לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

טיפול בקול ופתוח קול בגשה הולסטית

הצטרפ/י
עם : יעל כהן סקלי
מתי : פתוח להזמנות
היכן :
עלות : ₪300
הטבה :₪250 למפגש היכרות לגולשי BodyWays
טיפול בקול בתנועה: תהליך של הקשבה לעולם הפנימי וביטויו בצורה יצירתית. עבודה על דפוסי תקשורת דרך אלתור. פיתוח קול בגישה הוליסטית: הרחבת יכולת הנשימה והשירה כדרך להגיע לביצוע שיר וכדלת לנפש.
טיפול אישי בקול תנועה ומוסיקה:

בטיפול אנו לומדים להקשיב לתחושות גופינו, לרגשותינו, ולקולותינו הפנימיים, לחדש את הקשר ביניהם ולהביע אותם דרך התנועה והקול. כך אנו הופכים את עולמנו הפנימי ליצירה מתקשרת, עוברים תהליך של מודעות וריפוי ונוגעים ברבדים עמוקים של פנימיותנו.
אלתורים ווקאליים ותנועתיים, בסולו או בדואט, חושפים דפוסי תקשורת וקשיים שונים ומביאים לשינוי עמוק ומשמעותי שמתחיל מהמיקרוקוסמוס של היצירה המוסיקלית בטיפול ומחלחל למקרו קוסמוס, כלומר לחיי היומיום, לתקשורת עם אנשים ולתקשורת ביני לבין עצמי.

לטיפול מוזמן מי שמחפש ביטוי עצמי יצירתי, מי שרוצה לגלות את קולו האמיתי ולהשמיעו לעולם, מי שמעוניין להתמודד עם מחסומים, קשיים וחרדות ולהופכם ליצירה אומנותית מתקשרת, ומי שרוצה לעבור תהליך של התפתחות אישית, מודעות ושינוי.

שיעור פיתוח קול בגישה הוליסטית:

בשיעורים נלמד איך לחבר בין הקול לגוף ולרגש וכך להשתמש בקול ככלי הבעה רב עוצמה היוצא ממעמקים ונכנס למעמקים. נרכוש מיומנויות כמו נשימה בריאה, הגדלת המנעד, הפקת גוונים שונים של קול, פיתוח שמיעה, הרחבת הידע המוסיקלי ואלתור. רכישת המיומנות הקוליות וההבעה העצמית דרך שיר ואלתור יביאו להתפתחות במישור האמנותי ובמישור האישי כאחד.

לשיעורים מוזמן מי שחלם לשיר ולא העז, מי שרוצה לרכוש כלים טכניים והבעתיים לביצוע וההגשה של שיר ומי שמעוניין להתגבר על חרדת קהל, חוסר ביטחון, צרידויות או בעיות בקול.

פרטים נוספים באתר:

יעל כהן סקלי

מטפלת מוסמכת בקול, מוסיקה ותנועה (MA), מטפלת מוסמכת בשיטת "אינטגרציית קול בתנועה", מורה לפיתוח קול ומוסיקה (BA), מורה מוסמכת ליוגה, זמרת יוצרת ובוגרת בית ספר רימון למוסיקה.

>
הדס קפטה
אור בריל
<

כל הפעילויות של יעל כהן סקלי - קול פנימי:

טיפול במוסיקה וקול- התפתחות ריפוי וביטוי

טיפול במוסיקה וקול

באמצעות נשימה, תנועה, דמיון מודרך ושיחה, נגיע לקול האותנטי הפנימי ונתן לו דרור. נשתמש בקולינו, לסוגיו וגווניו הרבים, כדי להביע את רגשותינו ואת עולמינו הפנימי וכדי ליצור תקשורת אמיתית וכנה.» עם יעל כהן סקלי

כל השבוע
טיפול במוסיקה וקול- התפתחות ריפוי וביטוי

טיפול במוסיקה וקול

עם: יעל כהן סקלי

מתי: כל השבוע  | 

פיתוח קול, שירה ואלתור קולי כתהליך אישי.

פיתוח קול כתהליך אישי

הרחבת יכולת הנשימה, השירה והביטוי הקולי, כדרך להגיע לביצוע כנה ועצמתי של שירים וכדלת לנפש ולגוף. הבעה העצמית דרך שיר ורכישת מיומנות קולית, יביאו להתפתחות במישור האמנותי ובמישור האישי כאחד.» עם יעל כהן סקלי

כל השבוע
פיתוח קול, שירה ואלתור קולי כתהליך אישי.

פיתוח קול כתהליך אישי

עם: יעל כהן סקלי

מתי: כל השבוע  | 

שתפו חברים

עם : יעל כהן סקלי
מתי : פתוח להזמנות
היכן :
עלות : ₪300
הטבה :₪250 למפגש היכרות לגולשי BodyWays
פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מאמרים, דעות, הגיגים וכתבות