לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

מפגשים אישיים להחלמה מכאבים דרך מגע

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם רחלי שכטר - מדריכת גרינברג מוסמכת
מודעות בתנועה »  שיטת גרינברג »  אימונים אישיים שיטת גרינברג »  שיטת גרינברג »

הצטרפ/י
עם : רחלי שכטר
מתי : ראשון- חמישי 12/1/2015 9:00-21:00
עם :

רחלי שכטר

סשן של מגע שמכוון את תשומת הלב לגוף, ומעודד אותו להחלים מכל כאב או סימפטום שמציק ביום יום. מתאים לאנשים עם כאבי ראש, מיגרנות, כאבי גב, כאבי מחזור, בעיות עיכול, כאבים מפציעות תאונות וניתוחים.
לגוף שלנו יש מנגנוני החלמה טבעיים, שפועלים באופן טבעי כשמשהו לא בסדר. כמו למשל כשאנחנו נחתכים והחתך או הפצע נסגרים עם הזמן לבד, ככה בכל דבר שקורה יש לגוף שלנו עניין ישר לחזור למוטב.

הבעיה מתחילה כשאנחנו מגיבים לכאב ולפחד שמלווה הרבה פעמים את המצבים האלה שמשהו לא בסדר בגוף, ומפסיקים לנשום, מתכווצים ומנסים להתרחק כמה שאפשר מלהרגיש את מה שקורה, לפעמים מתרגלים לכאב ולפעמים פשוט מתייאשים ממנו. בכל מקרה הוא לוקח מאיתנו בצורה הזו הרבה אנרגיה ומפריע לריכוז.

התגובות האלה שלנו לכאב מאטות או חוסמות את היכולת של הגוף להחלים. בעבודתי אני מלמדת אנשים דרך מגע לייצר את התנאים האידאליים לגוף בשביל "לעשות את העבודה שלו" טוב יותר ומהר יותר.

אני לא מפסיקה להיות מופתעת מכמה שהגוף שלנו הוא גאוני ומסוגל להרבה יותר ממה שאנחנו מאמינים או חושבים...

רחלי שכטר

מדריכה מוסמכת בשיטת גרינברג, עובדת בתחום כ10 שנים, ועברתי השתלמויות בנושא של החלמה. רוקחת במקצועי ובקרוב גם חובשת במד"א ומה שאני אוהבת בעבודה כמדריכה זה שהיא פרקטית, פשוטה ומביאה לתוצאות אמיתיות בחיים וכל זה בעזרת שימוש ביכולת טבעית של הגוף

שיתוף חברים

עם : רחלי שכטר
מתי : ראשון- חמישי 12/1/2015 9:00-21:00