לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

הילד הפנימי

הילד הפנימי - דפנה ביסמוט מתקשרת - מדריכה רוחנית - דרך גוף
הילד הפנימי - דפנה ביסמוט מתקשרת - מדריכה רוחנית - דרך גוף


הילד הפנימי הוא "שיקוף עצמי" שמשפיע על ההתנהגות והשאיפות שלנו. ההכרות והמודעות בקיומו עשויה להביא להתפתחות עצמית והדרכים למציאתו מובאות בכתבה זו..

מהו בעצם הילד הפנימי?
 לילד הפנימי היבטים רבים בעולם הרוחני שמדברים על העולם המוסתר הפנימי בתוכנו. 
הילד הפנימי הוא מימד אנרגטי המכיל את :
* יעדי הנשמה שלנו
* מי שאנחנו כיום כולל נקודות האופי
* חלקים נסתרים מהסביבה
* צורך באהבה שמשמש מקור חיוני לנשמה
* וגם מכיל את האגו שלנו ואת מימד הביטחון עצמי
* הרצון להגשים את מה שרצינו

הילד הפנימי משתתף בכל קבלת החלטה שנצטרך לעשות ולכן יופיע במסרים על ידי סמלים רבים בחלומות בכדי לעזור לנו להבין את עולמו של הילד הפנימי והאם זהו הזמן הנכון לקבל את ההחלטה. חלקם מובאים כאן:

* אם מופיע תינוק בחלומות – התפתחות חדשה בחיינו.

* חלום על כלי רכב/טיס - מסמל כוח שינוי. רכב תקוע מסמל בעיות. החלפת רכב מסמלת שינוי צפוי וכמובן רכב שנוסע ללא בעיות מציין שינוי מוצלח.

* הופעת ילד קטן בחלומות - מסמל את הילד הפנימי ואז בהתאם למצבים השונים ישנם מסרים שונים כמו בקשה לשינוי, בקשה להתייחסות למצבים מסוימים.

* הופעת דלת בחלומות – פתיחת הדלת הנה מסר חיובי המבשר על שינוי. דלת סגורה מבשרת שזהו לא הזמן המתאים למימוש השינוי.

* אם מופיעים מצבי הריון ו/או לידה בחלומות – כמו ההריון ישנו תהליך שדורש זמן שבסופו של דבר כמו הלידה מתרחש שינוי.

כיצד להיפתח לילד הפנימי שלנו על מנת להציף אותו למודעות?

הילד הפנימי מתחבר לצ׳אקרת מקלעת השמש שמייצגת תובנה פנימית, אגו והיכולת שלנו למימוש עצמי ולכן החיבור לצ׳אקרה תוביל לחיבור לילד הפנימי שתאפשר חיבור להוויה ,לילד הפנימי ולאגו. חיבור ועשייה לאהבות וליעדי הנשמה שלנו תגדיל את האנרגיה הפנימית שתגדיל את הכוח המניע שיוביל להגשמה עצמית. אם נלך בניגוד לציפיות של הילד הפנימי ייווצרו חסימות שיכולים להוביל למצבי חולי ולבעיות בריאותיות, עייפות נפשית וכעס עצמי.

הילד הפנימי יופיע בין היתר בחלומות במקרים הבאים: צמתי דרכים להחלטות בחיים , התלבטות לגבי מהות הדרך, הכנה לשינוי שיעשה טוב לנשמה, איבוד הילד הפנימי, קבלת הכלים לצורך הגשמה עצמית של הילד הפנימי.

להלן הסבר על כל אחד מהמקרים שצויינו:

צמתי דרכים להחלטות בחיים

חיינו הם צומת דרכים, שלבים ותחנות רצופות של החלטות עם אפשרויות שונות. בחלקן אנו נעשה את מה שהסביבה מצפה שנעשה - אולי תצמח בנו חומריות, אולי נאבד את שמחת החיים, אוךי נסבול מחוסר אהבה עצמית שיכולה להסיט אותנו מההגשמה העצמית. בחלקן הטוב של האפשרויות אנו יכולים להגשים את הילד הפנימי ולגרום להנעה עצמית כי כאשר אנו מממשים את יעדי הנשמה שלנו יש צמיחה והגשמה עצמית. צמתי הדרכים נועדו ללמידה שבסיומם אנו עולים לשלב הבא שיוביל אותנו לשינוי חדש בחיינו. בחלומות מופיעים מסרים שונים כגון עליה וירידה בין תחנות בעת נסיעה באוטובוס. התחנה מסמלת הזדמנות לעצירה ועשייה לטובת הילד הפנימי.

התלבטות לגבי מהות הדרך

התנגדות והתלבטות לשינוי בחיים יכולה להופיע בחלומות בסמלים שונים. לדוגמה, שחייה בתוך ים סוער, קושי בשחייה, דלת נעולה או תקועה או חלון סגור, תאונה בכלי רכב, חניה לזמן ארוך. סימנים אלו מסמלים התנגדות או התלבטות והסמלים מדברים בשם עצמם. כמובן הם צריכים לבוא בהיבט הכללי של מצבו של החלום. כשאין התלבטות או התנגדות לשינוי נקבל זרימה של מסרים. למשל, דלת נפתחת בקלות, שחיה בהנאה, קנית רכב חדש. אם הכיוון שנבחר הוא שגוי יופיעו סימני אזהרה בחלום כגון נפילה לתוך בור, תקרה שנופלת עלינו, טביעה בים או בבריכה , נפילה ממקום גבוה ומוות מתאונה.

הכנה לשינוי שיעשה טוב לנשמה

הליכה לפי יעדי הנשמה יובילו לשינוי מכוון לפי הילד הפנימי – לעשות משהו מתוך ידיעה ומודעות עצמית למה שאני אוהב ורוצה לממש, תבטיח את ההצלחה וההתפתחות שלי לאורך זמן.

איבוד הילד הפנימי

המשמעות של לאבד את הילד הפנימי הנה איבוד סנכרון פנימי בחיים ואילוץ עשיית פעולות שאנו לא שלמים עמם. נעשה את מה שהחברה מצפה שנעשה ולא את מה שאנחנו אוהבים לעשות. לדוגמה, הבחירה במקצוע שעובר מאב לבן ולא מתוך רצון וחשק פנימי לעשותו. דוגמאות למפגש עם אובדנו של הילד הפנימי: אנשים שמגיעים לתהליכי ריפוי רוחני בגלל תחושת החמצה או חוסר ביטחון עצמי. הריפוי הרוחני מאפשר להם לגלות את עצמם מחדש. הם מגלים חלקים שהם לא נתנו להם ביטוי בעבר ובעקבות התהליך הם מתחילים להתממש ולהנות מהחיים. המסרים שמתקבלים בחלומות לאובדנו של הילד הפנימי הם לעיתים לא נעימים כגון אובדן ילד שאנו מחוברים איליו מאוד. אתם חייבים לגלות מחויבות לילד הפנימי שלכם – תהיו מודעים לצרכי הנשמה כי התרחקות תכאיב לכם בסופו של דבר.

קבלת כלים לצורך הגשמה עצמית של הילד הפנימי

שאנחנו רוצים לעבור תהליך צמיחה רוחני חשוב להיות מודעים לכלים הקיימים שמיועדים להגשמה עצמית. ללא כלים אלו אנו נלך לאיבוד והכרת הכלים הנכונים תמנע תחושת החמצה וקנאה בהתפתחות של אנשים אחרים.

במעבר מילדים לבוגרים אנחנו מתרגמים את הרצונות שלנו לסביבה, לחיות בכבוד ולהביע את עצמנו בסביבה על מנת להטמע בסביבה. האינטראקציה התמידית שקיימת בין הסביבה לרצונות שלנו למימוש עצמי מאפשרת את הצמיחה שלנו באהבה ובכבוד. אחרת ללא הדינמיקה הזו אנחנו נחסם ונהפוך למופנמים, סגורים, עצובים ויהיה לנו קשה לממש את היכולות שלנו.

נפתחת סדנה אשר שמה דגש על תהליכי מודעות והכוונה אלו ומקנה כלים מעשיים שחושפים את המשתתפים בפעם הראשונה לעצמם, דבר המאיץ את הדרך לשינוי. סדנת הגשמה – השמש שבתוכי להגשמת הילד הפנימי.

התהליך שנחווה בסדנת הילד הפנימי באמצעות פיתוח המודעות העצמית יאפשר לבטל את החסימות שיצר הילד הפנימי שנבעו מחוסר בכלים מתאימים, תהליך שיאפשר להתממש יחד עם בסביבה. באמצעות החלומות נוכל לקבל סמלים ומסרים מדויקים שיעזרו לנו להבין את הבעיה והדרך לתיקון על מנת להכיל את המימוש העצמי באופן הנכון עבורינו.

פרטים על הסדנה הקרובה >

דפנה ביסמוט פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות.

כל הרשימות של דפנה ביסמוט מתקשרת - מדריכה רוחנית:

דרישות חובה לימוד לקורס תקשור רוחני

דרישות חובה לימוד לקורס

בטחון במורה הרוחניבתחילה התלמיד חייב לחוש ביטחון במורה הרוחני ובהדרכה הרוחנית על מנת שהמורה יוכל ללמד ולפתוח את הצוהר לתקשור לתלמיד וללמד ריפוי רוחני» מאת דפנה ביסמוט

כל הפעילויות של דפנה ביסמוט מתקשרת - מדריכה רוחנית:

סדנת תקשור - להיות מתקשרים !!

סדנת תקשור מיוחדת

מתקשרת מטפלת הוליסטית ומדריכה רוחנית» עם דפנה ביסמוט

שני
סדנת תקשור - להיות מתקשרים !!

סדנת תקשור מיוחדת

עם: דפנה ביסמוט

מתי: שני  | 20:00

סדנת מודעות עצמית והתפתחות אישית

סדנת מודעות עצמית

אני שמחה לבשר לך על פתיחת מחזור מיוחד של סדנת מודעות עצמית וצמיחה אישית שתפתח בתאריך 6/12 בשעה 19:30 בגן יבנה. 12 מפגשים שבועיים של שעתיים לכל מפגש.המפגש בשיעור הראשון יהיה ערב מבוא חינם אבל מותנה ברישום מראש.הנכם מוזמנים להירשם ולשריין את מקומכם!» עם דפנה ביסמוט

סדנת מודעות עצמית והתפתחות אישית

סדנת מודעות עצמית

עם: דפנה ביסמוט

תקשור - אירוע חשיפת המדריך לתקשור

חשיפת המדריך לתקשור

האם תרצו להיפתח לחיים חדשים אחרים?לקבל תשובות לכל השאלות המציקות לכם ללא הרף ?מרגישים שמשהו חסר בחייכם אבל לא מצליחים לזהות מהו?מה הייתם נותנים תמורת שיפור אמיתי בהרגשתכם?» עם דפנה ביסמוט

שלישי
תקשור - אירוע חשיפת המדריך לתקשור

חשיפת המדריך לתקשור

עם: דפנה ביסמוט

מתי: שלישי  | 19:00

סדנת מודעות עצמית מרוכזת חול המועד פסח

מודעות עצמית בפסח

אם הייתה דרך להגיע לתובנות ולבחירות הטובות ביותר עבורך האם היית בוחר בדרך זו? מי שילמד להכיר את עצמו, יבין את מגבלותיו ויכולותיו האישיות ידע לבחור את הטוב עבורו.המטרה לעזור לעצמנו ולסביבתנו באמצעות חשיבה חיובית ומודעות עצמית. כלים בסיסיים שבעזרתם תעזרו לעצמכם. פיתוח כלים ודרכים לחשיבה חיובית בחיים, מודעות העצמית שלנו. ההקניה תתבצע דרך תיקון חוויות מחיים אילו ואחרים , מימוש חלומות, הבנת החלום ופשרו והגשמה עצמית .כל זאת מתוך אמונה וחשיבה נכונה. כוונון לאנרגיה ולסמלים האישיים - טיפול והתנסות ויציאה לדרך..» עם דפנה ביסמוט

ראשון-שלישי
סדנת מודעות עצמית מרוכזת חול המועד פסח

מודעות עצמית בפסח

עם: דפנה ביסמוט

מתי: ראשון-שלישי  | 9:00

מדיטציה יומית

מדיטציה יומית

מדיטציה יומית בנושאים שונים לרוגע ואיזון רוחני» עם דפנה ביסמוט

ראשון-חמישי
מדיטציה יומית

מדיטציה יומית

עם: דפנה ביסמוט

מתי: ראשון-חמישי  | 18:00

מדריך לתקשור - הרצאה

מיהו המדריך לתקשור

בתאריך 13/6/12 בראשון לציון זה קורה הרצאה מיוחדת שלי בנושא תקשור ורוחניות - אז חבל לך לפספס זאת...ההרצאה מיועדת רק ל-15 הראשונים שיירשמו בלבד.לא נרשמת ? חבל לך לפספס לחץ להרשמה לשריין את מקומך » עם דפנה ביסמוט

רביעי
מדריך לתקשור - הרצאה

מיהו המדריך לתקשור

עם: דפנה ביסמוט

מתי: רביעי  | 19:00

שתפו חברים