לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

אחורי הקלעים

קיבוץ געתון מנחם באר - פסטיבל דרך גוף - דרך גוף
קיבוץ געתון מנחם באר - פסטיבל דרך גוף - דרך גוף


איך קרה שקיבוץ בגליל, כיסה את רצפת המבנה ההסטורי של חדר האוכל שלו על חלליו היפיפיים, המעוטר אמנות ופרטי בנין מרשימים, ברצפת לינוליאום מקצה אל קצה?

❖ הצצה אל אחורי הקלעים של כפר המחול ❖

הרקדנית יהודית ארנון, מייסדת להקת המחול הקיבוצית, מנחם (מני) באר "האדריכל שתכנן את החזון השיתופי בקיבוצים" כפי שהוגדר בתערוכה המסכמת את פועלו (2015), ושמואל כ"ץ, שיצירותיו משולבות ברבים מהמבנים, נמנו עם מייסדי קיבוץ געתון.

יהודית נדרה נדר בליבה שאם היא תשרוד את אושוויץ היא תרקוד לנצח. כפר המחול כיום הינו התגשמות חלומה. להקת המחול הקיבוצית עומדת בשורה אחת עם להקות מחול עכשוויות מכל רחבי העולם. חברי הלהקה, כ-80 רקדנים מכל העולם, חיים ויוצרים בכפר המחול.

פסטיבל דרך גוף בכפר המחול הבינלאומי שבגליל ❖

דרך גוף BodyWays הינה זירה מבוססת יוזמות של היוצרים בה, המקדמת אורח חיים בריא ואקטיבי בדגש על מודעות ויצירה דרך גוף ותנועה.

פסטיבל דרך גוף מתארח בכפר המחול הבינלאומי שבגליל, במעוזה של להקת המחול הקיבוצית ובשיתוף עם הלהקה. סדנאות עומק דרך הגוף, הופעות מחול ומוזיקה ומפגשי תנועה סביב לשעון, במרקם של גישות ממגוון התוכן המוצע באתר www.bodyways.org.

לב הפסטיבל יתרחש במבנה הקיבוץ המקורי, אשר בהבדל מחדרי אוכל רבים אחרים זוכה לחיים מחודשים כביתם של להקת המחול ביוזמה של בנו של האדריכל, הכוריאוגרף רמי באר, וכן בחללי סטודיו נוספים, באולם המופעים, ומקומות שונים בקיבוץ.

אנו מזמינים למפגש פנים אל פנים עם האנשים המניעים את דרך גוף BodyWays בבית של הרקדנים בצפון - כפר המחול, ועם להקת המחול הקיבוצית.

לרכישת כרטיסים אונליין >

צוות האתר האנשים, האירועים והגישות לביטוי, מודעות ויצירה דרך גוף ותנועה.
לכל מי שאוהב לזוזזז !
לגלות עולם דרך גוף ותנועה
find what moves you
מהי דרך הגוף שלכם?

כל הרשימות של פסטיבל דרך גוף:

מי אנחנו?

מי אנחנו?

מיזם דרך גוף מקדם גישות יצירתיות לקשב, ריפוי וביטוי דרך הגוף ומקיים את הפורטל המוביל לאמנויות הגוף והתנועה בישראל.» מאת צוות האתר

מי אנחנו?

מי אנחנו?

» מאת צוות האתר

Move & Dance ♡ BodyWays Festival

Move & Dance ♡ Bod

Prepare for a Treat at Bodyways Festival, nature and culture of western Galilee and at the International Dance Village, Kibbutz Ga’aton» מאת BodyWays

להזמנה
שיתוף חברים

עם : צוות האתר

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות
  דרך גוף BoodyWays.org

kibbutz dance companykibbutz dance companyלהקת המחול הקיבוצית
פסטיבל ים של גליל מערבי
דרך גוף BoodyWays.org
veganfriendy