לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

סדנת עמוד השדרה בצ`י סנטר ברשפון

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם צ`י סנטר
אומנויות לחימה »  צ'י קונג »  סדנאות צ'י קונג »  צ'י קונג ברשפון »

הצטרפ/י
עם : צ`י סנטר
מתי : שבת 14/4/2018
היכן : מרכז צ`י סנטר - הפרחים רשפון.
עם :

צ`י סנטר

“אני מזמין אתכם, לסדנת ריפוי בה נעיר ונתעורר לתנועת החיים הרוחשת בתוכנו. באמצעות התרגול הייחודי של “צי קונג חכמת הריפוי”. — ד”ר צביקה שיינברג
הסדנא הקרובה עוסקת בפתיחה וחיבור לעמוד השדרה המהווה את השדרה המרכזית לתנועת החיים בתוכנו. בסדנא, באמצעות עבודה מודעת על עמוד השדרה נתחבר לתנועת החיים. תנועת החיים הנמצאת בתוכנו ומחוצה לנו, מזמינה אותנו לאפשר לעצמנו לחיות במלואינו. דרך העבודה על עמוד השדרה ומערכת העצבים המרכזית העוברת בתוכו, נאפשר לתנועת החיים על ביטוייה השונים לפעול את פעולתה המחייה והמבריאה.

תכנית הסדנא:
08:30-09:00 התכנסות וכבוד קל
09:00-13:00 תרגול והעמקה עם הפסקות קצרות
הסדנא תתקיים ביום שבת ה-14.04.2018 בין השעות 08:30-13:00,
בבית העם, דרך הפרחים 14, מושב רשפון.

* מומלץ להביא מהבית כרית קטנה, שמיכה קלה, זוג גרביים נוסף, כריך או מזון אחר.
** יש חניה בשפע במגרש החניה ליד קפה גופרמן (רח’ הפרחים 12, רשפון).

עלות והנחות
1. עלות הסדנא 250 ש”ח לאדם. הקדימו להירשם מספר המקומות מוגבל.
2. עד ה-07.04, מחיר השקה מיוחד (הרשמה מוקדמת) של 200 ש”ח בלבד (במקום 250 ש”ח).
3. לאחר ה-07.04, 10% הנחה ל”בני משפחה”. למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון 140418 בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.
4. מחיר מחבק למנויים של המרכז לתרגול יומי!! 150 ש”ח בלבד (במקום 250 ש”ח), למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון מנויים בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.

“How to deal more effectively with specific illnesses and challenges? …You can open the spinal cord but bring the life-energy into the organ that needs the healing, such as to the heart or to the kidneys. So the Mind connects the different body parts”. ~ Master Mingtong Gu

הַשְּׂדֵרָה המרכזית לתנועת החיים
מידע נוסף אודות הסדנא והמורה
ידוע כי בני האדם מנצלים אחוזים בודדים מהמוח שלהם. כיום נראה, כי חלק גדול מהגנום האנושי הוא כביכול חסר תפקוד ברור. מוכרות הסיטואציות בהן אדם במצבי סכנה, מצליח לעשות את הבלתי יאמן – פיזית ומנטלית. דוגמא לסיטואציות כאלה היא של אנשים שחלו במחלות ש”רפואית” הן חשוכות מרפא וכנגד כל הסיכויים הבריאו. עובדות אלה, הן ביטוי לכך שכוחות החיים החבויים בתוכנו הם מעל ומעבר להבנתנו ובעצם אנו לכודים בתפיסת עולם שמקטינה ומחלישה אותנו. תפיסת עולם זו, מוזנת ומועצמת על ידי הרפואה המערבית והופכת אותנו לחסרי אמונה בכוחות הפנימיים שלנו, וחסרי אונים ותלויים לגמרי בעזרה החיצונית של הרפואה. שיטת “צ’י קונג חכמת הריפוי” מזמינה אותנו להתוודע למערך האמונות שמגביל ומצמצם אותנו ולהיפתח לכוחות החיים ולכוחות הריפוי המצויים בתוכנו וסביבנו מכל עבר.

“מודעות היא כמו מראה: היא משקפת. מראה משקפת איננה משקפת רק את היפה או רק את המכוער. אם אתם באמת מתבוננים במראה, היא משקפת הכל“. ~ אג’אהן סומדהו

הצטרפו אלינו לסדנת עמוד שדרה בה נעיר את החיוניות ממעמקי האגן ובסיס עמוד השדרה ונפלס לה דרך במעלה עמוד השדרה. בדרכה מעלה, היא תחייה ותעורר את כל האיברים הפנימיים ובעיקר את המוח ואת התודעה. במהלך התרגול, נהייה קשובים לתגובותינו האינסטינקטיביות המתעוררות אל מול ביטוייה השונים של תנועת החיים ונתרגל קבלה ופתיחה.

בסדנא נתמקד ב:

[1] נעמיק ונעדן את יכולת ההקשבה והקבלה שלנו את המתרחש בתוכנו.
[2] נבסס ונחזק את העגינה שלנו בקרקע, נפגוש ונפתח לתנועת החיים, על ביטוייה השונים, בתרגול של מדיטציה בעמידה – “מיזוג שלושת המרכזים”.
[3] נחבר בחזרה את המודעות אל עבר עמוד השדרה ונעורר את החיוניות שלו דרך תרגול מהסדרה “Awaken Vitality”, תרגול של “תנועת הזחל”, תרגול של Wall Squats ועוד.

הסדנא מתאימה לכולם – למתרגלים בתחילת דרכם המעוניינים “לקפוץ למים”, ולמתרגלים ותיקים המעוניינים להמשיך ולהעמיק.

את הסדנא יעביר ד”ר צביקה שיינברג – רופא, מטפל ברפואה סינית ,מורה ומטפל בצי קונג – כרופא צעיר, פגש צביקה את הטאי צ’י והצ’י קונג, בעקבות פציעה לפני כ-30 שנה, ונעזר בהם רבות בתהליך השיקום האישי שלו. מאוחר יותר נחשף לרפואה, לאנרגטיקה הסינית ולצ’י קונג הרפואי והיה מחלוצי הרופאים שהחלו לשלב רפואה משלימה לתוך הממסד הרפואי, הקים וניהל את המרפאה לרפואה משלימה בבי”ח “בית לוינשטיין” ובהמשך לימד וניהל את המגמה לרפואה סינית במכללת “רידמן”. צביקה מלמד ומטפל ברפואה סינית, חוקר, מתרגל ומלמד צ’י קונג רפואי בקבוצות ובעבודה פרטנית. צביקה פגש את Wisdom Healing Qigong לפני שלוש שנים, מאז לומד ומעמיק בשיטה זו, ומלמד ומטפל באמצעותה.

צ`י סנטר

את הסדנא יעביר ד”ר צביקה שיינברג – רופא, מטפל ברפואה סינית ,מורה ומטפל בצי קונג.

>
חנן עתיר
נטלי שטיין
עינת רווה
עודד מימון
שרה רגב
עדינה מלנקי
Joseph Paritzky
צ`י סנטר
דינה מרכוס
אריאלה ויגל
אריאלה ויגל
גילה זילכה
Eti Cohen
ILana Shoham Granot
דורית גנאל
Gil Sudai
ענת שמעוני כהן
Eva Zilberman
איזבלה בן אהרן
Ronit
Ronit
איזבלה בן אהרן
Ronit
גלי כהן
שרית עברני
תמי כץ לוריא
זיגי שחר
ILana Shoham Granot
זיגי שחר
גלי כהן
ILana Shoham Granot
תמי כץ לוריא
‫ציפי שחרור‬‎
נועה ארבל
חוה בראוד
Dita dar
אופירה שטרן
נחמן
ליאורה ברוך
דורית גנאל
Hagar Shklovsky
Ella Marom
ענת שמעוני כהן
<

שיתוף חברים

עם : צ`י סנטר
מתי : שבת 14/4/2018
היכן : מרכז צ`י סנטר - הפרחים רשפון.