לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

תכנית הפסטיבל



הפסטיבל מפגיש בין מגווון רחב של גישות. הופעות ומפגשי אמן לצד עשרות רבות של סדנאות במהלך כל שעות היום, מוזיקה חיה ומסיבות ריקוד, ולצידם מתחם טיפולים ושוק אמנים.

חמישי:
20:00 הופעות מחול עכשוי:
רוני חדש, להקת ביטא
מופע מרכזי: להקת קולבן דאנס
22:00 Groove Ambasdors
24:00 DJ יניב צדיק

שישי:
BodyTalks באודטוריום
11:00 שפת המקור - להקת ביטא במופע בכורה, שוש פרידמן, אורית סוכרי
13:00 תיאטרון פלייבק - משחק מהחיים עם מרכז הפלייבק הישראלי
15:00 תהליכי יצירה - להקת קולבן דאנס בקטעים ממופעים כמהין ועוד, עם זוהר צמח וילסון.
17:00 קונטקט ושינוי דפוסים - זהר רבינוביץ` מארח את אריה בורשטיין, עידו צ`דר // תנועה בטבע - רונן ברגר ועילי אלפרוביץ`. הפנל ימשך שעתיים!

על הבמה המרכזית:
20:00 רצף הופעות מחול עם משתתפי הפסטיבל : סיגל זיו, אורית סוכרי, מור גפן, שוש פרידמן, שרון שגיא
22:00 Onogana - Live Tribal
24:00 DJ ארז גור

שבת:
BodyTalks באודטוריום
11:00 הגוף התומך - עם מילכה ליאון, ורד רבינוביץ`, ניר קראוזה, עמית עזז. מוזיקה: שיר סופר
13:00 לגלות את הקול - שרון גדרון פסקין עם גילה סיני, יאיר אבן זוהר ושיר סופר
15:00 בין פחד ויצירתיות - איילת לקט קינן עם ניר אסתרמן ואורחים
בדשא המרכזי:
17:00 מופע קרקס מהפנט
מיכאל פינקל ואורחים ומסיבת סיום!

מתחמי הפעילות :

❖ קונטקט

קונטקט אימפרובזיציה - עם עמותת הקונטקט הישראלית / ריליס, האנטומיות של הפשייה. מנחים: אריה בורשטיין, יובל גולדשטיין, טלי זבילביץ, איתי יטוב (הקבוצה ביפו), זהר רבינוביץ`, יוחאי גינתון (הקבוצה ביפו), שרון דנון, אודי עוז, ורד צח.

❖ אימפרוביזציה

גאגא (שפת התנועה של אוהד נהרין) / פרפורמנס במרחב הציבורי / התמקדות בתנועה עם מוזיקה חיה / מדיטציה בתנועה - הגל ההרמוני / לרקוד את מי שאת/ה /הפס הלבן / אימפרוביזציה פיסול הגוף / ניה. מנחים: סטפן פרי, אמיר קולבאן, חנן אננדו מרס ומאיה לוי, טלי זביליביץ` ושיר סופר, איריס גלבוע ודנדן גלאור, סיגל זיו, איילת לקט קינן, לילך ביכלר, אורית סוכרי, ורד צח

❖ אקרו ומגע

אקרו יוגה / אקרו בלאנס / יוגה לנשים / זן שיאצו / טיפול בזוגות אילן לב / כוונון ציר החיים / פילאטיס בזרימה / גרינברג קירבה בין אנשים והחלמה ותנועה/ התדר הנכון לגעת ברכות. מנחים: גיא שמשי, אבנר הוכפלד וינאי לב אור , ורד רבינוביץ, יאור גיא ברהום, שרון דנון, גלית אלמוג צור, מלינה רימברג, ענבר בן יהודה, אסתר קסוביץ`

❖ מחול עכשווי

למתחילים ולמנוסים / סדנת רפרטואר קולבן דאנס / חופש התנועה במגבלות המחול / פלדנקרייז / קול ותנועה / סטפס / מחול אתיופי / למצוא את עצמי- להיות בתוך התנועה/ בין תנועה לתנוחה ביוגה/ לרקוד את הקשרים/ / סיפורים דרך תנועה. מנחים: יעל כהן, רוני חדש, אלון קליין , מאיה לוי, מיכל ישראלסתם, דגה פדר, אמיר קולבן, אסתי אור ים , מילכה לאון, אהרונה ישראל, עידו צ`דר

❖ ריקודים מהעולם

טרייבל פיוז`ן / פלמנקו / מחול האלה / מחול אתני / ריקודי בטן / פולקלור פרסי / מחול סופי / סטפס / טנגו ארגינטינאי. מנחים: סיגל זיו, שרון שגיא, אורית סוכרי, מור גפן, שוש פרידמן, איריס דלשד, שאול אסים ברכה, מיכל ישראלסתם, הילה כהן ומיכאל פינקל..

❖ תנועה חופשית

5 המקצבים והמרחב הפתוח / ריו אביירטו / תדרים בתנועה / ביודנסה / ניה / התדר הנכון / מקצבי הלב / ריקוד אקסטטי. מנחים: איריס הרמתי, ענת לידרור, רוית יסעור, ג`ייד, לילך ביכלר, אסתר קסוביץ`, ארי בונאר, רוני מזרכי.

❖ קרקס קול וצליל

הקול מתחבר / קרקס / משחקי אילתור בתיאטרון ויוגה עם כדור / הולה הופ / אימפרוביזציה בתנועה וקול / איזון והאזנה - קערות טיבטיות / אוברטונים מנחים :מירב קלין עם אמיר חייט, רום גל, גבריאל רענן, ג`ולי עובד, אריאנה גוטמן, שני הברי, שיר סופר

ביטוי ומשחק

תיאטרון ותנועה -תיאטרון פלייבק / אלתור בקול מילה ותנועה / לאבאן לשחקנים ופרפורמרים ותקשורת בין אנושית והגוף / הקול הגלוי /דיבור מהבטן / מסע צלילים קערות טיבטיות. מנחים: שירלי לגום ושושה קסטנברג(תיאטרון פלייבק משחק מהחיים),רומם קויפמן, שרון גדרון פסקין, גילה סיני, מילכה ליאון, יאיר אבן זהר, אורון אליאור ואלון ריטר, שני הברי

❖ אמנויות מהמזרח

סמאדווה / כוח הצ`י / מרידיאן יוגה / Lotus Yoga Flow / סימטריה ואסימטריה / קיטאידו /ויפסנה ומדיטציה בתנועה / צ`י גונג / איינגר יוגה / נשימה מחוללת שינוי / סיסטמה - אמנות לחימה. מנחים: נירה רבינוביץ`,אד שמיס,גדי לוי-גולן, יאור ברהום, מלינה רימברג, גלית אלמוג צור, אילנה בהט, עמית עזז,עמית פרידמן, אסתי או-ים, שרון פרידמן

❖ תבונת הגוף

לרקוד פלדנקרייז / מרכז נשי / בוקר של שקט / תנועת החיים ע"פ ימימה / הגוף התומך בי / יד ענוגה-מחול אתני / התמקדות בתנועה עם מוזיקה חיה/ לרקוד את מי שאת/ה / כוח הצ’י/ קיטאידו / ריקוד הצללים / תדרים במזון / ניה. מנחים:אלון קליין, ורד רבינוביץ`,ניר קראוזה, איריס דלשד, מילכה ליאון, מור גפן ,איריס גלבוע, איילת לקט קינן,גדי לוי-גולן, אילנה בהט, ניר אסתרמן, זוהר צמח וילסון, לילך ביכלר

❖ תנועה בטבע

פרפורמנס במרחב הציבורי / 7 יסודות הטבע / טבע תרפיה / מנדלות מחומרי טבע. מנחים : חנן אננדו מרס ומאיה לוי, עילי אלפרוביץ, רונן ברגר, דקלה ברששת

❖תנועה לילדים
המתחם ממוקם ליד בריכת השחייה!
אלתור בקול מילה ותנועה / בוקר של שקט / ציור מנדלות / בקצב הלב - ריקודי הורים ילדים / אקרו בלאנס / דיבור מהבטן / קרקס לילדים. מנחים : רומן קוייפמן, ניר קראוזה, מור שרגא מקרקס בית יהושע, דקלה ברששת, הלית פלאלנד, אבנר הוכפלד וינאי לב אור

❖מתחם הטיפולים

של הפסטיבל הוא המקום המושלם לבוא להירגע, לעצור את הכל, לנוח, להרפות ולהרשות לעצמכם להתפנק . חלק מסוגי הטיפולים המוצעים במתחם הם: עיסוי שמנים, עיסוי תאילנדי, שוודי, אושו ריבלנסינג, עיסוי רקמות עמוק, קערות טיבטיות, הילינג, פלדנקרייז, שיאצו, רפלקסולוגיה, אילן לב, ארומתרפיה, פסיכותרפיה גופנית ועוד.
מחירים : 80₪ ל25 דק` ו150₪ ל50 דק` .
ביום חמישי מחיר מיוחד למקדימים : 60₪ ל25 דק` ו120₪ ל50דק `.

תכננו את הפסטיבל שלכם - הכינו תכניה אישית!
הקליקו על אייקון הלב כדי לשמור בדף אישי סדנאות שתרצו להשתתף בהן.
פירוט המתחים והסדנאות >
אירוח והסעות >
מחירים והרשמה >
דוכנים >

פסטיבל BodyWays דמיינו לעצמכם עולם בו הגוף הוא המכחול, התנועה היא השפה והריקוד הוא הדרך. פסטיבל דרך גוף יוצר עולם כזה. אוהבי הריקוד והתנועה גולשים מהמרחב הוירטואלי ומתכנסים ל 3 ימים של חגיגה דרך הגוף עם תחילתה של שנה חדשה.

כל הרשימות של פסטיבל דרך גוף:

BodyWays Festival

BodyWays Festival

Prepare for three days of constant celebration!! Dance, Move, Explore, Express, Create, Balance, Heal, and Learn.» מאת פסטיבל BodyWays

BodyWays Festival

BodyWays Festival

» מאת פסטיבל BodyWays

שתפו חברים

עם : פסטיבל BodyWays