: בשנת 1914, עם פרוץ מלחמת העולם השנייה, נכלא במחנה הסגר והתחיל לאמן את האסירים במחנה.» מאת עדי קייזר

כיצד נוצרה שיטת פילאטיס?

כיצד נוצרה שיטת פילאטיס?

» מאת עדי קייזר

כל הפעילויות של פילאטיס אצל עדי:

שיעורי פילאטיס מכשירים בקבוצות קטנות

שיעורי פילאטיס מכשירים

שיעורי פילאטיס מכשירים בקבוצות של עד 4 מתאמנים ובהתאמה אישית לצרכים ולרמה של כל מתאמן.» עם פילאטיס אצל עדי

כל השבוע
שיעורי פילאטיס מכשירים בקבוצות קטנות

שיעורי פילאטיס מכשירים

עם: פילאטיס אצל עדי

מתי: כל השבוע

שיתוף חברים

עם : עדי קייזר