לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

סדנת טאו שיאצו ובודהיזם עם ריוקיו אנדו בתל אביב יפו

הצטרפ/י
עם : ריוקיו אנדו
מתי : שישי- שבת 10:00-18:00
היכן : קמפוס ברושים - קרית האוניברסיטה תל אביב יפו.
עלות : ₪600
עם :

ריוקיו אנדו

סדנת טאו שיאצו ובודהיזם מיועדת לכל מי שמעוניינים להכיר דרך בודהיסטית להביא ריפוי לעצמם ולעולם. הסדנה אינה דורשת ידע מוקדם, לא בבודהיזם ולא בשיאצו, ומתאימה הן למטפלים והן ללא-מטפלים כאחד.

ריוקיו אנדו הוא נזיר ומלומד בודהיסטי, שלמד מהאיאנה בודהיזם במשך 16 שנה והוסמך לנזיר ולמורה במסורת ה-Pure Land. לאורך יותר משלושים השנים האחרונות, ריוקיו אנדו חקר וחווה את המשמעויות העמוקות של עולם רפואת המגע. בעקבות כך הוא פיתח שיטת טיפול פורצת דרך, שמחברת בין מצב התודעה והמגע, ובכך מביאה לריפוי ברמה הגופנית, הנפשית והרוחנית.

באחד מספריו הוא כתב: "היקום הוא לב אחד... היקום פועם בלִבּו של כל אחד ואחד מאיתנו. כאשר אנו מתחברים ללב זה, מתעוררת בנו חוכמת היקום, הקיימת בתחתית תת-המודע שלנו; וההבנה הפנימית, שכולנו אכן מאוחדים, מתחזקת, מעמיקה שורשים ומבקשת לבוא לידי ביטוי במעשה".

אחרי הסדנה הקודמת, שנמשכה יום אחד, כתב צחי, אחד המשתתפים: "חוויתי אתמול הצצה אל מקום אנרגטי שמאוד קשה ואפילו חבל להגדירו במילים, מקום שהוא דרך-חיים מעצימה שתתן לנו ולסובבים אותנו את מה שכנראה אנחנו מאוד צריכים וזה בריאות ואושר.... אז במשפט אחד : הסדנה הזו, פתחה לי צוהר להבנה שאולי טאו שיאצו היא הרבה יותר דרך חיים מאשר רק טכניקת טיפול".

השנה הסדנה תהיה עשירה עוד יותר ותימשך, כאמור, יומיים. במהלך יומיים אלה נתעמק בשלוש אבני יסוד של הבודהיזם - הכל חולף, אי-נפרדות, הקיום הוא סבל - ונחווה באופן ישיר את המשמעות העמוקה של עקרונות אלו בדרכים שונות: שיאצו, תרגילי תנועה בהשראת אומנויות לחימה פנימיות ותרגילים אנרגטיים שונים. בנוסף, נתרגל שירה מדיטטיבית (נמבוטסו), שהיא חלק מהותי מתרגול המהאיאנה בודהיזם.

הסדנה מיועדת לכל מי שמעוניינים להכיר דרך בודהיסטית להביא ריפוי לעצמם ולעולם, ומהווה הזדמנות נדירה ללמוד ישירות ממורה, שהלימוד והשיתוף של תרגול בודהיסטי הם מהות חייו בעשורים האחרונים. יחד עם זאת, הסדנה אינה דורשת ידע מוקדם, לא בבודהיזם ולא בשיאצו, והיא מתאימה מאד הן למטפלים והן ללא-מטפלים כאחד. "אין לי רצון שיהיו יותר בודהיסטים בעולם", נוהג לומר ריוקיו אנדו בחיוך, "וגם לא יותר מטפלי שיאצו. אך אהיה שמח יותר כשיהיו יותר אנשים שמחים בעולם".

הסדנה תתקיים בקמפוס ברושים (אוניברסיטת תל-אביב), ביום שישי 28 ביולי וביום שבת 29 ביולי, בין השעות 10:00 - 18:00.

חשוב להביא: גרביים נקיות וציפה לכרית.

להפסקת הצהריים מוזמנים להביא אתכם אוכל מהבית ולאכול בארוחה משותפת.

ריוקיו אנדו

ריוקיו אנדו סנסיי הוא נזיר בודהיסטי שפיתח את שיטת הטיפול טאו שיאצו, והוא מעביר סדנאות לימוד לשיטת ריפוי זו ברחבי העולם במשך יותר מ-30 שנים. הוא כתב שמונה ספרים והוציא מספר אלבומים של מוזיקת טאו, אותה הוא כתב ומנגן.

>
<

שיתוף חברים

עם : ריוקיו אנדו
מתי : שישי- שבת 10:00-18:00
היכן : קמפוס ברושים - קרית האוניברסיטה תל אביב יפו.
עלות : ₪600

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות