לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

אקרו באלאנס בגבעת חביבה

הצטרפ/י
עם : אבנר הוכפלד וינאי לב אור
מתי :  כל ימות השבוע
היכן : דרך גוף - גבעת חביבה גבעת חביבה.
עם :

אבנר הוכפלד וינאי לב אור

טכניקה שמקורה באומנויות הקרקס, המשלבת עבודה אקרובטית עם תנוחות איזון ושיווי משקל בין שני אנשים ויותר. העבודה שמה דגש על טכניקה ומבנה כדי להפחית את העומס על הגוף ולאפשר זרימה נוחה.

מה זה אקרו-באלאנס (acro-balance)?
זוהי טכניקה שמקורה באומנויות הקרקס, המשלבת עבודה אקרובטית עם תנוחות איזון ושיווי משקל בין שני אנשים ויותר. המעברים נעשים בקצבים שונים והתנוחות יוצרות פסלים דינאמיים בעלי עניין ואסתטיקה. העבודה שמה דגש על טכניקה ומבנה ולא על כוח גרידא, כדי להפחית את העומס על הגוף ולאפשר זרימה נוחה ממצב למצב.

מה יהיה בסדנה?
בסנדה ניעזר בידע והבנה אנטומית כדי להנחות את המשתתפים לשמור על בריאותם הגופנית תוך כדי העבודה ולאחריה. נקפיד על חימום מתאים, שימוש נכון במבנה הגוף ודיוק במיקום של כל איבר, כדי להביא לתוצאות מפתיעות ללא מאמץ מיותר.
חלק גדול מהעבודה נעשית ברמת המודעות. התרגילים מביאים את המשתתפים להתמודד עם תחושות של פחד, איבוד שליטה, חוסר ביטחון, קיבעון ועוד. אנו נאלצים לתת מענה מיידי ואמיתי לתחושות אלו ולמצוא את הכלים המתאימים לכך. התוצאה היא פיתוח הקשבה, תקשורת א-מילולית, אמון, גמישות ושקט פנימי המניבים באופן מידי תוצאות נראות לעין בדמות תרגילים מוצלחים!
כמובן שאלמנט "הכיף" הוא מרכיב מאוד חשוב בסדנא והחוויה הטובה היא חלק אינטגרלי של התהליך.


אבנר הוכפלד - ילמד אקרובלאנס ואקרו-יוגה
התמחה באקרו בלאנס והיה תלמידו של פיטר ואן ואלקנהוף מהולנד, מגדולי האקרובטים באירופה. תלמידו של פרנסיסקו מוראלס מארה"ב ממפתחי שיטת האקרו יוגה וכיום עומד בראש שיטת הסינרג`י – שילוב בין יוגה אקרובטיקה ומסאז`. www.acrolove.com


ינאי לב-אור - ילמד אקרובלאנס בכנס
מהמורים המובילים לאקרובלאנס בישראל. הופיע עם משפחתו בהופעות רחוב ועל במות בעולם ובעל ניסיון רב בהוראה של כל הרמות. אומן עמידות ידיים. מלמד בקרקס כפר יהושוע ובקרקס שבזי (קיבוץ עין שמר).
www.acrobalance.co.il

אבנר הוכפלד וינאי לב אור

מוותיקי מורי האקרובטיקה בארץ.

11 אהבו את מה שקורה כאן ולחצו על אייקון הלב

>
ניצן ש
הרגש נעמה
איזבלה בן אהרן
שני דרמר
רוני גורדון
<

שיתוף חברים

עם : אבנר הוכפלד וינאי לב אור
מתי :  כל ימות השבוע
היכן : דרך גוף - גבעת חביבה גבעת חביבה.

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות