לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

שחרור קרום הלב

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם דרך גוף אירועים שונים
מודעות עצמית »  אימון אישי »  סדנאות אימון אישי »  אימון אישי ב »

הצטרפ/י
עם : ד``ר מונסראט גסכון
מתי : ראשון- רביעי 5/6/2013-30/6/2013 09:00-15:00
היכן :
הצטרפו לאירוע כאן ובפייסבוק הצטרפו לאירוע בפייסבוק
אוסטאופתיה ביו-אנרגטית תאית (BCO)

ניתן לקשור אתגרים רבים בבריאותו של גוף האדם וברמת האנרגיה שלו ישירות לחסימות בקרום הלב. מערכת זו מנחה אותנו בעבודתנו לאתר ולרפא נזקים במעי, גולגולת, עצמות ומפרקים, תוך התמקדות בקרום הלב, שהוא השער הראשי של הרגשות ומהווה חלק יסודי בקשר בין גוף, נפש, ונשמה.

חשיבותו של קרום הלב
עקב ריבוי חיבוריו האנטומיים והנוירופיזיולוגיים, כל תגובה של קרום הלב משפיעה במידה עצומה על הגוף בכללותו. קרום הלב קשור קשר הדוק אל הלב, הסרעפת, קרום הריאה, קנה הנשימה, הוושט, פי הקיבה, מסלולי העורקים והוורידים הראשיים, עצם הסרעפת (האחראי לנשימה), הגנגליון דמוי הכוכב (המפתח לוויסות מערכת העצבים האוטונומית), בסיס הגולגולת, הממברנות התוך-גולגולתיות, בלוטת התריס ובלוטות התימוס. בנוסף, יש לקרום הלב מספר רב של רצועות המחברות אותו ישירות אל עמוד השדרה, מעצם העצה ועד לבסיס הגולגולת.
מלבד קשריו האנטומיים והנוירופיזיולוגיים, הלב/קרום הלב הוא חיוני להבנת בני-האדם והאבולוציה שלהם. הלב/קרום הלב הוא המקום בו גוף ונפש מתחברים, מה שמאפשר את התהוות הנשמה.
על מונסראט גסכון
``אני אנרגיה טהורה, חיים טהורים, החווה חוויה בגוף זה הנקרא מונסראט.``
היא נולדה בברצלונה, ספרד, והיא הממציאה של עבודת הגוף (body work), טיפול ביו-אנרגטי תאי בקרום הלב. יש לה מעל 30 שנות ניסיון בתחום הבריאות, כולל תואר ראשון בסיעוד (4), ולימודי רפואה, פסיכולוגיה מורפולוגית, אוסטאופתיה, ונוירולוגיה. בימים אלה היא נוסעת ברחבי העולם, מציגה את עבודתה ומעבירה סמינרים. היא כתבה שני ספרים, Viva el Pericardio Libre (קרום הלב המשוחרר), ו-The Secret of the Heart (תעלומת הלב) – פנינה של ממש ומדריך חיים. היעוד שלה הוא להזכיר לנו שאנחנו שמחה טהורה
עלות הקורס 3,660 ש``ח
10% הנחה לנרשמים לפני ה – 1.6.13
הקורס ניתן בצרפתית, בתרגום לאנגלית
למידע נוסף:
Jeff Goldstein: [email protected]; 052-655-7195
http://jeffattuner.com
Montserrat Gascon: http://www.vivalavida.org

ד``ר מונסראט גסכון

>
<