לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

בחרתי בחיים של אי ודאות »

ספר צבעוני ומרהיב עם מילים שמגלות, חושפות, מאפשרות, מפגישות. 160 עמודי כרומו בכריכה קשה, מתנה צבעונית, מרגשת ואוהבת. המשך קריאה »

Adama Summer Intensive »

קורס קיץ באדמה Adama Summer Intensive 12 - 16 יולי 2020 JULY עם קרן זוהר, יפתח ורדי, אוליביה קורט מסה, אליק ניב. חמישה ימים אינטנסיביים בתנועה בסטודיו של אדמה המשך קריאה »

זיכרון הוא כח, אז אל תשכחו בזוגיות שלכם/ן! »

בסרטון זה אני מסביר מדוע אנשים בוחרים לשכוח והמחירים (והרווחים) של דינמיקה של שוכח/זוכרת דרך דוגמאות מהקליניקה ומחיי האישיים. המשך קריאה »

!אהבה היא חירות חיובית - אז תמשיכו להתוודות בזוגיות שלכ »

בסרטון זה אני מסביר הגדרה זו של האהבה וכיצד המשגה שכזו יכולה לעזור לכם/ן לבנות קשר בו אתם/ן חושפיים/ות להיות עצמכם, תוך כדי פתיחות ושיתוף עם בני/בנות זוגכם/ן. המשך קריאה »

הקול זורם בכרתים חופשה סדנה לשחרור הקול »

הסדנה ה-2 לשחרור הקול בכרתים יוצאת לדרך! לשחרר לחופשי את קולך במקום המושלם לכך - מקום שהוא התגלמות החופש - בהשראת הסדנה המוצלחת מספטמבר. הטיסות בחודש יולי מבוקשות, הקדימו להירשם! המשך קריאה »

תנו לי עוד - צרו מרחבי ׳עוד׳ בחייכם/ן »

בסרטון זה אני מסביר מדוע טוב שתקיפו את עצמכם/ן עם אנשים שרוצים ממכם/ן עוד דרך דוגמאות מהקליניקה ומחיי האישיים. טיפים מעשיים יעזרו לכם/ן לרצות עוד. המשך קריאה »

לקיחת אחריות מלאה על הצל שלך תשנה את חייך. »

בסרטון זה אני מסביר מדוע לקיחת אחריות על הצל שלכם/ן תשנה את חייכם, דרך דוגמאות מהקליניקה ומחיי האישיים. המשך קריאה »

ביודנסה גבריאל זמל תל אביב »

שיורים פתוחים עד אחרי החגים בקופה פתוחה כל אחד שם כסף כפי יכולתו המשך קריאה »

קורס התמחות בצ`י קונג טיפולי בריאות נשים »

בואי להיות מומחית לצ`י קונג נשים, שפרי את בריאותך ורכשי כלים לטיפול. התנועות נעשות ברכות ובנשיות לצורך קידום בריאות נשים במעגלי החיים, תוך הנעת אגן, עמוד שדרה, עיסוי עצמי ואיזון רגשי. המשך קריאה »

בלט קלאסי ומחול מודרני מהצעד הראשון! »

ללמוד מהצעד הראשון בלט קלאסי ומחול מודרני בקבוצה קבועה. מי שרקדה ורוצה לחזור ומי שתמיד רצתה ולא מצאה את ההזדמנות להתחיל - בואו לקורס אביב! ללמוד את היסודות של הבלט הקלאסי והמחול מודרני המשך קריאה »

מיני ריטריט שיאצו, יוגה, צ`י קונג ותזונה »

בסופ"ש זה נלמד מיומנויות משמעותיות שיתרמו לשיפור איכות החיים(שיאצו, צ`י קונג, יוגה ותזונה נכונה עפ"י הרפואה הסינית והאירוודה), יחברו בין גוף ונפש ויתרמו למצב הפיזי והנפשי. ניתן גם און ליין! המשך קריאה »

מדיקל צ`יקונג בראי רפואה סינית מסורתית »

מדיקל צ`יקונג בראי רפואה סינית מסורתית - סמינר בן 6 מפגשים בימי רביעי בשעה 18:00 עד 19:15. שילוב של תיאוריה ותרגול מעשי. המשך קריאה »

AnonymousDancers מפגשי ריקוד חופשי »

ANONYMOUSDANCERS  מפגש ריקוד חופשי באורך 50 דקות בליווי פסקול ייחודי, מובנה וסוחף של מוסיקה וקריינות. המשך קריאה »

BE BUTOH עם מיה דונסקי »

מחקר עומק,תרגול ויצירה, המוקדשות להחלפת אנרגיות והבנות ,תוך חקירה ועבודת עומק על יצירה אישית ונוכחות כפרפורמר. .הזדמנות לתמיכה הדדית, הקשבה מחודשת ודיון בונה ומעורר השראה. המשך קריאה »

מפגשי אימפרוביזציה טוטאלית »

סדרה בת 8 מפגשים - אימפרוביזציה רבתחומית המשלבת קול, תנועה, משחק, פריצת גבולות. העצמי המתגלם בפרפורמנס. הנפש המתגלפת בנוכחות קבוצה, מוסיקה, אילתור, הומור, במה. אינטגרציה של אומנויות ואנשים המשך קריאה »

קורס מס׳ 14 להסמכת מטפלים בשיטת אילן לב »

השיטה עוסקת בשיפור היכולות האנושיות ובהסרת מגבלות של קשיים תפקודיים, פותרת קשיים של פגמים, פגעים ונכויות. הטיפול עונה על בעיות של סירקולציות בגוף, כאבים, פותר בעיות של שלד, מפרקים וכו` המשך קריאה »

לנוע אל החופש - ריקוד ותנועה בתדר הנכון »

גילוי התדר הפנימי הכי נכון ומדוייק לכם, מוביל למסע של חופש, יצירתיות וספונטניות בריקוד ותנועה. מסע זה מביא לחווית שחרור, שמחה, פתיחת הלב וחיבור עמוק לעצמנו ולאחרים, בסדנה וגם בחיים! המשך קריאה »

קורס הכשרת מורים לאימפרוביזציה »

סטודיו PLAY מציע תכנית ייחודית של הכשרת מנחי אימפרוביזציה, במטרה לאפשר לאנשים רבים להכיר את האימפרוביזציה ככלי לצמיחה אישית. המשך קריאה »

מעבדת קונטקט למתקדמים עם טל אבני »

מעבדת קונטקט למתקדמים - קורס חצי שנתי עם טל אבני. מפגש הקורס ללא תשלום יתקיים בימי שלישי 18:30-21:30 | 14.1.20- 23.6.20 המשך קריאה »

סדנא לויסות עצמי וריפוי דרך הגוף והתנועה »

סדנא מקוונת להכרת מערכת הרגיעה והריפוי העצמי באמצעות הגוף והתנועה. בסדנא נלמד נלמד ונחווה דרכים שונות לחבור חזרה אל הגוף דרך מערכת העצבים האוטונומית כדי למצוא ויסות ואיזון בין עוררות לרגיעה. המשך קריאה »