לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

צ`י קונג הזרמת אנרגיית החיים (הצ`י) בגוף »

אומנות תנועה סינית עתיקה המבוססת על תרגול פסיכו-פיזי, שמטרתו הזרמת אנרגיית החיים (הצ`י) בגוף. Exchange of energy between us and the universe "במקום שישנה תנועה ישנה בריאות". המשך קריאה »

חוג ברייקדאנס לילדים ונוער »

הקאסה/ הקוליסאום הוא הבית החם והעוטף של הברייקדאנס ושל כל מי שבא לו לזוז עם הגוף בקצב של החיים ברייקדאנס זהו ריקוד אשר התפתח כחלק מאומניות הרחוב בתרבות ההיפ הופ. המשך קריאה »

TIM אימון מוטור-קוגניטיבי לגיל השלישי »

מסלול הכשרה למאמני TIM, אימון מוטור-קוגניטיבי ייחודי לגיל השלישי. קורס המתמקד בהכשרת מאמנים גם דרך זום, עבור אוכלוסית המבוגרים הנמצאת בבית (בעיתות משבר ובשגרה). המשך קריאה »

סדנת ביודנסה של יומיים עם חגית ציוני »

להיות המרפא של חיי, איך מגיעים לנקודת החיבור עם המקום הזה בנו? באמצעות ביודנסה ביומיים של טבע, ריקוד וקבוצה איכותית כל אחד ימצא את המקום שלו להיות השאמאן שהוא. *הסדנא מותאמת להנחיות* המשך קריאה »

LifeDance לנשים - סגנונות מכל העולם »

שעור סוחף המשלב סגנונות ריקוד ומוסיקה מכל העולם:מודרני,ג`אז, סלסה,פלמנקו,היפ הופ, ג`ייב, אפריקאי, אימפרוביזציה,ריקוד חופשי ומתיחות מעולם המחול.אין צורך בנסיון מוקדם.כל אחת יכולה. המשך קריאה »

Shuren | מבוא לטאו שיאצו ובודהיזם »

שורן פירושו "הכנה" או "אימון" ביפנית. קורס זה, הנמשך חצי שנה, הוא שער הכניסה לטאו שיאצו - שיטת טיפול במגע, המבוססת על מחקר של 30 שנים של הרפואה הסינית, תרגול בודהיסטי ואומנויות לחימה. המשך קריאה »

שיעורי צ`י גונג בזום עם יואב שור »

שיעור צ`י גונג (צ`י קונג)- במסגרתם נתרגל מדיטציה בתנועה עם תרגילים שמקורם מסין העתיקה. המשך קריאה »

שיעורי מדיטציה בתנועה בשיטת טאי צ`י גונג »

משך השיעור כשעה, התרגול נעשה בעמידה, ניתן לבצע גם בישיבה למי שמרגיש צורך. יש להגיע בבגדים נוחים לתנועה. אין צורך בציוד נוסף המשך קריאה »

שיעורי רגאטון לנשים בלבד! »

שיעורי רגאטון באווירה כיפית ואנרגיות גבוהות! סגנון ריקוד אורבני המשלב תנועות מהסגנון הקובני-לטיני ומההיפ הופ. השיעורים בסטודיו מקפיצים בשילוב מוסיקה לטינית עכשווית שרק גורמת לזוז ולרקוד. המשך קריאה »

מה קיים, מה אפשרי- אימפרוביזציה במרחב »

במפגשים נעבור בין חוויות שונות של תפיסות מרחב: האישי, המקיף אותי, הקיים, המרחב שנוצר על ידי מפגש, המרחב שמהדהד אל התנועה ומהתנועה החוצה, תנועה שנוצרת מתוך שיתוף פעולה והקשבה ומרחב בתוך קבוצה המשך קריאה »