לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

הסדנה המואצת בניהול כוחות לתוצאות בחיים

הצטרפ/י
עם : יוחאי ישראלי
מתי : שישי- שבת 09:30-17:30
היכן :
אם הייתם צריכים לקחת לאי בודד שיטה אחת בלבד להשגת תוצאות ושינויים בתת מודע... כנראה שהייתם בוחרים בשיטה שתלמדו בסדנה המואצת הזו.

הסדנה מיועדת לאנשים המעוניינים ליצור שינויים ממשיים ומהירים בתחומים `תקועים` בחיים. אפשר רק להרוויח מזה. הסדנה מואצת, כלומר הדברים החשובים ביותר להשגת התוצאות רוכזו ליומיים (במקום שלושה) והמחיר מוזל בהתאם. יותר מזה, אם לא מתחברים לסדנה ביום הראשון, אפשר להתחרט ולקבל החזר כספי. חבל לפספס.

מה זה ניהול כוחות לתוצאות? התפיסה המוצגת בסדנה ותהליכי העבודה שנגזרים ממנה מהווים עמוד תווך של שיטת השער. על פי תפיסה זו, ההתנהגות שלנו היא תוצאה של כוחות שפועלים עלינו. כוחות אלה יכולים להיות פנימיים או חיצוניים וכל אחד מושך או דוחף אותנו בכיוון כזה או אחר.

כוחות אלה יקבעו במידה רבה אם נבצע או לא נבצע פעולות מסוימות וכן את אופן הביצוע. כוחות אלה יקבעו איזה מחשבות יעלו בראשנו ואיזה רגשות ותחושות נחווה. בעצם הם קובעים במידה רבה איך החיים שלנו נראים. יוחאי יכול ללמד אתכם איך להתחבר למערכת שמפעילה את הכוחות האלה, ולקבוע בעצמכם איך יראו החיים שלכם.

ואם להעיד על עיסתי... אני מורה ומטפל מנוסה ובעל מוניטין. מאות תלמידים ומטופלים עברו ועוברים אצלי תהליכים אישיים ולימודיים. חייהם של רבים מאוד השתנו לטובה עם העבודה הזו. עד כדי כך!

יוחאי ישראלי

מייסד ומפתח שיטת השער, שמיושמת בישראל ובעולם: שיטה ייחודית לטיפול ולהתפתחות אישית. הגישה של השער היא להתחבר אל המערכת ולהנחותה ליצור את השינוי הדרוש, תוך שהיא משתמשת בכל הידע שלה על האדם.

>
יוחאי ישראלי
<

שתפו חברים

עם : יוחאי ישראלי
מתי : שישי- שבת 09:30-17:30
היכן :
פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מאמרים, דעות, הגיגים וכתבות