לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

נא להכיר- ווינג צ`ון קונג פומה הפך את הווינג צ`ון קונג פו לשיטת הקונג פו המתורגלת ביותר בעולם כיום?

נא להכיר. ווינג צ`ון קונג פו, סגנון הקונג פו המתורגל ביותר בעולם כיום, אשר הוכיח עצמו כיעיל וכפרקטי ביותר במצבי וארועי הגנה עצמית אמיתיים.

ווינג צ`ון קונג פו הנה אמנות לחימה עתיקה מסין, שיטת הגנה עצמית אשר שוכללה מדור לדור, במשך מאות בשנים ואשר הידע שלה הועבר ונשמר כסוד בתוככי סין עד 1950 .

Great Grand Master Ip Man היה הראשון שחשף את אמנות הלחימה הייחודית הזו לציבור אמני הלחימה בהונג קונג. מאוחר יותר היה זה תלמידו המפורסם ברוס לי אשר חשף אותה למערב.

אמנות הלחימה הסינית ווינג צ`ון קונג פו תוכננה ונוצרה במיוחד בכדי להפוך אדם ללא נסיון וידע באמנויות לחימה, ללוחם מיומן ויעיל במיוחד. הווינג צ`ון נחשב על ידי רבים בעולם אמנויות הלחימה כאחת מאמנויות הלחימה הסיניות האפקטיביות ביותר .
המטרה והתכלית העיקרית של ווינג צ`ון קונג פו הנה להקנות למתאמן את הכלים והמיומנות לדעת להיות מסוגל להגן על עצמו בצורה אפקטיבית כנגד התקפה אלימה ברחוב.
אמנות לחימה מציאותית והרסנית זו מתמקדת באימוני רפלקס, תזמון, כוח מתפרץ, רגש וחישה ייחודיים.


בניגוד לשיטות לחימה אחרות בהם תצטרכו להשקיע שנים רבות בלמידה עד שתוכלו להשתמש בה לצורכי הגנה עצמית ולחימה, אימון בווינג צ`ון קונג פו מעניק למתאמן/ת כלים אדירים של פרקטיות ויעילות בפרק זמן לא ארוך וללא הצורך להשתמש בכוח וברוטליות .

ווינג צ`ון קונג פו הנה אמנות לחימה קלה ללמידה וליישום, מתאימה לכל גיל ויעילה במיוחד עבור קטני מימדים וכוח המעונינים לרכוש יכולת התמודדות מול אדם גדול יותר.
המדהים באמנות הלחימה הסינית ווינג צ`ון קונג פו שבכדי להצליח בה אין צורך להיות מצוידים בכושר גופני מעל הממוצע.

האימון בשיטה אינו כרוך בפציעות ובפגיעות מה שיאפשר לכם להתמיד בה ולהמשיך ולהשתפר בכל גיל.

אמנות הלחימה הייחודית ווינג צ`ון קונג פו הפכה ב-20 שנים האחרונות לאחת מאמנויות הלחימה הפופולאריות והמבוקשות בעולם וזאת תודות לעקרונות הלוגיים והמדעיים אשר בבסיס השיטה.
ווינג צ`ון קונג פו מושכת אליה מעריצים רבים בקרב אלו אשר מחפשים אחר אמנות לחימה מבוססת מציאות. שיטת לחימה נפלאה עבור אנשים אשר ערים יותר כיום וסקפטיים יותר לגבי מה שהם לומדים.

ההצלחה של אמנות הלחימה ווינג צ`ון קונג פו והפופולאריות שלה בעולם, משויכת גם לעובדה שאמנות לחימה זו מכילה היבטים עמוקים ומסורת רבת שנים של פילוסופיה ומחשבה. אמן הלחימה המפורסם ברוס לי עשה שימוש בחלק מפילוסופיות הלחימה של הווינג צ`ון והפך אותם למפורסמות בעולם המערבי.

ברוס לי , כאמור, היה תלמידו של Great Grand Master Ip Man , אשר היה מורו היחיד.
ברוס לי דיבר על Using no limits as limits
למעשה, זה מה שאמנות הלחימה ווינג צון קונג פו מלמדת אותנו- לא להיות מוגבלים, כרוכים ומולכים ע"י מחשבות קונבנציונליות וע"י רעיונות לחימה מקובעים, במקום זאת, יש להמשיך ל"חקור" ולחפש את הטכניקה או השיטה אשר הנה אף יותר חסכונית ויעילה ממה שאנו מיישמים ברגע זה,
אך בו זמנית להישאר במסגרת העקרונות המדעיים והביומכאניים המנחים של השיטה.גראנד מאסטר לו מאן קאם עם תלמידו מוטי פנסובאמנות הלחימה הסינית ווינג צ`ון קונג פו, התפקוד ואפקטיביות הביצוע באים לפני האסתטיות, הצורה והקאטה והתוצאה- כבר לאחר מספר שיעורים מתחיל המתאמן לרכוש כלים , עקרונות וטכניקות יעילות להגנה עצמית אמיתית.

השיטה מלמדת רק מה ש"עובד" בעולם האמיתי ותוכנית הלימוד רואה חשיבות רבה בכך שהתלמיד יבין את ההגיון והלוגיקה מאחורי כל תנועה וטכניקה נלמדת. יישום הטכניקות מתבצע הלכה למעשה.

לאמנות לחימה ווינג צון קונג פו תוכנית מדוקדקת כיצד להכין את הסטודנט/ית להגנה יעילה בעת סיטואצית קרב ומושם דגש בהקניית יכולות הגנה עצמית למניעה ולהתמודדות בעת מפגש אלים.

ווינג צ`ון קונג פו אינו ספורט לחימה, לא פיטנס, לא כושר גופני, לא אמנות לחימה ליופי ולא שיטה של מדיטציה ורגיעה.

מחקרים ותצפיות מראים כי מרבית הארועים האלימים מתרחשים לאחר ויכוח או איום וקורים מטווח קצר. טווח זה הנו המומחיות הגדולה של אמן לחימה ווינג צ`ון קונג פו והוא מצויד במערך של יכולות, טכניקות וידע אשר מייצר לו יתרון על התוקף. מתאמנים בווינג צ`ון קונג פו לומדים לפתח מיומנויות וטכניקות של שימוש בידיים וברגליים אשר ברבות הזמן יהפכו אצלם לתגובות אוטומטיות ואשר יעמדו לרשותם לצורך הגנה עצמית. לוחם ווינג צ`ון לומד כיצד ליישם את העקרונות המדעיים של השיטה, את פילוסופית הקרב, לומד כיצד ל"נהל" עימות, כיצד להשתמש במבנה גופו והביומכניקה שלו- לטובתו .

על הכותב: מוטי פנסו , B.Sc.,M.B.A הנו תלמידו של Grand Master Lo Man Kam , אחיינו ומתלמידיו הראשונים של יפ מאן -פטריארך הווינג צון העולמי בעת החדשה. מוטי הנו מדריך מוסמך לאמנויות לחימה, בוגר בית הספר להכשרת מדריכים ומאמנים/ בית הספר הבינלאומי לאמנויות לחימה קארטה דו, על פי אישור שרת התרבות והספורט, ובהסמכת ד"ר רוני קלוגר, ראש התחום. לרשות מוטי נסיון של למעלה מ-25 שנים בקארטה, טאי צ`י צ`ואן ווינג צ`ון קונג פו.

מוטי פנסו הגנה עצמית ברמה גבוהה, מבוססת מציאות, המיועדת במיוחד לקטני מימדים ו/או כוח, לבוגרים , מבוגרים ונשים. רכישת מיומנויות , יכולות וטכניקות בצורה בטוחה, קלה ומהנה במיוחד. קוראים לזה ווינג צ`ון קונג .

כל הרשימות של ווינג צ`ון קונג פו:

ווינג צ`אן יפ מאן לו מאן קם

ווינג צ`אן יפ מאן לו מאן

לימוד ווינג צ`אן מהתלמיד הישראלי של גרנד מאסטר לו מאן קאם, אחיינו ומראשוני תלמידיו של גרייט גרנד מאסטר יפ מאן, מורהו של ברוס לי האגדי. אמנות לחימה לכל גיל.» מאת מוטי פנסו

כל הפעילויות של ווינג צ`ון קונג פו:

קונג פו ווינג צ`אן מצטרפים ולומדים כעת

ווינג צ`אן עם מוטי פנסו

אחרי החגים זה עכשיו. עכשיו הזמן להצטרף לפעילות מהנה, מתגמלת ומפתחת, עכשיו הזמן להצטרף לאימוני ווינג צ`ון אצל מוטי פנסו, מבית מדרשו של ייפ מאו האגדי» עם מוטי פנסו

כל השבוע
קונג פו ווינג צ`אן מצטרפים ולומדים כעת

ווינג צ`אן עם מוטי פנסו

עם: מוטי פנסו

מתי: כל השבוע  | 

שתפו חברים