לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

טיפול בקול ופיתוח קול כתהליך אישי ויצרתי

הצטרפ/י
עם : יעל כהן סקלי
מתי : פתוח להזמנות
עלות : ₪300 לשעה וחצי
הטבה :₪250 למפגש היכרות לגולשי BodyWays
עם :

יעל כהן סקלי

נלמד להשתמש בקול ככלי לביטוי רגשי-גופני, מה שיאפשר תהליך התפתחות אישית, לצד התפתחות מוסיקלית יצירתית. באמצעות עבודה, עם קול, נשימה, תנועה ושיחה נפגוש את עצמנו ונתידד עם קולות המבקשים להשמע
טיפול אישי בקול ומוסיקה:

בטיפול אנו לומדים להקשיב לתחושות גופינו, לרגשותינו, ולקולותינו הפנימיים, לחדש את הקשר ביניהם ולהביע אותם דרך התנועה והקול. כך אנו הופכים את עולמנו הפנימי ליצירה מתקשרת, עוברים תהליך של מודעות וריפוי ונוגעים ברבדים עמוקים של פנימיותנו.

המרחב היצירתי שנוצר בקשר בין שניים במפגש, יאפשר לנו להפגש באמת – עם עצמנו, עם האחר, ועם מה שנברא בין שניים. בעולם המשותף שנברא מתוך המפגש, תתהווה יצירה שמגלה את עצמה, תוך כדי תנועה, דרך הקול, האלתור, השירה והשיחה המשותפים. יצירה זו תגלה לנו רבות על עצמנו, תיצור תנועה ושינוי בחיינו ותביא לחיבור ליכולות יצירתיות ולמקורות היצירה הפנימיים, כמו גם לאלה שטמונים בקשר עם האחר.

לטיפול מוזמן מי שמחפש ביטוי עצמי יצירתי, מי שרוצה לגלות את קולו האמיתי ולהשמיעו לעולם, מי שמעוניין להתמודד עם מחסומים, קשיים וחרדות ולהופכם ליצירה אומנותית מתקשרת, ומי שרוצה לעבור תהליך של התפתחות אישית, מודעות ושינוי.

שיעור פיתוח קול בגישה הוליסטית:

בשיעורים נלמד איך לחבר בין הקול לגוף ולרגש וכך להשתמש בקול ככלי הבעה רב עוצמה היוצא ממעמקים ונכנס למעמקים. נרכוש מיומנויות כמו נשימה בריאה, הגדלת המנעד, הפקת גוונים שונים של קול, פיתוח שמיעה, הרחבת הידע המוסיקלי ואלתור. רכישת המיומנות הקוליות וההבעה העצמית דרך שיר ואלתור יביאו להתפתחות במישור האמנותי ובמישור האישי כאחד.

לשיעורים מוזמן מי שחלם לשיר ולא העז, מי שרוצה לרכוש כלים טכניים והבעתיים לביצוע וההגשה של שיר ומי שמעוניין להתגבר על חרדת קהל, חוסר ביטחון, צרידויות או בעיות בקול.

יעל כהן סקלי

מטפלת מוסמכת בקול, מוסיקה ותנועה (MA), מטפלת מוסמכת בשיטת "אינטגרציית קול בתנועה", מורה לפיתוח קול ומוסיקה (BA), מורה מוסמכת ליוגה, זמרת יוצרת ובוגרת בית ספר רימון למוסיקה.

>
הדס קפטה
אור בריל
<

כל הפעילויות של יעל כהן סקלי - מפגשים בקול:

טיפול בקול ומוסיקה-התפתחות אישית ויצרתית

טיפול במוסיקה וקול

משא לגילוי המגון העצום בקולנו ובנפשנו באמצעות הבעה קולית אינטואיטיבית, שירה, אלתור, תנועה ושיחה. נעבוד עם הקול והגוף במטרה לבטא את העולם הפנימי ולצור תקשורת בין החלקים בנפש וביננו לבין החוץ.» עם יעל כהן סקלי

כל השבוע
טיפול בקול ומוסיקה-התפתחות אישית ויצרתית

טיפול במוסיקה וקול

עם: יעל כהן סקלי

מתי: כל השבוע

פיתוח קול, שירה ואלתור כתהליך התפתחות

פיתוח קול כתהליך אישי

הרחבת יכולת הנשימה, השירה והביטוי הקולי, כדרך להגיע לביצוע כנה ועצמתי של שירים וכדלת לנפש ולגוף. הבעה העצמית דרך שיר ורכישת מיומנות קולית, יביאו להתפתחות במישור האמנותי ובמישור האישי כאחד.» עם יעל כהן סקלי

כל השבוע
פיתוח קול, שירה ואלתור כתהליך התפתחות

פיתוח קול כתהליך אישי

עם: יעל כהן סקלי

מתי: כל השבוע

שיתוף חברים

עם : יעל כהן סקלי
מתי : פתוח להזמנות
עלות : ₪300 לשעה וחצי
הטבה :₪250 למפגש היכרות לגולשי BodyWays

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות