לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

להיות אנימגיעה נקודה בחיים, במקרים רבים זה קורה בגיל 40-50 לערך, שבה אנחנו מסתכלים על עצמנו, ושמים לב לאן הגענו, מה אנחנו עושים? עם מי אנחנו נמצאים? האם זה נכון עבורנו?

להיות אני
======

אנשים רוצים לחוש יותר אהובים, בטוחים בעצמם, יותר אופטימיים ביחס לחיים שלהם, פחות ביקורתיים, יותר חברותיים, רוצים להרגיש כמעט כל יום שמחה בפנים. רוצים להרגיש אהבה בלב ובגוף, רוצים להיות יותר קלילים, לחוש חלק ממשהו גדול, חשוב ומשמעותי. רוצים שיקבלו אותם כמו שהם ורוצים למצוא איזה עוד דברים שיעשו, יגרמו להם להרגיש טוב.

חלקנו מקבלים או מגלים את התשובות, חלקנו חושבים שגילנו, חלקנו מתפשרים...

מגיעה נקודה בחיים, במקרים רבים זה קורה בגיל 40-50 לערך, שבה אנחנו מסתכלים על עצמנו, ושמים לב לאן הגענו, מה אנחנו עושים? עם מי אנחנו נמצאים? האם זה נכון עבורנו?
זאת נקודה שבה הרבה פעמים משתנים דברים...

לפעמים השינוי קורה רק בתוכנו. כלפי חוץ הכל כרגיל, מתקתק, ממשיך. אבל בפנים מתחילה מערבולת של שאלות, תהיות, תחושת חסר כזאת, ששום דבר לא מרגיע אותה. להפך! היא הולכת ומתעצמת.

משהו חסר לנו, כדי להרגיש באמת טוב עם עצמנו. ואני מדברת על המקרים שבהם לא יעזור לנו לקנות בגד חדש, לנסוע לחו"ל או לנסות להרחיק את המחשבות והתחושות האלה בכוח.

למה זה חשוב?
למה לא להמשיך עם מה שהיה עד עכשיו? למה לעשות גלים? להביא למשברים בחיים... אולי עדיף לקבל את המציאות כפי שהיא ופשוט לחיות.

כיון ש -
תהיות וסימני שאלה שנדחפו הצידה, או עמוק פנימה, דרכם לצוף חזרה, לחזור ולהמשיך להציק, להתעורר בתוכנו כעצב, מועקה, תסכול, כעס, אשמה.

וכל אלה, אם ניתן להם מספיק זמן, יתפתחו ויהפכו לאולקוס, לאלרגיות, למחלות לב ורבות אחרות. (המדע מתאר בהרחבה את הקשר וההשפעות הברורות, בין הגוף לרגש).

מה עושים?
מנסים להשקיט את מה שעולה. ואז, כשאי אפשר יותר, פונים ומחפשים הבנה, עזרה, מחפשים את הדרך הנכונה עבורנו, את הכיוון, את העשיה, דרך להקשיב לעצמנו. מחפשים את הדברים שירגישו טוב בפנים. את מה שיעורר את החשק והשמחה ליום החדש. אנחנו מחפשים את מה שיקרב אותנו לעצמנו! למהות שלנו. את מה שיעזור לנו להתחבר באופן שנוכל ליהנות מהחיים.

הביודנסה
הביודנסה מציעה לנו דרך נפלאה לחקור את כל זה. מציעה לנו הזדמנות לעזוב לרגע את המילים והמחשבות, ולהתחיל מחדש עם השפה הראשונית – שפת הגוף ודרכה להקשיב לעצמנו.
באמצעות הריקוד, התנועה הטבעית שלנו, ובליווי מוזיקה מתאימה, אנחנו עושים מחדש צעדים ראשוניים, הדרגתיים, כאלה שמותאמים לקצב שלנו, בנוכחות של א-נשים כמונו, שמוכנים לצאת למסע המיוחד הזה – מסע לעצמנו. מסע של חיבור לאינסטינקטים שלנו, ליכולות שלנו, לכוחות היצירה שבנו, לתשוקות שבתוכנו, מסע שמחבר בין האדמה שלנו לשמיים שלנו, בין המציאות שלנו לחלומות שלנו.
הביודנסה מציעה דרך שעוברת דרך שמחה ואהבה וגם דרך האומץ להתמסר לחיים הנכונים לכל אדם.

© כל הזכויות שמורות למיכל קמיל

כתבה:
מיכל קמיל, מאפשרת מוסמכת לביודנסה ומורה למנחים חדשים.
ביודנסה עם מיכל קמיל בהרצליה ובסדנאות בכל הארץ
לפרטים נוספים לחצו על צור קשר

מיכל קמיל מנחת ביודנסה מוסמכת ומורה דידקטית למנחים, מטעם ארגון הביוצנטרי העולמי IBF מטפלת ומאבחנת בתנועה ומגע, והתמקדות. Dance to Express! Dance to Feel! Dance to Connect!

כל הרשימות של מיכל קמיל:

להמס את החומות שבפנים

להמס את החומות שבפנים

במשך שנים הרגשתי, שאני חסומה! שיש יותר עבורי, בחיים כאן, ואת היותר הזה אני חייבת לעצמי. יותר מאוחר גיליתי, שגם לעולם סביבנו, מגיע היותר המשמעותי הזה שיש בנו.» מאת מיכל קמיל

להמס את החומות שבפנים

להמס את החומות שבפנים

» מאת מיכל קמיל

בתוך הצורך בשליטה, יושבים ילד או ילדה, שרוצים אהבה ללא תנאים

בתוך הצורך בשליטה, יושבי

יש אינספור סיבות למה להיות בשליטה! ויש סיבות למה לא.. למה הגיע הזמן, להפחית את הצורך בשליטה?» מאת מיכל קמיל

מקור הביודנסה

מקור הביודנסה

הביודנסה התפתחה מ 1965, תחת החזון של המייסד רולנדו טורו ארנדה פסיכולוג קליני ואנתרופולוג מצ`ילה.» מאת מיכל קמיל

מקור הביודנסה

מקור הביודנסה

» מאת מיכל קמיל

מה הביודנסה מציעה?

מה הביודנסה מציעה?

"ביודנסה היא השירה של המפגש האנושי, שמאפשרת את הביטוי של הזהות ואת שמחת החיים." רולנדו טורו ארנדה » מאת מיכל קמיל

מה הביודנסה מציעה?

מה הביודנסה מציעה?

» מאת מיכל קמיל

הגדרת הביודנסה

הגדרת הביודנסה

ביודנסה היא שיטה של התחדשות אורגנית, אינטגרציה רגשית ולימוד מחדש של תפקודי החיים המקוריים. השיטה מיושמת באמצעות ויונסיות (חוויות) המובלות באמצעות מוסיקה, תנועה וריקוד ומצבי מפגש בין אנשי הקבוצה." רולנדו טורו מפתח שיטת הביודנסה» מאת מיכל קמיל

הגדרת הביודנסה

הגדרת הביודנסה

» מאת מיכל קמיל

כל הפעילויות של מיכל קמיל:

ביודנסה על הבוקר עם מיכל קמיל ברעננה

ביודנסה בבוקר - ברעננה

לרקוד כדי לבטא - להרגיש - להתחבר !! לעוד הנאה בחיים, לשמחה, לחיוניות, בריאות, תקשורת והעצמה. Dance to Express! Dance to Feel! Dance to Connect!» עם מיכל קמיל

שלישי
ביודנסה על הבוקר עם מיכל קמיל  ברעננה

ביודנסה בבוקר - ברעננה

עם: מיכל קמיל

מתי: שלישי  | 10:30

מפגשי ביו - דאנס ב ZOOM לנשים

נשים רוקדות בחברותא

הזמנה לנוע ולהקשיב לעצמנו, עם אלמנטים משיטות הביודנסה וההתמקדות. נעשה את זה במרחב אישי זמין, באמצעות מפגש ZOOM» עם מיכל קמיל

חמישי
מפגשי ביו - דאנס ב ZOOM לנשים

נשים רוקדות בחברותא

עם: מיכל קמיל

מתי: חמישי  | 11:00

ביודנסה בוקר בתל אביב

ביודנסה בוקר בתל אביב

קבוצת בוקר חדשה בתל אביב - מנובמבר 2019! הביודנסה מתבטאת בתנועה וריקוד מלאים במשמעות. היא נוגעת בנו באופן מהותי. קודם בחוויה בגוף ואח"כ במודעות ובחיי היום יום.» עם Michal Kamil

ראשון
ביודנסה בוקר בתל אביב

ביודנסה בוקר בתל אביב

עם: Michal Kamil

מתי: ראשון  | 11:00

שתפו חברים