לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

כל כאב, ברגל, בעורף, בגב, מזכיר איזה רגע ...

סדנת ריקוד אפריקאי כפר המחול בגליל - פסטיבל דרך גוף - דרך גוף
סדנת ריקוד אפריקאי כפר המחול בגליל - פסטיבל דרך גוף - דרך גוף


אם הרגשתם שהאדמה בגליל המערבי רעדה, זה אולי בגלל שכל כפר המחול רקד !

״אחרי שלושה ימים בכפר המחול גילינו שחלומות מתגשמים כשאתה פוגש את האנשים הנכונים. שגם אם רצנו בין הסדנאות וההופעות כדי להספיק, אפשר שלא ליפול מהרגליים. שאם כבר ביחד אז שיהיה בתנועה...״ איילת גז

זו השנה הראשונה בה פסטיבל דרך גוף BodyWays התרחש בכפר המחול בגליל. פסטיבל מרגש, אינטימי, מלא בתנועה, יצירה ואהבה בשיתוף עם להקת המחול הקיבוצית ומבחר יוצרים ומנחים דרך הגוף.

היה זה מפגש מקרב עם לבבות פתוחים, הזדמנות לחקור עולמות חדשים של תנועה, יצירה וביטוי. עבור חלקנו היה זה סופ״ש רגוע ופסטורלי בגליל בו חלקנו מרחב משותף ואהוב עם אנשים. עבור אחרים היה זה מפגש חדש עם עצמנו, עם הגוף, הנפש והמיזוג ביניהם.

"חזרנו מהפסטיבל תפוסים, עם גוף כואב, וכשכל הגוף כואב, מרגישים. כל כאב מזכיר חווייה, זהו כאב טוב כזה, מרגש, של חיות. כל כאב, ברגל, בעורף, בגב, מזכיר איזה רגע של אנושיות, של פורקן, מפגש, גילוי, התעוררות, קירבה, מאמץ, כיף גדול... רגע של חיות דרך כעס ושמחה בסדנא של חנן אננדו מרס, רגע של טירוף ושחרור עם טריו מלאיקה, רגע של זרימה בגאגא עם עידן פורגס, רגע של עונג מצפייה במרת העץ עם אמנון ועוד ועוד..." מעין פרידן

"לפני כ-4 שנים הלכתי לסדנה של קונטקט אימפרוביזציה בפסטיבל, ושם היה לי ריקוד שנדמה היה שהייתי בסוג של טריפ. פעם ראשונה שלא חשבתי על כלום, ופשוט הייתי ברגע, בתוך הריקוד הזה. כנגמרה המוסיקה והמנחה ביקשה שנחזור למעגל. לקח לנו רגע לחזור למציאות ולפקוח עיניים וקלטנו שכולם כבר יושבים במעגל ואנחנו במרכזו... כ"כ הייתי בתוך הריקוד שלא שמתי לב לכלום בחוץ. לא שמתי לב שהייתה מוסיקה חיה, שיש עוד אנשים בחדר... זה היה ממש וואו בשבילי.
מאז עברו כמה שנים, כמה פסטיבלים של קונטקט, שיעורים, והחיים הביאו אותי להיות מהמארגנים של מחנות הקונטקט הישראלים בשדמאמא, וריקוד הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים שלי. אני אסיר תודה על אותו שיעור ואותו ריקוד.
יש כאן סוג של סגירת מעגל - אני חוזר לפסטיבל, הפעם כמפיק יחד עם ריבי. נפלאות ומסתוריות הן דרכי החיים.." אורי מילמן

< תודה >

הפסטיבל מתאפשר בזכות תרומתם הלא-מובנת-מאליה של עשרות אנשים הפועלים באהבה ובמסירות, אנשי צוות, עשרות מנחים ויוצרים ועשרות מפעילים מתנדבים. תודה גם לתמיכתם של אנשי קיבוץ געתון ואוצרות הגליל.

המשך יצירה חיבור והשראה לכולנו
לגלות עולם דרך גוף ותנועה!
להתראות בפסטיבל הבא

הכתבה מבוססת על תגובות משתתפי הפסטיבל הכתבה מבוססת על אוסף תגובות של משתתפי הפסטיבל

כל הרשימות של פסטיבל דרך גוף:

Move & Dance ♡ BodyWays Festival

Move & Dance ♡ Bod

Prepare for three days of constant celebration at Bodyways Festival , at the International Dance Village, Kibbutz Ga’aton» מאת BodyWays

אחורי הקלעים

אחורי הקלעים

איך קרה שקיבוץ בגליל, כיסה את רצפת המבנה ההסטורי של חדר האוכל שלו על חלליו היפיפיים, המעוטר אמנות ופרטי בנין מרשימים, ברצפת לינוליאום מקצה אל קצה?» מאת צוות האתר

אחורי הקלעים

אחורי הקלעים

» מאת צוות האתר

כל הפעילויות של פסטיבל דרך גוף:

פסטיבל דרך גוף 2020 יוצר גם בטבע

פסטיבל דרך גוף יוצר בטבע

מפגשים אנושיים, סדנאות בקבוצות קטנות, אוכל משובח וריקודים יחד במרחב פתוח אל תוך הלילה, בסביבות מפתיעות ונוף גלילי. בשיתוף להקת המחול הקיבוצית וכיף בישראל ! בהנחה שהכל יתאפשר ...» עם .

חמישי-שבת
פסטיבל דרך גוף 2020  יוצר גם בטבע

פסטיבל דרך גוף יוצר בטבע

עם: .

מתי: חמישי-שבת

להזמנה
שתפו חברים

עם : הכתבה מבוססת על תגובות משתתפי הפסטיבל

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות
 
veganfriendy