לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

קורס מטפלי ומדריכי צ`ירוצים להקרין אנרגיה גבוהה, לטפל, להוביל, לאמן, להדריך ולקבל?"קורס מטפלי ומדריכי אנרגיית צ`י" עם מחבר הספר המפתח לאנרגיית צ`י, מאסטר גדי לוי-גולן. טל:להעיר את המאסטר שבך
קורס הסמכת מדריכים
שלב א`
על פי ספרו של גדי לוי-גולן, מאסטר טאי צ`י גונג, "המפתח לאנרגיית צ`י"

קורס הסמכה מדריכים ומטפלים
תלמידים יקרים,
ברוכים הבאים לדרך חדשה – להעיר את המאסטר שבך.
אני רוצה להודות לך על החלטתך להצטרף לקורס זה ולהצטרף אלינו לדרך מעצימה, מפרה ומתגמלת. זהו צעד גדול לקראת המסע שלך כמדריך טאי צ`י גונג.
הוראת טאי צ `י גונג היא לא רק הוראה של תוכנית טיפוח בריאות, התעמלות סינית או דרך לריפוי עצמי, אלא שיטה ומערכת המאפשרת לך לעזור לאחרים. זה מתאים לכל מי שמוכן לעלות על מסלול מעמיק במסע החיים. יתכן שהחלטת לקחת חלק במסע כיוון שקול פנימי קורא לך לגדול, להתפתח ולבטא את עצמך באופן מלא ושלם יותר בחיים. אם זאת המשימה שלך צא/י לדרך ועזור לאנשים להתחבר לעצמם דרך אנרגיה טובה, נעימה, יעילה שתלווה אותם בכל דרך אליה יפנו ובכל מה שיעשו.
השיטה נוצרה כדי לסייע לך כמדריך ולשמש אותך כמערכת כלים עתיקים ומודרניים מעולם תנועת הריפוי הסינית, הנעת דמיון מודרך, מדיטציה בתנועה ונשימה עוצמתית ולאפשר לך להתחבר אל העצמי האמיתי בקלות וביעילות. לאחדים מכם תלמד שיטת הטאי צ `י גונג כיצד לגרום ליצירת בריאות טובה יותר ולאחרים תשמש כדרך להגיע מדי אימון לחוויות שיא של זרימת צ`י ותחושה נהדרת של שחרור אדרנלין, אנדורפינים דופמין וסרוטונין ולשפר את תפקודם של מוליכים עצביים אלו מהמוח לגוף. עבור חלקכם תשמש השיטה כדרך חיים; נתיב בריא ויעיל להמשך החיים המעורר בקרב אחרים השראה ללמוד, להתאמן , לחוות, להבין, להרהר, ולשאוף, דרך התרגול של זרימת אנרגיית צ`י בגוף ובנפש.
במהלך התרגול תחשפו לסודות העל של השיטה, ולרמה נסתרת של מימד הנוף הפנימי של גופכם. הטאי צ`י גונג מפעיל את הגוף וחודר לנשמה, תוך שימוש בכוחות הפיזי והנפשי האצורים בך. באמצעות עקרונותיה של השיטה תוכל ליישם את הפוטנציאל האמיתי שלך. ביכולתך לחבר את זרימת הצ`י שלך ליתר המשאלות של חייך, לרצונות ולצרכים החשובים בחייך. , כל זה יתאפשר כשתשלים את המטרה האולטימטיבית שלך כמדריך ומטפל ותאמץ את הטאי צ`י גונג כדרך חיים. התרגול וההדרכה ישמשו אותך ככלי אולטימטיבי להשגת רמות גבוהות של אנרגיה, ובריאות טובה.
אני מקווה שתצליח לאמץ את הטאי צ`י גונג כחלק אינטגרלי מחייך בדיוק כפי שעשיתי אני במשך 35 השנים האחרונות וממשיך לעשות. בסופו של דבר, התרגול וההדרכה יהפכו להיות חלק מנתיב חייך והמאסטר הפנימי יתגלה לך מידי אימון. תוכל לעזור לאנשים להשביח את בריאותם ואת חייהם. להתחבר לעצמם ולאני האמיתי שלהם. זהו מסע מופלא של גילוי עצמי אשר מצייד אתכם עם כלים לטפל באתגרי החיים. משימתי היא להעביר לך את הידע שנצבר במשך אלפי שנים ואת הכלים שיתנו בידך לסייע לאחרים להתחבר אל עולם האנרגיה הפנימית שלהם ברמה עמוקה ביותר, ולפתח מערכת יחסים חזקה עם מי שהם, ומה הם יכולים להיות.
אני מזמין אתכם לקחת חלק בלימוד ולהיות נלהבים ומסורים במהלך קורס הדרכה זה, כך שמתישהו במהלך שנה זאת, תקבלו את תעודת ההסמכה ותצאו לשלב הבא בחייכם כמדריכים ומורים בשיטה. המשאלה הגדולה ביותר שלי היא הצלחתכם, ומשימתי להעיר את המאסטר הפנימי שבכם.

בברכה
גדי לוי גולן, מאסטר טאי צ`י גונג
ומייסד LIFE IN MOTION

כלים מעשיים לריפוי בתנועה בטכניקות צ`י קונג
מבוא
צ`י קונג היא תורת תרגול של ריפוי בתנועה המבוססת על תרגילים קינסטטיים פסיכופיזיים בהתאם למדע האנרגיה הפנימית על פי הרפואה הסינית ובכוחה לשפר את הבריאות ואת איכות החיים.
התמורות המרפאות של תרגול טאי צ’י וצ’י גונג הוכחו במחקרים קליניים של אוניברסיטאות רפואיות מובילות בעולם, ככלי יעיל לטיפול במגוון רחב של בעיות בריאותיות, כולל נדודי שינה, דלקות פרקים, כאבי ראש, עייפות, בעיות במערכת החיסונית, ארטריטיס, פיברומיאלגיה, שיקום לאחר אירוע מוחי, התמודדות עם מחלת הסרטן, ומחלות הקשורות ללחץ נפשי.
משמעות המילה צ`י היא אנרגיית החיים הזורמת בגוף. משמעות המילה קונג היא עבודה פנימית, טיפוח עצמי או כישרון. צירוף המילים צ`י קונג משמעו תרגילי אנרגיה, שמטרתם הזרמת אנרגיית החיים הפנימית של הגוף, איזונה והמרצתה.
צ`י קונג כולל מגוון רחב מאוד של תנועות, מסלולי אנרגיה ועיסויים עצמיים. הצ`י קונג, כשיטת מדיטציה בתנועה ועיסוי עצמי, מבוצע בדרך כלל בתנועות רכות, עגולות ונמתחות במקצבים איטיים ומהירים תוך שימוש בטכניקות נשימה מיוחדות, שמטרתן לאפשר לגוף לאסוף את סוגי האנרגיות שבו, למקד אותן ולכוון אותם לאיבר או אזור בגוף ולתוצאת הריפוי הנדרשת.
הצ`י קונג מכוון לשליטה והזנת הגוף בצ`י באמצעות חזרה מתמדת על תרגילי נשימה מבוקרים ותרגילי ריכוז מחשבה. הצ`י קונג מתמקד בשליטה בנשימה מכיוון שמערכת הנשימה היא הנשלטת ביותר מבין השרירים הבלתי רצוניים, והצי קונג רואה בה גשר לשליטה במערכות הלא-רצוניות. בעת תרגול צ`י קונג על המתרגל לדמיין את הנשימה כמשאבה, כאשר מרכז הכובד של הגוף באזור הטבור הקרוי דאן טיין, ומשמש כמפוח או כרית אויר אשר ממנה מונע הצ`י לאחר הרפיית כל הגוף.
לפי הצ`י קונג, איזון חמשת היסודות,(אדמה, מים, אש, מתכת ועץ) משפיע על חמשת האיברים הפנימיים (לב, ריאות, כבד, כליות וטחול) ואלו משפיעים על חמשת הריגושים (להט, פחד, כעס, עצב ודאגה) והכנסתם לפעולה מבוקרת משפיעים על הרגעת העצבים, תפקוד מערכת הנשימה, קצב זרימת הדם וחילוף החומרים. התרגילים אמורים לגרות את פעולת הקיבה, להאיץ הפרשת מיצי קיבה ולהאיץ את המטבוליזם בגוף, לכן הם נתפסים כתרגילי הרזיה, תרגילי ריפוי ותרגילי רפואה מונעת.

אז איך מתחילים?
בכדי שהתרגילים יצליחו לממש את ייעודם, ישנם מספר תנאים מקדימים, אשר יבטיחו את יעילות הטיפול התנועתי . פיתוח מיומנויות השליטה באנרגיית הצ’י-קונג וכוחותיו מסייעים בהפיכתם למכשיר לטיפול ולריפוי עצמי.
דרך תרגול טכניקות של טאי צ’י וצ’י גונג, נלמד להבין את תאוריית זרימת אנרגיית הצ’י בגוף, להגיע לשליטה באנרגיה ליישם ולייעד טכניקות אלה לטיפול בבריאותנו אנו ובריאותם של אחרים.
התנאים המקדימים
1. בכדי להבין באמת ולהצליח עלינו לתרגל את יסודות הצ’י קונג והטאי צ’י ולהתמקד במסלולי אנרגיה חיוניים לבריאות לטיפול וריפוי בתנועה. תוך כדי תרגול אנו בונים את החיבורים והקואורדינציה בין הגוף למח, בין תהליכי כוונה ודמיון להנעה של זרמי צ`י לאיברים ואזורים שונים בגופינו. עלינו לתרגל ולחוות את הביטוי האנרגטי של מסלולי אנרגיה אנכיים, אופקיים וספיראליים. לחמם את המפרקים, הגידים והשרירים ולעשות חיבור בינהם לכוחות הנפש כגון הדמיון, הכוונה וכוח הרצון.
2. עלינו להכיר דפוסי אנרגיה שונים, כמו מערכות זרימת האנרגיה בגוף על פי הרפואה הסינית, המרידיאנים וערוצי זרימת הצ’י, בתנועה, בעמידות ובישיבות מדיטציה.
3. עלינו לשלוט במחשבה, בנשימה ובזרימת האנרגיה תוך שימוש במוסיקה ובדמיון מודרך. זה נעשה במקביל לפתיחת שערים ומתיחות וסיבובים של ערוצי אנרגיה. נקודת מפתח בתרגול צ`י גונג היא הרפיה ונשימה עמוקה, אשר שניהם הם תנאים מוקדמים כדי לאפשר לאנרגיית צ`י לזרום.

כמה קל התהליך ?
צ`י גונג הוא קל ללימוד ומהנה לעשותו. אפילו כמה דקות של תרגול יכולות להיות השפעה הממריצה התחדשות והעצמה אישית. תרגול קבוע מביא השפעת התחזקות עמוקה לכל הגוף והמערכות השונות שלה (מערכות העצבים, העיכול, הנשימה, שלד-שרירים, הורמונליים וכו `). ביכולתה לעזור בריפוי מגוון רחב של כאבים כרוניים, פציעות חמורות ונושאים שתוכניות מחקר שונות הוכיחו את יעילותן של טכניקות הרפואה הסיניים.
תודעה מורחבת וריכוז מוגבר ככלי טיפולי (מתוך הספר THE KEY TO QI שכתב גד לוי-גולן 2010)
אימון וטיפול בצ`י קונג זה מצב או הליך בו האדם המוגדר כמדריך מציע לאדם אחר המוגדר כמתאמן או מטופל לחוות סידרה של שינויים קינסטטים בתחושה, תפיסה, קוגניציה, רגש, תהליכים פיזיולוגיים והתנהגות מוטורית. חלק מהאנשים בעלי היענות גבוהה לקינסטטיקה מדווחים שתרגילי טאי צ`י וצ`י קונג יוצרים מצב תודעה חלופי הכולל זרימת אנרגיה. מצב השונה באופן מהותי ממצב של מודעות רגילה. לרוב מתארים מצב זה כמצב של ריכוז מוגבר או תודעה מורחבת.
להיות בשונג – להיות באלפא " ZONE"
במהלך אימון צ`יקונג הסינים ממליצים להכנס לשונג. להיות ב "ZONE, ולהנות מאנרגיית המנצחים" וזרימה בהרמוניה מולחת עם אנרגיות היקום, כמו כוח המשיכה והחמצן אותו אנו נושמים.
שונג זהו מצב מיוחד של ריכוז בו מצליח האדם תוך כדי כניסה לטראנס נשימתי מדיטטיבי, בדר"כ בלווי המדריך, להתמקד בנוף הפנימי של גופו ובעולמו הפנימי תוך כדי פעולה או תנועה מסוימת ומוגדרת, באופן המאפשר לו להפיק את המרב והמיטב מעצמו תוך ניצול יעיל של המשאבים הגופניים והנפשיים.
התוצאה היא תחושת חיבור מדהימה ליקום ולאנרגיות הסובבות אותנו, והיכולת להנות מהשגיות בהצבת יעדים ומטרות והגשמתם תוך מאמץ סביר בלבד. זהו גם המצב האידיאלי לריפוי עצמי.
לדוגמא: הכדורסלן שמצליח לקלוע מחצי מגרש בשבריר השניה האחרון למשחק ולנצח או תחושת הנצחון בארוע תחרותי שדורש דיוק ומאמץ על כדי להביא מדליה אולימפית.


1. יסודות השיטה: טאי צ`י גונג - להעיר את המאסטר שבך
2. "תחילה בחוץ ואז בפנים"
3. ודאו כי `הגוף נע כאחד`.
4. יצירת התאמה בין הנשימה לבין המערכת האנרגטית.
5. לקבל את הגוף "כתהליך".
6. לעלות מעלה עם שאיפה, ולשקוע עם נשיפה.
7. לזכור את ארבעת שלבי הנשימה. שאיפה – הפסקונת – נשיפה - הפסקונת.
8. לחוות את "רוממות הרוח – ושקיעת הצ`י "
9. לנוע מגדול לקטן. מתנועה מגושמת לתנועה מדוייקת.
10. להדליק את החיוך הפנימי שלך ולהביא את השמחה וההתלהבות לפרקטיקה.
11. להעצים את המאסטר הפנימי שלך.
12. לאפשר "בניית קשרים" בין הגוף והנפש, האנרגיה, הנשימה והרוח.
13. לפתוח שערי אנרגיה ולטפח את זרימת הצ`י במרידיאנים.
14. לחבר את פרקי הידיים כשלוחה של הריאות.
15. להתאחד עם צ`י אוניברסלי, החמצן, כוח הכבידה, האדמה והחלל סביבך.
16. תן לצ`י להיות ביטוי של מי שאתה, ברגע זה, ולאפשר למאסטר שבך לזרוח כמקור חזק של אור.


תוכן הקורס
אבני הבניין של טאי צ`י גונג. . . . . 2
עקרונות טאי צ`י גונג. . . . . 4
שבעת האלמנטים החיוניים של שיעור של טאי צ`י גונג. . . . . 4
מודל זרימת הצ `י. . . . . 5
החימום. . . . . 6
עשרים ושבעת דפוסי ומסלולי אנרגיית הטאי צ`י גונג
1. לחבוק את השמים. . . . . 9
2. שטיפת הכליות - לנוע במעגלים אופקיים על המים. . . . . 10
3. להקפיץ אנרגיה ישירה. . . . .
4. עגור לבן פורש כנפיים. . . . .
5. הדרקון מסובב ראש. . . . .
6. לחפש את בבואת הירח . . . . .
7. הזריחה והשקיעה. . . . .
8. לנוע בספירלה כמספר שמונה. . . . .
9. אריה משחק עם כדור. . . . .
10. מגש התה. . . . .
11. עוצמת הגל. . . . .
12. פתח את הלב - הרחבת כלוב הצלעות ב 5 כיוונים. . . . .
13. שלושה שורשים. . . . .
14. חץ וקשת. . . . .
15. איסוף צ`י. . . . .
16. סרגל הטאי צ`י . . . . .
17. להחליק את רעמת הסוס. . . . .
18. הברשת הברך. . . . .
19. לאחוז בזנב הדרור. . . . .

20. משיכת הסירה. . . . .
21 פיתולי הנחש. . . . .
22. לסובב את הציר מרכזי. . . . .
23. לסובב את "הקוטב הצפוני" לקוטב הדרומי. . . . .
24. מעוף אווזי הבר. . . . .
25. קירור הכנפיים על עץ הבמבוק. . . . .
26. לפתח ידי ענן. . . . .
27. התעוררות הנשמה תוך תנועת השלום והברכה. . . . .
• התעוררות המאסטר שבך. . . . .
• ללמוד את משימות המורה – עבודת הדרכה יעילה וטובה. . . . .
• שאלון הדרכה למורה – שלב א`. . . . .יוצאים לדרך -תוכנית לימוד – שלב א`
א. כל משתתף מציג את עצמו ומסביר מטרותיו האישיות מהקורס.
ב. שיחה קצרה על הוראה של טאי צ`י גונג.
דבר המאסטר: להעיר את המאסטר שבך - ללמד את עצמך תחילה, כך שתוכל ללמד אחרים.
• זה דורש: אחריות, בעלות על התהליך ומחויבות ללמוד יותר כדי לעורר זרימת צ `י באחרים, להוביל אותם לחוות בריאות טובה יותר. להיות שליח ולהעביר את האוצרות. עשרים ושבע תרגילי טאי צ`י גונג הם מחוללי אנרגיית ריפוי פולשנית, וחלק מהם אף דפוסי אנרגיה מעין כירורגית. למד לעקוב אחר האינטואיציה של המאסטר הפנימי שלך.
• הרמוניה נעימה של כל כלי התזמורת: התנועה, הנשימה והכוונה, כולם בהרמוניה.
• לחוות תוצאות של זרימת צ`י, מצב אנרגטי של הרפיה עמוקה וטיפוח עוצמה פנימית.
• פיתוח "מודעות על" לאנטומיה העדינה, למרכזי אנרגיה ולגלגלי אנרגיה פנימיים.
1. עקרונות טאי צ`י גונג:
• תנועה אחת בכל פעם
• "הגוף נע כאחד" - שקט בפנים
• נפשית - פעילות גופנית עם אנרגיה חיובית, שמחה והתלהבות
• להיות אינסטינקטיבית, "לשבור" את הצורה; לתת לצ`י להשתולל
• ללמד עם גישה חיובית; ליהנות השיעור שלך, היא הדרך הטובה ביותר לעורר
• ולהניע את התלמידים שלך.
• להיכנס לאזור זרימת צ`י ולאחר מכן לקחת אותם איתך
• הקצב את עצמך למצב התלמידים שלך - גיל, פציעות
• נע מהר מדי יכול לשים את התלמידים בסכנה
• "מעל שמחה" - לשלוט בעצמך ולא להיסחף
• ללמד ביעילות, על ידי התבוננות בתלמידים שלך ולתקן את תנועותיהם
2. היסודות של שיעור גונג טאי צ`י:
להיות במצב של טרנספורמציה מתחילתו ועד סופו.
1. מילות פתיחה ותאור קצר של הנושא
2. חימום
3. מתיחות כוח
4. דפוסי ומסלולי אנרגיה
5. תבנית הטאי צ`י או חלק ממנה
6. COOL DOWN - לקראת סיום – להאט לשחרר ולהרפות
7. רוממות רוח וצמיחה רוחנית עם ביטוי פנימי של הכרת תודה, אהבת חסד וחמלה.
3. מודל זרימת הצ`י:
קודם בחוץ, ואחר-כך בפנים>בזמן הזה > באחדות> במצב זרימת הצ`י.
"באמנות התנועה הפנימית" מאמינים כי על מנת להגשים את מקסימום עוצמה
המתרגלים חייבים ללמוד כיצד לאסוף לבנות ולזכך את הצ `י. רק אז יתאפשר לגוף הפיזי להזרים אנרגיה יעילה. הכשרה זו מתמקדת במחזור ובבנייה של רמות צ`י. כדי לעשות זאת, הגוף חייב להישאר רגוע במידה מסוימת ורַך. טאי צ`י גונג שייך לקטגוריה פנימית זו.

4. ארבעת השלבים במודל זרימת הצ`י
1. קודם בחוץ ואחר כך בפנים: לתכנן, לכוון ולנקוט פעולה – ראשית מבחוץ ואז מבפנים.
2. בזמן הזה: להיכנס למצב הווה. להיות נוכח לחלוטין כאן ועכשיו - למצוא שלווה ושקט פנימי.
3. באחדות: הגוף נע כאחד. לחוות את האחדות האולטימטיבית של הגוף והנפש עם האנרגיה האוניברסלית. לרתום את האנרגיה כדי למצות את הפוטנציאל האמיתי שלך.
4. במצב: להישאר במצב אלפא של זרימת הצ`י ולחוות תוצאות ללא מאמץ.


5. עשרים ושבע האנרגיות של טאי צ`י גונג:

תרגול מקדים: החימום
• רכיבי מפתח: מְתִיחָה , נְשִׁימָה, תרגילים
• להתחיל את התרגול בלדמיין שאתה מדריך אחרים
סיבוב ומתיחה של כל המפרקים לגמישות:
• קרסוליים, ברכיים, ירכיים, כתפיים, מרפקים, עמוד השדרה
• להניע את הידיים שמאלה וימינה
• להניע את הידיים קדימה ואחורה
• מתיחות כוח – קדימה, הצידה, מטה, מעלה,

מטרות
• התחל עם יישור הגוף הנכון
• למרכז וליצור איזון
• למתוח את הראש לגעת בשמים

להצית את החיוך הפנימי שלך
מטרות
• מתיחת זוויות הפה הצידה והתפשטות גל החיוך על כל הפנים
• ניקוי מחשבות מעיקות ומזיקות ופינוי מקום לשמחה ושלווה
• להקרין גישה חיובית ליתר איברי הגוף
• להתכוונן לאימון מהנה


תרגול 1: לחבוק את השמים


מטרות
• להיכנס למצב של הרפיה עמוקה, לשחרר ולהפיג מתחים.
• להפעיל נשימה סרעפתית, איטית, עמוקה וחלקה ולפתוח את קנה הנשימה.
• לאחד את הגוף והנשמה – כאן ועכשיו, ולחבוק ולהעריך את הרגע.
• לנוע בקלילות מעלה כנגד כוח המשיכה ולזרום מטה עם כוח המשיכה כמפלי מים.
• לשפר זרימת הדם בגוף ולהכיר בתנועת בזרימת הצ`י.
• צ`י שוקע – אושר צף למעלה. (רוממות רוח).
המימד הטיפולי - התרגול עשוי לתת פוש של אנרגיה, לשפר ולהיטיב עם אנשים הסובלים מהבעיות הבאות:
• מתח וחרדה
• דפרסיה
• עייפות כרונית
• כאבי גב
• בעיות במערכת העיכול
• בעיות קשב וריכוז

רשמים ותובנות: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


תרגול 2: שטיפת כליות במערבולות - לנוע בשני מעגלים אופקיים

מטרות
• לתרגל מדיטציה עמוקה תוך סיבוב עדין של הגפיים סביב עין הסערה.
• לגלות את זרימת האנרגיה הספירלית - המערבולת הפנימית.
• לעסות את הכליות ואיברים פנימיים אחרים . עין הסערה נעה דרך המפרקים שלך, דרך עמוד השדרה שלך, ומיטיבה עם הכליות שלך והאיברים הפנימיים דרכם היא חולפת, בכך שהיא מאיצה זרימת דם לכל אזור לשם אנו מכוונים.
• לנקות רעלים מהגוף ולקדם ניקוז לימפתי.
• להביא אותך מיד לתוך מצב זרימת צ`י, תוך זיקוק וניקוי אנרגיית צ`י
• להצית את החיוך הפנימי שלך
המימד הטיפולי:
• ניקוי רעלים ממערכת הלימפה
• חיזוק המערכת החיסונית תוך שחרור נוזל לימפטי לכלי הדם, ואיטום בפני בקטריה
• עיסוי מערכת העיכול, ושחרור חסמים
• עיסוי והזרמת דם לכל איבר בגוף ע"י הפעלת אנרגיית המערבולת ביחד עם הכוונה
רשמים ותובנות:. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

תרגול 3: אנרגיית הקפצה ישירה
מטרות
• למשוך אנרגיה מהקרקע כדי להגביר זרימה לפלג גוף עליון
• לבנות קשרים בין המוח לשרירים
• לשחרר את השרירים על ידי ניעור השלד
• לכוון את האנרגיה מהאדמה דרך כפות הרגליים לכפות הידיים
המימד הטיפולי:
• לבנות קשרי עין – יד וקשרי עצב –שריר.
• לסייע ללב על ידי הפחתת שימור נוזלים
• להפיג מתח נפשי
• להתעורר בבת אחת – במקום כוס קפה חזק
• להאיץ זרימת הדם ולחמם את השרירים
רשמים ותובנות:.. . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


תרגול 4: עגור לבן פורש כנפיים
מטרות
• להשתמש בנשימה עמוקה כדי לפתוח ולסגור את כלוב הצלעות ומרכז הגוף – דאן טיין ואזור מפתח הלב, על ידי איזון, פתיחה וסגירה, שאיפה ונשיפה, כיווץ והרחבה.
• להרפות ולהירגע
• להשקיע את הצ`י למטה אל הדאן טיין התחתון ולתוך האדמה
• לרומם את הנפש = רוממות רוח
• לעורר את הגוף בבוקר ולהרגיעו בערב
• לתרגל מעבר של משקל הגוף על פי ערכי יין ויאנג של הריק והמלא, ולחוות "מצב אלפא של זרימת צ`י".
המימד הטיפולי:
• בעיות עצירות במערכת העיכול - לשחרר את מערכת העיכול מחסמים על ידי מתיחה והרפיה של הבטן עם נשימה סרעפתית.
• להפיג כאבי פיברומיאלגיה, ארטריטיס ואוסטיאופורוסיס


רשמים ותובנות:.. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
תרגול 5: דרקון מסובב ראש
מטרות
• לטפח אנרגיה ספירלית, לעודד זרימת צ`י במרידיאנים ולפתוח חסימות מערוצי האנרגיה
• לנקז את מערכת הלימפה ולחזק את המערכת החיסונית
• להגמיש את עמוד השדרה תוך תנועת הפיתול
• לשחרר את הגוף, ולחמם את המפרקים
• למקד, לאזן ולאסוף צ`י, ולבטא אותו באופן חלק והרמוני
• לסובב ולמתוח את כלוב הצלעות בכיוונים מנוגדים
• לקדם הרפיה עמוקה ולהפחית מתח
המימד הטיפולי:
• בעיות פרוסטטה – לכוון את אנרגיית הפיתול ולאפשר לה להזרים ולשחרר צ`י
• להזרים צ`י ולשחרר מפרקים נוקשים
• למנוע או לעכב בעיות ארטריטיס, אוסטיאופורוסיס, פיברומיאלגיה
• לטפל בחרדה ומתח נפשי
• בעיות עיכול
• ניקוי רעלים על ידי הפרשת נוזל בלוטות הלימפה וחיזוק המערכת החיסונית
• בעיות קשב וריכוז – בניית קשר עין יד, ומיקוד המוח בפעולת קואורדינציה מורכבת
• רשמים ותובנות: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


תרגול 6: לאסוף את הירח מהמים
מטרות
• לגלול את האגן קדימה ואחורה, כדי להרחיב ולהמריץ את מאגרי צ`י [Kua]
• למתוח את עמוד השדרה בכיוונים מנוגדים ולהרחיב את המרווח בין החוליות כאשר פלג גוף עליון מושך למעלה ופלג גוף תחתון מושך מטה
• לעורר דמיון והדמיה
המימד הטיפולי
• חיזוק שרירי הליבה
• עיצוב שרירי הבטן
• חיזוק הגב התחתון
• טיפול בעייפות כרונית
• שחרור והפגת מתח נפשי

רשמים ותובנות:... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
תרגול 7: זריחה ושקיעה

מטרות
• כניסה למצב אלפא בזרימת צ`י
• למרכז, להשריש, לאזן את הגוף ולצבור אנרגיית אדמה
• טיפוח מיינדפולנס – תשומת לב ומודעות מוגברת למעגלי האנרגיה הקוסמית
• להרחיב ולמתוח את כל המפרקים ואת השרירים הבין-צילעיים
• לחוות אנרגיית אש (עולים מעלה כמו אדים מהים) ואנרגיית מים (יורדים מטה כמו פתיתי שלג)
• לזרוח להפיץ את האור הפנימי שלך
המימד הטיפולי
• התרגיל מעודד רוממות רוח לסובלים מדיכאון
• ממקד ומגביר השתרשות אצל לקויי קשב וריכוז
• עשוי להקל בכאבי גב על ידי הפחתת עומס חולייתי
• שחרור והפגת מתח נפשי
רשמים ותובנות:... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


תרגול 8: אנרגיית הסליל בצורת 8
מטרות
• ליצור רצף מתמשך של זרימת צ`י במסלול הספרה שמונה
• לייצר צ`י באנרגיות אש ומים
• לפתוח את נתיבי האנרגיה ואת המרידיאנים
המימד הטיפולי
• להקל על עמוד השדרה ולשחרר אותו
• לטהר את הכבד, הטחול והלבלב
• כדי להרגיע ולהפיג את הגוף של כעס, דיכאון ותסכול
• לעכב ניוון שרירים, דלקות מחלות מפרקים
• חיזוק מערכת החיסון והאצת המערכת הלימפתית
• ניקוז רעלים
• הקלה במתח נפשי ושחרור מתעוקה (סטרס)

רשמים ותובנות: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


תרגול 9: אריה משחק עם כדור

מטרות
• לפתח זרימת צ`י לאורך נתיב אנרגיה מעגל אנכי
• להרחיב את המודעות שלך, תוך ניצולת התנופה הפנימית של הצ`י
• לבנות מיקוד וריכוז דרך חיבור בין העין לשריר
• לשחרר את השרירים הבין-צלעיים (השרירים העמוקים של בית החזה, בין הצלעות)
• להשיב לכלוב הצלעות את היכולת האבודה של להתכווץ ולהתרחב בקלות
המימד הטיפולי
• לעודד הנאה ממשחק ובכך לשחרר מהמוח חומרים מיטיבים
• לסייע בהפגת מתח נפשי, חרדה או דכאון
• לעכב או למנוע ניוון שרירים, דלקות פרקים, כאבים כרוניים
• להחזיר פעילות לכתף קפואה או "מרפק טניס"
• לשפר קשב וריכוז, תשישות, בעיות שינה
• להגביר זרימת הדם ולסייע בהפרשת נוזלים
רשמים ותובנות: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

תרגול 10: מגש התה
מטרות
• לפתח קואורדינציית העין והיד
• להגמיש את כלוב הצלעות ולשחרר את השרירים בפלג העליון של הגוף
• לכוון זרימת אנרגיה ספירלית מהחוץ אל הפנים. מכפות ידיים, דרך מרפקים, כתפיים, מפרקי ירך ועמוד שידרה.
• לגלות את אנרגיית המערבולת ולעבוד איתה תוך הכוונתה לאזורים בהם היא נדרשת.
• לנקז את מערכת הלימפה ולחזק את המערכת החיסונית
• למרכז, לאזן ולאסוף את צ`י, ולהזרים אותו בתנועה חלקה ובאופן הרמוני
• לקדם הרפיה עמוקה ולהפחית מתחים

המימד הטיפולי
• בעיות קואורדינציה, קשב וריכוז
• נדודי שינה
• כאבי ראש, גב וצוואר
• דלקות פרקים וכאבי פיברומיאלגיה
• התמודדות עם אסטמה וקשיי נשימה
• ניקוז רעלים וחיזוק המערכת החיסונית
רשמים ותובנות: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .תרגול 11: תנועת הגל
מטרות
• להירגע ולזרום עם כוח הכבידה
• לפתח זרימה הרמונית, טבעית ויעילה
• לנקות את הראש ולטהר את הצ`י
• לבנות כמות של אנרגיית צ`י, כדי שנוכל לכוון, לשלוט ולשחק איתה
• לקשר את משקל גופך עם זרימת המים
• להקל על המוח מהטרדה עצמית, מתח וחרדות
• להמריץ את אזור האגן ולהגדיל את טווח התנועה במפרקי הירך
• לעסות את אזור הדאן טיין התחתון
• להביא להרמוניה ברמה הגופנית, הנפשית והרוחנית באמצעות תנועה שלווה וזורמת
המימד הטיפולי
• התחדשות אנרגיה לסובלים מחולשה ותשישות
• השתרשות וחיבור ליסודות לסובלים מחרדה ומתח נפשי
• מילוי מאגרי האנרגיה בדאן טיין התחתון וצבירת כוח פנימי
• חיזוק שרירי השוק והירך
• התמודדות עם בעיות פרוסטטה
• התמודדות עם בעיות גיל המעבר
• מערכת העיקול – בעיות עצירות וכאבי בטן
רשמים ותובנות:. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


תרגול 12: לפתוח את הלב - הרחב את כלוב הצלעות בחמישה כיוונים
מטרות
• להרחיב את כלוב הצלעות
• למתוח את המפרקים ואת השרירים בחלק העליון של הגוף
• להפחית מתח ולחץ נפשי על ידי מתיחה והרפיה עמוקה
המימד הטיפולי
• בעיות נשימה ואסטמה – הגדלת נפח הריאות
• זריקת מרץ ואנרגיה לסובלים מתשישות, דכאון, מתח וחרדה
• התמודדות עם פיברומיאלגיה וכאבים כרוניים
• דלקות פרקים, ארטריטיס ואוסטיאופורוסיס
• מחלות לב
• לחץ דם גבוה או נמוך
• החלמה לאחר סרטן השד
• כאבי גב וצוואר
• כאבי ראש ומיגרנות
רשמים ותובנות:. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


תרגול 13: שלושה שורשים


מטרות
• מטרת שלושת השורשים היא לחזק אותך, הן ברמה הפיזית הן ברמה הנפשית והן ברמה הרוחנית
• לפתוח את ה"קואה", מאגר הצ`י באגן. זהו מאגר האנרגיה הגדול ביותר באזור הירכיים והאגן
• לצבור צ`י, באמצעות אנרגיה מהקרקע והעמקת השורש השלישי – קו האינסוף
• לשפר את זרימת צ`י, באמצעות הדמיה של דחיסת קפיצים
• לחזק את הבטן, הגב התחתון והישבן
המימד הטיפולי
• בעיות חולשה ותשישות
• התמודדות עם דכאון
• הפגת מתח נפשי וחרדה
• בעיות בטן ועיכול
• בעיות פרוסטטה
• בעיות קשב וריכוז
• התחזקות פיזית ונפשית
תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


תרגול 14: חץ וקשת
מטרות
• לצבור אנרגיה, על ידי מתיחת קבוצות שרירים גדולים ושחרור פתאומי
• לאפשר לכל כלוב הצלעות כלוב ופלג גוף עליון להתרחב בו זמנית
• לאחד ארבע סוגי אנרגיות שיעבדו יחד בהרמוניה: הפיזית, מנטלית, נשימתית והאופטית.
• לחדד את ההתמקדות הנפשית על-ידי כוון אל המטרה הרצויה ופגיעה בה
• הרחבת הדמיון, על ידי שליחת החץ אל עבר האינסוף ובחזרה
• סובב עוֹלָם: שליחת חץ שיקיף את כדור הארץ
המימד הטיפולי
• קואורדינציית עצב ושריר ועין עם יד – לבעיות קשב וריכוז
• חיזוק שרירי הבטן והגב
• בעיות עיכול
• מתח נפשי, חולשה ותשישות
• כאבי פרקים, דלקות פרקים, פיברומיאלגיה
• ארטריטיס ואוסטיאופורוסיס
• ניקוז רעלים וחיזוק המערכת החיסונית
תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .תרגול 15: איסוף צ`י

מטרות
• לחזק את הנוכחות שלנו על ידי מיקוד ב"כאן ועכשיו".
• לצבור כמה שיותר צ`י ולמלא את מאגרי האנרגיה שלנו.
• להשתמש בנשימה ככלי תחבורה עליו נעים כוחות הכוונה והדמיון בדרך אל היעד הבא שלך
• להתאים את זרימת הצ`י לאנשים שסובלים מבעיה רפואית ורוצים לשפר את מיומנותם.

המימד הטיפולי
• בעיות קשב וריכוז
• הזרמת דם לכל איברי הגוף לאחר וישיבה ממושכת
• הפגת מתחים
• טיפול בתעוקה נשימתית
• טיפול בבעיות פרוסטטה
• הקלה על התכווצויות שרירים
תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


תרגול 16: שליט הטאי צ`י

מטרות
• לאסוף את צ`י ולבטא את האנרגיה שלך במקצבים שונים
• לחדד ולנקות את זרימת הצ `י
• ללמד את הגוף "לנוע כאחד"
• להקל על מתח והתעוקה (STRESS)
• להפיץ צ`י לכל חלקי הגוף
המימד הטיפולי
• בעיות קשב וריכוז
• הפגת מתח וחרדות
• בעיות במערכת העיקול
• הקלה מכאבים
• בעיות שינה
תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

תרגול 17: להחליק את רעמת הסוס


מטרות
• להביא את הגוף והנפש לעבוד כאחד
• לאזן את הצד השמאלי והימני של המוח על ידי פעולות שונות בכל צד
• ללמוד איך להיות כמו "כבד כמו סלע" ו"קל כמו נוצה"
• לפתוח את ערוצי האנרגיה בגוף, המרידיאנים ולהגביר את זרימת הצ`י
• לאפשר את "פיצול" הכוח לכיוונים שונים
המימד הטיפולי
• בעיות קשב וריכוז
• הפגת מתח וחרדות
• בעיות במערכת העיקול
• הקלה מכאבים
• בעיות גב וצוואר
תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

תרגול 18:הברשת הברך


מטרות
• ללמוד את התנועה מקדימה לאחור
• להטיב את זרימת האנרגיה הספירלית, תוך תנועת קידוח של עמוד השדרה
• לפתח תיאום בין מיקוד וריכוז לבין תנועות העיניים, הידיים, הרגליים והנשימה
• להשביח את זרימת צ`י
• להזרים כוח מרגל אחורית לידיים.
המימד הטיפולי
• בעיות קשב וריכוז
• הפגת מתח וחרדות
• בעיות במערכת העיקול
• הקלה מכאבים
• בעיות שינה ותשישות
תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

תרגול 19: סדרת "לאחוז בזנב הדרור" (טאי צ`י קטן)
זהו מיקטע קלאסי של טאי צ`י בסגנון יאנג, המשתמש בארבעה עקרונות מפתח על ידי תנועות קינטיות לפתיחת שערי אנרגיה, טכניקות להזרמת צ`י ותרגול כוח פנימי המונע בכוח הכוונה.
האימון תורם לבריאות משופרת, יציבה נכונה, גמישות, מחזק את מערכת החיסון, תורם ליכולת ריכוז גבוהה ומשפר את הקואורדינציה ושיווי המשקל של המתרגל. למתקדמים זה תורם גם לבטחון עצמי והגנה עצמית.
לכל תנועה יש אופי ייחודי. לאחדות יש אופי של התפרצות החוצה, ולאחרות אופי של התכנסות פנימה. יש מורכבות, ויש פשטות אך לכולן משותף האופי השליט, המשרה איזון ושלווה.
מטרות
• לתרגל את ארבעת עקרונות המפתח של טאי צ`י: העברה, קבלה, איסוף והבעת אנרגיה
• להישאר מאוזן, מרוכז וממוקד
• כדי למלא את מאגר האנרגיה
• לשפר את זרימת הצ`י

המימד הטיפולי
• להתאושש ממתח, לחץ נפשי ועייפות
• לצבור כוח פנימי
• לתחזק את השלד הגידים והשרירים
• לשפר יכולות קשב וריכוז
• לסייע למערכת החיסונית על ידי ניקוז רעלים, והפעלת מערכת הלימפה
• לנהל כאבים כרוניים כתוצאה מפיברומיאלגיה, ארטריטיס, אוסטיאופורוסיס
תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


תרגול 20: משיכת הסירה

מטרות
• לתרגל את הדמיון ולהעצים את כוח הדמיון
• להעביר צ`י דרך מפרקי הירך
• לצבור צ`י במאגרי האגן ומפרקי הירך (קואה)
• להירגע ולהפיג מתח פיזי ומתח נפשי
• להביא להספקת חמצן מוגברת למוח והורדת רמת הפחמן הדו־חמצני.
• לטהר ולהזרים חמצן למערכת הדם תוך נשימה עמוקה וזרימה חופשית של אויר לריאות
• להגדיל את נפח בית החזה על ידי שליטה בקצב הנשימה ועומק הנשימה.
• הזרמת דם לבטן תוך עיסוי הכבד והטחול
המימד הטיפולי
• טיפול בהפרעות נשימה, קוצר נשימה, קשיי נשימה
• טיפול בעיות במערכת העיכול תוך עיסוי הבטן בתנועה רכה וזורמת
• טיפול בחרדות, הפרעות קשב וריכוז

תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .תרגול 21: תנועת הפיתול של הנחש

מטרות
• להשיג תנועה חופשית זורמת
• לאפשר אנרגיה מתפתלת דרך הגוף
• לשלוט בתנועה ספירלית של המפרקים ושל עמוד השדרה
• ללמוד כיצד לייצר זרימה ללא מאמץ
• לנקז רעלים מהגוף על ידי כיווץ והרחבה של בלוטות הלימפה
המימד הטיפולי
• חיזוק מערכת החיסון בגוף
• חיזוק שרירי הליבה
• מניעה וניהול של דלקות פרקים
• תרגול למיקוד ושיפור הקשב והריכוז
• שחרור מעצירות והקלה על מערכת העיכול
תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

תרגול 22: לסובב את הציר המרכזי

מטרות
• ליצור קשר עם אזור הדאן טיין והנעת האיברים הפנימיים
• ללמוד כיצד להעביר את השליטה ביתר אברי הגוף לאזור המרכז
• ליצור זרימה רציפה וחלקה של צ`י
• לקדם מודעות פנימית מורחבת ללשון מרכז הגוף
• להביא את כל חלקי הגוף לנוע יחד כאחד
המימד הטיפולי
• חיזוק שרירי הבטן
• הקלה על כאבי גב
• שיפור זרימת הדם
• שחרור מערכת העיכול
• הזרמת דם לכיס השתן ואזור הפרוסטטה
• התמודדות עם מנאפאוז ותקופת הפסקת הוסת
תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

תרגול 23: לסובב את הקטבים

מטרות
לסובב את הקוטב הצפוני והדרומי
להרגיע את המוח ולהרפות מתחים בגוף
להעיר אנרגיית יין ויאנג
להסדיר את הנשימה, תוך תחושה קלה וחופשית
ליצור יחסי קרבה עם מקורות אנרגיה אינסופיים ביקום
המימד הטיפולי
• חיזוק שרירי הבטן
• הקלה על כאבי גב
• שיפור זרימת הדם
• שחרור מערכת העיכול
• הזרמת דם לכיס השתן ואזור הפרוסטטה
• התמודדות עם מנופאוזה ותקופת הפסקת הוסת
תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


תרגול 24: אווז בר

מטרות
• לעורר אנרגיית צ`י דינמית ולצבור כוחות מסוג ג`ינג
• להעמיק את הנשימה, תוך תנועה שמחה, מרעננת, קלה וחופשית
• להתחבר למקורות אנרגיה אינסופיים של שמים וארץ
• להביא להספקת חמצן מוגברת למוח והורדת רמת הפחמן הדו־חמצני.
• לטהר ולהזרים חמצן למערכת הדם תוך נשימה עמוקה וזרימה חופשית של אויר לריאות
• להגדיל את נפח בית החזה על ידי שליטה בקצב הנשימה ועומק הנשימה.
• הזרמת דם לזרועות ולכפות הידיים לחיזוק הלב והריאות
• לשחרר מוליכים עצביים במוח (דופמין, סרוטונין ואוקסיטוצין) ונורואדרנלין הגורמים לרוממות רוח
המימד הטיפולי
• לטיפול בבעיות לחץ דם
• להפחית מתח נפשי ודכאון
• להפחית כאבים ודלקות פרקים
• לחזק את המערכת החיסונית
• הזרמת דם לכיס השתן ואזור הפרוסטטה (גברים) או התמודדות עם מנאפאוזה ותקופת הפסקת הוסת
• האטת תהליכי דמנציה והזדקנות על ידי שמירה והגנה על המוח מהשפעות מזיקות.
תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

תרגול 25: קירור הכנפיים על עץ הבמבוק

מטרות
• לעורר את האלכימיה של הריפוי העצמי
• להגביר את השליטה בכוח הפנימי ולאזן את זרימת הצ`י
• להבטיח את בריאות וגמישות עמוד השידרה
• לשפר את תפקוד המערכת החיסונית ואת זרימת הדם
• לפתח תיאום והרמוניה בין נשימה ותנועה
• להוריד לחץ דם, להפחית מתח נפשי, ולמנוע מחלות לב
• לחזק את הגוף, ולהשקיט את התודעה
המימד הטיפולי
• לשחרר מתח נפשי ופיזי
• לחזק את המערכת החיסונית
• לפתוח את שערי האנרגיה
• לטפח אנרגיה מעגלית מהחוץ אל הפנים ולהיפך
• להפיג כאבי גב ופרקים ולסייע בניהול כאב פיברומיאלגיה
תובנות ורשמים: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

תרגול 26: ידי ענן


מטרות
• להתאחד עם מחזור המים בטבע: גלי הים, האדים, הענן, השלג והגשם, הנהר והים
• להשקיט את התודעה תוך מדיטציה בתנועה ולהיכנס למצב אלפא – עם זרימת צ`י טבעית ונעימה
• לחוות אנרגיות אש ומים באופן שמחבר אותנו לכוח המשיכה, לשמיים ולארץ
• לטפח שלוות נפש, שקט פנימי, השתוות.
• לאזן את זרימת הצ`י בגו

גד לוי - גולן מורה לטאי צ`י גונג, בעל תואר במשפטים מישראל, תואר שני M.A. מאוניברסיטת הניו סקול בניו יורק, בוגר קורס מדריכים בוינגיט והאקדמיה לשינג-אי צ׳ואן בניו יורק. מייסד האקדמיה LIFE IN MOTION, מחבר הספר: THE KEY TO Qi

כל המוצרים של מאסטר גד לוי גולן , טאיצ`יגונג:

קורס מטפלים ומדריכים באנרגיית צ`י

קורס מטפלים ומדריכים באנ

סטודנט, גימלאי, שכיר, עצמאי: חייגו עכשיו לפרטים אודות: "קורס מטפלי ומדריכי אנרגיית צ`י" עם מחבר הספר המפתח לאנרגיית צ`י, מאסטר גדי לוי-גולן. טל:» מאת גד לוי - גולן

אימון לעוצמה פיזית ונפשית

אימון לעוצמה פיזית ונפשי

צ`י, הכח האינסופי של החיים, נמצא בכם. הוא חסר גבולות, הוא הכל יכול, ואתם יכולים להשתמש בו בעזרת זרם הריפוי (LIFE IN MOTION)» מאת גד לוי - גולן

אימון לעוצמה פיזית ונפשית

אימון לעוצמה פיזית ונפשית

» מאת גד לוי - גולן

סודות זרימת הצ`י THE KEY TO Qi

סודות זרימת הצ`י THE KEY

מבוא לנוף הפנימי שלך מתוך הספר "המפתח לאנרגיית צ`י" מסלולי צ`י לבריאות מושלמת, אנרגיה
ואנטי אייג`ינג עם תרגילי טאי צ`י גונג.» מאת גד לוי - גולן

סודות זרימת הצ`י THE KEY TO Qi

סודות זרימת הצ`י THE KEY TO Qi

» מאת גד לוי - גולן

תקליטור לתרגול בייתי של 5 היסודות

תקליטור לתרגול בייתי של

תרגול חמשת היסודות.» מאת גד לוי - גולן

המפתח לאנרגית צ`י - טיפוח הבריאות וריפוי בצ`י

המפתח לאנרגית צ`י - טיפו

הביטו אל הנוף הפנימי. באגמים קסומים, במפלי מים ובנהרות הזורמים, חבויים עולמות נסתרים. נמלא אותם בצ`י ונתחדש באנרגיה שתשמש אותנו במשימות להגשמת הייעוד שלנו.» מאת גד לוי - גולן

ריפוי וטיפוח בריאות דרך צ`י THE KEY TO QI

ריפוי וטיפוח בריאות דרך

כתבה מתוך סיפרי "המפתח לאנרגיית הצ`י". OPEN YOUR HEART EXPAND THE RIB CAGE IN % DIRECTIONS» מאת גד לוי - גולן

תנועה מודעת בקצב הגל

תנועה מודעת בקצב הגל

פיתחתי עבורכן שיטה פורצת דרך להעצמה אישית בעזרת הצ`י והגשמת מטרות ויעדים, מסדרת WINNER ENERGY "טאי צ`י גונג" ננוע בזרימה עם כוח המשיכה הפועל עלינו, בטיבעיות.» מאת גד לוי - גולן

תנועה מודעת בקצב הגל

תנועה מודעת בקצב הגל

» מאת גד לוי - גולן

כל הפעילויות של מאסטר גד לוי גולן , טאיצ`יגונג:

לטיפול בטכניקות הריפוי צ`י קונג וטו`ינא

סדנת ריפוי בכוח הצ`י

סודות הריפוי של אנרגיית צ`י. על פי ספרו רב המכר של מאסטר לוי גולן: The Key To Qi» עם גד לוי - גולן

לטיפול בטכניקות הריפוי צ`י קונג וטו`ינא

סדנת ריפוי בכוח הצ`י

עם: גד לוי - גולן

קורס מדריכי ומטפלים בתנועה

להעיר את המאסטר שבך

בואו להדריך ולהוביל יחידים וקבוצות בתנועת הריפוי הסיני המסורתי. קורס הסמכת מדריכי טאי צ`י גונג, 20 מפגשים בקבוצות קטנות עד 5 משתתפים, באיזור השרון, תל אביב וירושלים.» עם מאסטר גד לוי גולן , טאי צ`יגונג

קורס מדריכי ומטפלים בתנועה

להעיר את המאסטר שבך

עם: מאסטר גד לוי גולן , טאי צ`יגונג

סדנת אנרגיית המנצחים - שיטה פורצת דרך

צ`י אנרגיית המנצחים

סדנת אנרגיית המנצחים. אימון ליחידים וקבוצות. מאסטר גד לוי גולן ינחה אתכם וישתף אתכם בסודות חוכמת התרגול והעיקר שתצאו מאזור הנוחות ותגיעו ל Zone. אזור האלפא. אזור אנרגיית המנצחים.» עם גד לוי - גולן

סדנת אנרגיית המנצחים - שיטה פורצת דרך

צ`י אנרגיית המנצחים

עם: גד לוי - גולן

קבלו הסמכה בשיטת LIFE IN MOTION מהמאסטר

קורס מטפלי ומדריכי צ`י

רוצים להקרין אנרגיה גבוהה,לטפל,להוביל,לאמן,להדריך ולקבל? סטודנט-גמלאי-שכיר-עצמאי:חייגו עכשיו: "קורס מטפלי ומדריכי אנרגיית צ`י" עם מחבר הספר המפתח לאנרגיית צ`י, מאסטר גדי לוי-גולן.» עם גד לוי - גולן

כל השבוע-רביעי
קבלו הסמכה בשיטת LIFE IN MOTION מהמאסטר

קורס מטפלי ומדריכי צ`י

עם: גד לוי - גולן

מתי: כל השבוע-רביעי  | 

קורס דמיון מודרך בתנועה

בוא להגשים את עצמך בקורס

בוא(י) להגשים את עצמך בקורס מורי דמיון מודרך בתנועה.» עם גד לוי - גולן

שבת
קורס דמיון מודרך בתנועה

בוא להגשים את עצמך בקורס

עם: גד לוי - גולן

מתי: שבת  | 

התעמלות סינית בונה עצם

התעמלות סינית

שיטת Life in Motion מבוססת על תנועה סינית שמקורה בצ`י גונג וטאי צ׳י בשילוב עם דמיון מודרך. בואו להעיר את זרימת הצ׳י והאנרגיה הפנימית עם גד לוי-גולן, מאסטר עם נסיון של 32 שנים בתחום.» עם גד לוי - גולן

התעמלות סינית בונה עצם

התעמלות סינית

עם: גד לוי - גולן

תכנית המנטורינג העיסקית למדריכים ומטפלים

מנטור לצמיחה עיסקית

הצטרפו לתכנית "להעיר את המנטור שבך" ותתחילו ליישם אסטרטגיות שיקפיצו את יכולות ניהול העסק והמכירה שלכם לרמות גבוהות, באנרגיה ובעוצמה שטרם חוויתם.» עם גד לוי - גולן

תכנית המנטורינג העיסקית למדריכים ומטפלים

מנטור לצמיחה עיסקית

עם: גד לוי - גולן

שיעורי טאיצ`י גונג ברעננה

שיעורי טאיצ`יגונג ברעננה

שיעורי צ׳י גונג קלים וקליטים מבית לייף אין מושן. בואו לחוויית זרימת צ׳י ותגלו עולם ומלואו החבוי בתוך גופכם ומופעל בעזרת הכוונה וכוח הרצון כמו גם כוחו של הדמיון. שילוב של טאי צ`י וצ`י גונג.» עם גד לוי - גולן

שני, שישי
שיעורי טאיצ`י גונג ברעננה

שיעורי טאיצ`יגונג ברעננה

עם: גד לוי - גולן

מתי: שני, שישי  | 7:00

אימון אישי עוצמה נשימה וטאי צ`י גונג

אימון אישי טאי צ`י גונג

אימוני צ`י גונג דינאמי, להעיר את המורה הפנימי - קורס אישי עם מאסטר גד לוי-גולן, יכשיר אתכם להוראה בטכניקות פשוטות וקליטות בשיטת טאי צי גונג.» עם גד לוי - גולן

אימון אישי עוצמה נשימה וטאי צ`י גונג

אימון אישי טאי צ`י גונג

עם: גד לוי - גולן

להתחבר אל האופק -לזרום עם הגל בחוף הצוק

טאי צ`י בשקיעה חוף הצוק

טאי צ`י בשקיעה עם מאסטר גדי לוי-גולן בחוף הצוק» עם גד לוי - גולן

רביעי
להתחבר אל האופק -לזרום עם הגל בחוף הצוק

טאי צ`י בשקיעה חוף הצוק

עם: גד לוי - גולן

מתי: רביעי  | 19:00

כוח הצ`י - אנרגיית המנצחים

טאי צ`י גונג

אימון מיוחד והרצאה על כוחו של צ`י כמכשיר למיקוד קשב וריכוז וגם... צ`י כמשכך כאבים. כמו כן נרגל טכניקה ייחודית שטרם תרגלנו קודם ממשפחת עמידות המדיטציה.» עם גד לוי גולן

כוח הצ`י - אנרגיית המנצחים

טאי צ`י גונג

עם: גד לוי גולן

WINNER ENERGY– TAI CHI GONG

מכוח פנימי לתוצאות גורל

אני אלמד אתכם להתאמן בשיטה פורצת הדרך. כיצד לבנות כוח פנימי, שיביא אתכם להישגיות, בטחון עצמי, מיקוד הקשב והריכוז, ופיתוח עוצמה פיזית ומנטאלית.» עם גד לוי - גולן

שני-שישי
WINNER ENERGY– TAI CHI GONG

מכוח פנימי לתוצאות גורל

עם: גד לוי - גולן

מתי: שני-שישי  | 

טאי צ`י גונג - שישי שי-צ`י בפארק הירקון

טאיצי`יגונג בפארק הירקון

שיטה פורצת דרך לתרגול ותנועה על פי טאי צ`י וצ`י גונג, מבית www.lifeinmotion.co.il» עם גד לוי - גולן

שישי-יום אחד
טאי צ`י גונג - שישי שי-צ`י בפארק הירקון

טאיצי`יגונג בפארק הירקון

עם: גד לוי - גולן

מתי: שישי-יום אחד  | 14:30

אנרגיית המנצחים טאי צ`י גונג

טיפול בתנועה מעגלית צ`י

להעיר את המרפא הפנימי בתוכך - INNER MASTER . אנרגייה עוצמתית תחליף את האנרגיה התקועה בגוף. לשחרר. לנשום. להתמתח. לגלגל אנרגייה ב 27 מעגלים מבית אקדמיה לתנועה LIFE IN MOTION» עם גד לוי - גולן

אנרגיית המנצחים טאי צ`י גונג

טיפול בתנועה מעגלית צ`י

עם: גד לוי - גולן

צ`י קונג מרפא בקצב הגל - שיעור נסיון.

לזרום כמו נהר. בקצב הגל.

שיטה פורצת דרך להפגת מתחים, מסדרת WINNER ENERGY "טאי צ`י גונג" ובעזרתה תנועו בזרימה עם כוח המשיכה הפועל עלינו, ותרגישו קלילים ומשוחררים, בטיבעיות. לאזן ולשחרר את הגוף והנפש ולהרגיש נפלא.» עם גד לוי - גולן

צ`י קונג מרפא בקצב הגל - שיעור נסיון.

לזרום כמו נהר. בקצב הגל.

עם: גד לוי - גולן

טאי צ`י וצ`י גונג אחד על אחד

טאי צ`י גונג

מעגלי אנרגיה מתוך הטאי צ`י הופכים לצ`י גונג ומאפשרים למתאמנים להנות מהתמורות של טאי צ`י וצ`י גונג ביחד.» עם גד לוי - גולן

שישי-יום אחד
טאי צ`י וצ`י גונג אחד על אחד

טאי צ`י גונג

עם: גד לוי - גולן

מתי: שישי-יום אחד  | 7

שתפו חברים