לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

נעים מאוד - תיאטרון רב תחומי

תיאטרון הקוקיה -  תיאטרון רב תחומי - קן הקוקיה בית ספר לתיאטרון רב תחומי - דרך גוף
תיאטרון הקוקיה -  תיאטרון רב תחומי - קן הקוקיה בית ספר לתיאטרון רב תחומי - דרך גוף


התיאטרון הרב תחומי מבקש לגעת ביצירה מזוויות שונות ומדיסציפלינות נוספות. הוא חוקר את עצמו תוך כדי התהוות ואינו חושש ממתיחת הגבולות או מהגדרתם מחדש.

התיאטרון הרב תחומי הוא למעשה, הדופק הפועם של היצירה העכשווית. הוא יוצא ממחוזות התיאטרון הקלאסי בו 3 קירות שחורים והקהל הוא הקיר הרביעי, בו שחקן מגיש את טקסט על במה לצד תפאורה ותאורה, אך מאתגר את גבולות התיאטרון ומשלב בו תחומי אמנויות נוספים - וידאו ארט, מחול, אמנות פלסטית ועוד.

יצירה היא דבר דינמי. כמו זיקית היא מתאימה את עצמה לזמן ולמקום. גם התיאטרון לא קופא על שמריו. הוא מבקש לבחון את היחסים שלו לא רק עם עצמו אלא גם עם הקהל; הוא מבקש לקחת את הקהל לחוויית תיאטרון חדשה בה ההגדרות והגבולות יכולים להטשטש. פעם הקהל הוא האורח ופעם הוא השחקן הראשי. ואלו לא שתי האופציות היחידות כמובן...

התיאטרון הרב תחומי מציע זווית ראיה רחבה של עולם הבמה ומזמין את החוויה התיאטרונית לקרות בכל מקום ובכל זמן, תוך חיכוך תמידי, שואל שאלות על ועם החיים עצמם.

התיאטרון הרב תחומי בודק את גבולות התיאטרון - בוחן מושגים כמו מיצג ומיצב, במה וחלל ויכול לפלרטט לעתים עם עולמות מקבילים כמו עולם הקרקס ,הליצנות , המחול וכד`. אך בעיקר, התיאטרון הרב תחומי, אינו בוחל בשום אמצעי. הוא נותן ליוצרים חופש ומרחב פעולה ולא מחייב אותם להגדיר את עצמם באופן חד ממדי. הם יכולים להיות גם שחקנים וגם עורכי וידאו, גם רקדנים וגם מעצבי תאורה. החלל לא חייב להיות במה , השחקן הראשי לא חייב להיות אדם והנרטיב (אם בכלל יש כזה) לא חייב להיות טקסט.
ועם כל זאת - עדיין מדובר בתיאטרון!

התיאטרון הרב תחומי מבקש לייצר חוויה רב חושית מעוררת ומאתגרת, לפרק את מושג התיאטרון ולהרכיב מחדש, להתכתב עם המסורת ולייצר מסורת חדשה.קן הקוקיה- בית ספר לתיאטרון רב תחומי תיאטרון הקוקיה (ע"ר) - קבוצת תיאטרון רב תחומי, מקצועית, יוזמת ומקימה את ביה"ס לתיאטרן רב תחומי בראש פינה - קן הקוקיה: בית הספר מציע שני מסלולי לימוד (תיאטרן פיזי ובובנאות) לצד קורסי העמקה מקצועיים, בדרך ליצירה בימתית אותנטית.

שיתוף חברים

עם : קן הקוקיה- בית ספר לתיאטרון רב תחומי