לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

כל כאב, ברגל, בעורף, בגב, מזכיר איזה רגע ...

סדנת ריקוד אפריקאי כפר המחול בגליל - פסטיבל דרך גוף - דרך גוף
סדנת ריקוד אפריקאי כפר המחול בגליל - פסטיבל דרך גוף - דרך גוף


אם הרגשתם שהאדמה בגליל המערבי רעדה, זה אולי בגלל שכל כפר המחול רקד !

״אחרי שלושה ימים בכפר המחול גילינו שחלומות מתגשמים כשאתה פוגש את האנשים הנכונים. שגם אם רצנו בין הסדנאות וההופעות כדי להספיק, אפשר שלא ליפול מהרגליים. שאם כבר ביחד אז שיהיה בתנועה...״ איילת גז

זו השנה הראשונה בה פסטיבל דרך גוף BodyWays התרחש בכפר המחול בגליל. פסטיבל מרגש, אינטימי, מלא בתנועה, יצירה ואהבה בשיתוף עם להקת המחול הקיבוצית ומבחר יוצרים ומנחים דרך הגוף.

היה זה מפגש מקרב עם לבבות פתוחים, הזדמנות לחקור עולמות חדשים של תנועה, יצירה וביטוי. עבור חלקנו היה זה סופ״ש רגוע ופסטורלי בגליל בו חלקנו מרחב משותף ואהוב עם אנשים. עבור אחרים היה זה מפגש חדש עם עצמנו, עם הגוף, הנפש והמיזוג ביניהם.

"חזרנו מהפסטיבל תפוסים, עם גוף כואב, וכשכל הגוף כואב, מרגישים. כל כאב מזכיר חווייה, זהו כאב טוב כזה, מרגש, של חיות. כל כאב, ברגל, בעורף, בגב, מזכיר איזה רגע של אנושיות, של פורקן, מפגש, גילוי, התעוררות, קירבה, מאמץ, כיף גדול... רגע של חיות דרך כעס ושמחה בסדנא של חנן אננדו מרס, רגע של טירוף ושחרור עם טריו מלאיקה, רגע של זרימה בגאגא עם עידן פורגס, רגע של עונג מצפייה במרת העץ עם אמנון ועוד ועוד..." מעין פרידן

"לפני כ-4 שנים הלכתי לסדנה של קונטקט אימפרוביזציה בפסטיבל, ושם היה לי ריקוד שנדמה היה שהייתי בסוג של טריפ. פעם ראשונה שלא חשבתי על כלום, ופשוט הייתי ברגע, בתוך הריקוד הזה. כנגמרה המוסיקה והמנחה ביקשה שנחזור למעגל. לקח לנו רגע לחזור למציאות ולפקוח עיניים וקלטנו שכולם כבר יושבים במעגל ואנחנו במרכזו... כ"כ הייתי בתוך הריקוד שלא שמתי לב לכלום בחוץ. לא שמתי לב שהייתה מוסיקה חיה, שיש עוד אנשים בחדר... זה היה ממש וואו בשבילי.
מאז עברו כמה שנים, כמה פסטיבלים של קונטקט, שיעורים, והחיים הביאו אותי להיות מהמארגנים של מחנות הקונטקט הישראלים בשדמאמא, וריקוד הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים שלי. אני אסיר תודה על אותו שיעור ואותו ריקוד.
יש כאן סוג של סגירת מעגל - אני חוזר לפסטיבל, הפעם כמפיק יחד עם ריבי. נפלאות ומסתוריות הן דרכי החיים.." אורי מילמן

< תודה >

הפסטיבל מתאפשר בזכות תרומתם הלא-מובנת-מאליה של עשרות אנשים הפועלים באהבה ובמסירות, אנשי צוות, עשרות מנחים ויוצרים ועשרות מפעילים מתנדבים. תודה גם לתמיכתם של אנשי קיבוץ געתון ואוצרות הגליל.

המשך יצירה חיבור והשראה לכולנו
לגלות עולם דרך גוף ותנועה!
להתראות בפסטיבל הבא

בהנחיית סנסיי יוסי מגל- אייקידוג`ו »

אייקידוג`ו מודיעין מציע חוג הורים עם ילדים, לשיפור וחיזוק התא המשפחתי עם התמקדות בילד ובצרכיו האישיים.
החוזק והביטחון האישי של ילדנו בחוץ, בחברה. בסופו של דבר מתחיל מהגרעין המשפחתי. המשך קריאה »

דאנס ג׳אם בסוזאן 5.9.20 »

דאנס ג׳אם בסוזאן דלל.. בליווי מוסיקה חיה ואקספרימנטאלית, וגם שקט מבית היוצר של טל אבני... המשך קריאה »

התכנית השנתית - לימודי כח האיזון ורטיגו »

התכנית יוצרת מרחב לשינוי פרדיגמות ודעות קדומות באוכלוסייה לגבי מושגים כמו ריקוד, תנועה, מיהו רקדן וכד’, ומביאה להרחבת המודעות לכך שהריקוד הוא נחלת הכלל. המשך קריאה »

ריפוי מכאבים כרוניים על רקע עצבי-שרירי »

תרגול סומטי מסתמך על מדע המוח ומאתחל מחדש את השרירים והעצבים דרך טכניקת הפנדיקולציה הייחודית לשיטה. התוצאה היא - שחרור בשרירים מכווצים כרונית, טווחי תנועה חדשים, רגיעה ונשימה מלאה. המשך קריאה »

צ`י קונג הזרמת אנרגיית החיים (הצ`י) בגוף »

אומנות תנועה סינית עתיקה המבוססת על תרגול פסיכו-פיזי, שמטרתו הזרמת אנרגיית החיים (הצ`י) בגוף. Exchange of energy between us and the universe "במקום שישנה תנועה ישנה בריאות". המשך קריאה »

קורס מס׳ 15 להסמכת מטפלים בשיטת אילן לב »

השיטה עוסקת בשיפור היכולות האנושיות ובהסרת מגבלות של קשיים תפקודיים, פותרת קשיים של פגמים, פגעים ונכויות. הטיפול עונה על בעיות של סירקולציות בגוף, כאבים, פותר בעיות של שלד, מפרקים וכו` המשך קריאה »

ריפוי מכאבים כרוניים על רקע עצבי-שרירי »

תרגול סומטי מסתמך על מדע המוח ומאתחל מחדש את השרירים והעצבים דרך טכניקת הפנדיקולציה הייחודית לשיטה. התוצאה היא - שחרור בשרירים מכווצים כרונית, טווחי תנועה חדשים, רגיעה ונשימה מלאה. המשך קריאה »

מדיקל צ`יקונג בראי רפואה סינית מסורתית »

מדיקל צ`יקונג בראי רפואה סינית מסורתית - סמינר בן 6 מפגשים בימי רביעי בשעה 18:00 עד 19:15. שילוב של תיאוריה ותרגול מעשי. המשך קריאה »

LifeDance לנשים - סגנונות מכל העולם »

שעור סוחף המשלב סגנונות ריקוד ומוסיקה מכל העולם:מודרני,ג`אז, סלסה,פלמנקו,היפ הופ, ג`ייב, אפריקאי, אימפרוביזציה,ריקוד חופשי ומתיחות מעולם המחול.אין צורך בנסיון מוקדם.כל אחת יכולה. המשך קריאה »

קורס כוונה בסיסי - שילוב טרנס ושיאצ`ו »

קורס כוונה בסיסי - שילוב טרנס ושיאצ`ו
מפגשים חוויתיים העוזרים לנו להגיע לשקט עמוק .
הקורס משלב לימוד שיאצ`ו עם תירגולים שונים לשיפור עצמי,
לשיחרור חסימות בכל הרבדים, בעיקר דרך הטרנסהילינג. המשך קריאה »

תירגול כוונה, מעברים קסומים וטרנסהילינג »

מפגשים חוויתיים העוזרים לנו להגיע לשקט עמוק .
נתרגל כוונה, המאפשרת שינויים משמעותיים ומרפאים,
תירגולים שונים לשיפור עצמי המשך קריאה »

ניקוי (צום) מיצים בנווה מדבר מואה »

סדנת ניקוי (צום) המיצים האהובה בישראל בנווה מדבר מואה המיוחד עם האגם הפרטי. עם זהר צמח וילסון ואביטל סבג המשך קריאה »

סופ"ש playful אימפרוביזציה בורטיגו »

בואו הצטרפו לסופ"ש playful אימפרוביזציה רב תחומית בכפר האקולוגי ורטיגו שבקיבוץ נתיב הלה`! סדנת אימפרוביזציה טוטאלית אנרגטית וייחודית, במרחב מרהיב ביופיו בטבע המעצים. המשך קריאה »

תכנית הכשרה – אינטגרציית קול בתנועה »

אינטגרציית קול בתנועה – חזרה למוזיקליות אורגנית. תכנית מקוונת משולבת, ספטמבר 2020 – פברואר 2021 המשך קריאה »

הפילאטיס פוגש את סודות התרגול-הסומטי »

פילאטיס סומטי משתמש בפנדיקולציה הייחודית לתרגול-הסומטי על מנת להגיע לטווחי תנועה חדשים. נגלה ששרירים שיודעים להשתחרר יודעים גם להתכווץ ביעילות לעוצמות חדשות של כוח ויעילות תנועתית. המשך קריאה »

קורס ריבלנסינג-איזון גוף-נפש »

קורס ריבלנסינג-איזון גוף-נפש קורס עומק לשיטת הטיפול המדהימה מבית היוצר של אושו - ריבלנסינג המשך קריאה »

קורס הוראת יוגה לנשים בהריון - הדס פרי »

הקורס מבוסס על עקרונות פילוסופיים וגופניים מעולם היוגה, בשילוב תנועה עכשוית, תכנים תאורטיים ואנטומיים בנושא הריון ולידה ומיומנויות ליווי רגשי. המשך קריאה »

סדנת ריקוד נשמת השמש, צ`י קונג ומדיטציה »

ערב חג סוכות ראשון נדרים למדבר לרקוד, לתרגל צ`י קונג, קערות טיבטיות וארוחות צמחוניות מעולות להבעת כוונה לשנת תשפ"א. ריקוד נשמת השמש - כשיוגה הופך לריקוד החיים מבוססת על מערכת הצ`אקרות. המשך קריאה »

TIM אימון מוטור-קוגניטיבי לגיל השלישי »

מסלול הכשרה למאמני TIM, אימון מוטור-קוגניטיבי ייחודי לגיל השלישי. קורס המתמקד בהכשרת מאמנים גם דרך זום, עבור אוכלוסית המבוגרים הנמצאת בבית (בעיתות משבר ובשגרה). המשך קריאה »

BE BUTOH עם מיה דונסקי »

מחקר עומק,תרגול ויצירה, המוקדשות להחלפת אנרגיות והבנות ,תוך חקירה ועבודת עומק על יצירה אישית ונוכחות כפרפורמר. .הזדמנות לתמיכה הדדית, הקשבה מחודשת ודיון בונה ומעורר השראה. המשך קריאה »

הכתבה מבוססת על תגובות משתתפי הפסטיבל הכתבה מבוססת על אוסף תגובות של משתתפי הפסטיבל

כל הרשימות של פסטיבל דרך גוף:

Move & Dance ♡ BodyWays Festival

Move & Dance ♡ Bod

Prepare for three days of constant celebration at Bodyways Festival , at the International Dance Village, Kibbutz Ga’aton» מאת BodyWays

אחורי הקלעים

אחורי הקלעים

איך קרה שקיבוץ בגליל, כיסה את רצפת המבנה ההסטורי של חדר האוכל שלו על חלליו היפיפיים, המעוטר אמנות ופרטי בנין מרשימים, ברצפת לינוליאום מקצה אל קצה?» מאת צוות האתר

אחורי הקלעים

אחורי הקלעים

» מאת צוות האתר

כל הפעילויות של פסטיבל דרך גוף:

פסטיבל דרך גוף 2020 יוצר גם בטבע

פסטיבל דרך גוף יוצר בטבע

מפגשים אנושיים, סדנאות בקבוצות קטנות, אוכל משובח וריקודים יחד במרחב פתוח אל תוך הלילה, בסביבות מפתיעות ונוף גלילי. בשיתוף להקת המחול הקיבוצית וכיף בישראל ! בהנחה שהכל יתאפשר ...» עם .

חמישי-שבת
פסטיבל דרך גוף 2020  יוצר גם בטבע

פסטיבל דרך גוף יוצר בטבע

עם: .

מתי: חמישי-שבת  | 16:00

להזמנה
שתפו חברים

עם : הכתבה מבוססת על תגובות משתתפי הפסטיבל

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
קבלו מייל עם קישור ישיר למפגש
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות
 
veganfriendy