לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

קנה מידה אנושימהו קנה מידה אנושי איך זה קשור לחללים שאנו עובדים בהם ולחפצים בהם אנחנו משתמשים ביום יום?

אחד הנושאים המדוברים במקצועות האדריכלות ועיצוב המוצר מתחילת המאה שעברה הוא קנה מידה, וליתר דיוק, קנה מידה אנושי. בעוד הנושא הזה אינו חדש, הוא לא תמיד זוכה לתשומת הלב הראויה לו.

רובינו מכירים את "האדם המודולרי" של האדריכל לה קורבוזייה, ואם לא, זוהי הזדמנות להכיר.

הגאונות בעשייה של לה קורבזייה, מראשוני אדריכלי הבאוהוס של תחילת המאה ה-20, היתה למדוד באופן עקבי וקבוע את היחסים בין חלקי גוף האדם, לחקור את הפעילות האנושית לאור יחסים אלה, ואז ליישם את המדידות לחפצים שימושיים בכל קנה מידה אנושי : החל ממני מגורים ועד למזלג שבצלחת, ובטווח כל סוגי הרהיטים. בסיס לתנועה המודרני שלקחה החשבון את קנה המידה האנושי.

שימוש מתמשך דורש התאמה מתמשכת. דמיינו את נעלי העקב למשל, מחכות בארון ל 10 דקות התהילה של ערב הגאלה. למעט מקרים נדירים, לא נוכל לעמוד עליהן יותר זמן מזה. ולעומתן זכרו את נעלי הבית או הסניקרס שנשתמש בהן עד שיקרעו...

קנה מידה אנושי שמיושם נכון בבניה ובמוצרים, כגון כסאות ישיבה, כסאות עמידה, שולחנות מתכווננים ועוד, משפיע על התחושות שלנו כמו גם על יעילות ופשטות הפעולות בחיי היום יום. חיים נוחים, הלוקחים בחשבון התאמה לצרכים, הם גם חיים שמחים יותר.

צוות האתר מכניסים תנועה לישיבה מול המחשב, בזמן העבודה, בזמן הטיפול, ומונעים בעיות הנגרמות מישיבה ממושכת. מוצרים ארגונומיים ופתרונות אגונומיים לעבודה במשרד או בחדר הטיפולים. כסאות משרדיים מתקדמים לבריאות הגב, כסאות עמידה, שולחנות מתכווננים ועוד.

כל הרשימות של פתרונות ארגונומיים:

שולחנות מתכווננים

שולחנות מתכווננים

שולחנות העמידה הנם שולחנות נוחות ליצירת סביבה ארגונומית במשרד. השולחנות המתכווננים מהווים פתרון מושלם לשילוב בין עבודה בישיבה ועבודה בעמידה, בצורה קלה ונוחה.

פתרונות ארגונומיים למטפלים

פתרונות ארגונומיים למטפל

החשיבות בחיזוק שרירי הגב למטפלים ובפרט לאלו העומדים או יושבים שעות רבות, היא לא דבר של מה בכך. איך דואגים לחיזוק הגב ולשמירה על גמישות שרירי הגב תוך כדי העבודה?

כסאות עמידה

כסאות עמידה

עבודה בעמידה – אין סוף מילים נכתבו על הטרנד החם של חברות ההי-טק. היום זו כמעט אקסיומה: מתכנת שמעביר חלק מהזמן בעמידה, רענן יותר, פורה יותר, וסובל פחות.

כסאות ישיבה ללא משענת

כסאות ישיבה ללא משענת

עובדים שעות ארוכות בישיבה מול המחשב? לגב שלכם – אין גיבוי! מכניסים תנועה לישיבה מול המחשב, בזמן העבודה, ומונעים בעיות הנגרמות מישיבה ממושכת.

שתפו חברים

עם : צוות האתר