לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

להעיר את המרפא שבתוכנו עם מינגטונג גו ברשפון

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם צ`י סנטר
אומנויות לחימה »  צ'י קונג »  סדנאות צ'י קונג »  צ'י קונג ברשפון »

הצטרפ/י
עם : מינגטונג גו
מתי : חמישי- חמישי 7/6/2018-31/5/2018
היכן : רשפון ונחשולים - רשפון רשפון.
עם :

מינגטונג גו

הסדנא עם מאסטר מינגטונג גו היא הזדמנות לחוות את עצמת הריפוי של הצ`י קונג, בהנחיית אחד מהמורים המובילים בתחום בעולם.
מאסטר מינגטונג גו הוא מורה ומרפא בעל שם עולמי, זכה בתואר הכבוד מאסטר צ’י קונג העולמי בקונגרס הצ’י קונג ה-13 שנערך בסן פרנסיסקו, מותיקי תלמידיו של Grandmaster Dr. Pang Ming ממציא ומפתח שיטת ה-Zhineng Qigong. מינגטונג גו התחיל ללמוד אצל ד”ר פאנג בשנת 1996, הינו המאסטר הבכיר ביותר בשיטה זאת מחוץ לסין, מלמד בארה”ב ובאירופה החל משנת 2001 ובארבע השנים האחרונות מגיע לישראל פעמיים בשנה בקביעות.

צ’י קונג היא חוכמה ומסורת עתיקת יומין. מצד אחד, ידע של עבודה עם אנרגיה, מחקר של מדע החיים והאנרגיה, ומצד שני תרגול של ריפוי עצמי, התפתחות עצמית, טיפול עצמי, העצמה עצמית, מימוש עצמי. עבור רוב בני האדם האנרגיה המקיפה אותנו היא בלתי נראית או מוכרת, יחד עם זאת אלו המכירים באנרגיה ורוצים להתפתח ולעבוד איתה לומדים בהדרגה לשפר את הגוף-לב-נפש, לשנות דפוסי אנרגיה וחסימות אנרגיה בגופם, לחזק ולחדש את המערכת החיסונית והלימפתית, למנוע מתח יומי מצטבר, למנוע מחלות ולשפר את הבריאות.

הריטריט עם מאסטר מינגטונג גו הוא אימון ממוקד ומעצים לאנשים הרוצים לשפר את איכות חייהם ומצוין למתמודדים עם אתגרים בריאותיים – גופניים ורגשיים. בהתבסס על סדנאות בשיטת “צ’י קונג חכמת הריפוי” (הנקראת באנגלית Wisdom Healing Qigong ובסינית Zhineng Qigong) שהתקיימו בבית החולים ללא תרופות בסין, שם רבים שסבלו מבעיות רפואיות קשות וחשוכות מרפא טופלו בהצלחה, סדנא זו פותחת את הלב, מעצימה את חכמת הריפוי בגוף ומסייעת לגייס כוחות לאיזון והחלמה ומעודדת בריאות מיטבית ושמחה פנימית.

תרגול צ’י קונג בשיטת חוכמת הריפוי משלב שלושה מרכיבים עיקריים: [1] תנועה לפתיחת הגוף הפיזי בשילוב מדיטציה ודמיון מודרך, [2] ריפוי בצלילים באמצעות הגיית צלילים ותדרים מרפאים המהדהדים באיברים הפנימיים וחודרים עמוק לתוך הגוף הרגשי, [3] ועבודה פנימית על תודעה, תרגול המאפשר להזמין צ’י מהיקום אל מרכזי האנרגיה העמוקים שבגופנו, וזו העבודה החשובה ביותר על מנת לפתח את המוח שמשפיע על כל הגוף-נפש. תרגולים אלה תומכים זה בזה, יחסית קלים להבנה ופשוטים לביצוע, נלמד ונתרגל את כולם בריטריט. הריטריט מתאים למתרגלים בכל הרמות (מתחילים/מתקדמים/מורים).

שיטת צ’י קונג חכמת הריפוי פותחת דלת לטרנספורמציה, הבראה ושיפור איכות החיים, יכולה להרחיב את ארגז הכלים שלכם ולחולל מהפך אמיתי בחייכם.

** גוף ולב בריאים יותר ** חיבור ואהבה עצמית ** איזון וריפוי פיזי, רגשי ואנרגטי ** לב פתוח, מקבל ואוהב ** שחרור רגשות מגבילים ** פחות שליליות וסטרס ** הזדמנות לשקט והתבוננות ** יותר אושר ושמחה ** תמיכה וריפוי קבוצתי ** בסיס לתרגול אישי בבית **

במהלך הריטריט יתקיימו קבוצות שיתוף בהנחיית מיטב מורי הצ’י קונג בישראל, שהוסמכו בשיטת ZHINENG (Wisdom Healing) QIGONG על ידי מאסטר מינגטונג גו. המורים ישתתפו בריטריט מתחילתו ועד סופו במטרה לתמוך בשדה הצ’י ובכם המתרגלים.

“אל הריטריט בנחשולים (נובמבר 2017) הגעתי די במקרה, בעקבות פרסום שראיתי…. האמת, חששתי… לא ידעתי לקראת מה אני הולך, לא הכרתי כמעט אף אחד, ולא התאמנתי בצ’י קונג או הכרתי את שיטת ZHINENG QIGONG לפני. מהרגע הראשון כשהרטריט התחיל הרגשתי שמשהו נפלא מתרחש בתוכי. הגעתי לריטריט אחרי שנה מאוד מאתגרת מבחינה נפשית, ולהפתעתי, ברגע שהתחלנו, הלכה והתמלאה בי התחושה שחזרתי הביתה, החזרה הזו הביתה שהרגשתי, הייתה חזרה אל עצמי…”. – עוז שבתיאלי

מינגטונג גו

מאסטר מינגטונג גו, מגדולי המורים והמרפאים בתחום הצ`י קונג, למד בסין ב"בית החולים ללא תרופות" עם דוקטור פאנג מינג, ומלמד ברחבי העולם.

>
חנן עתיר
נטלי שטיין
עינת רווה
עודד מימון
שרה רגב
עדינה מלנקי
Joseph Paritzky
צ`י סנטר
דינה מרכוס
אריאלה ויגל
אריאלה ויגל
גילה זילכה
Eti Cohen
ILana Shoham Granot
דורית גנאל
Gil Sudai
ענת שמעוני כהן
Eva Zilberman
איזבלה בן אהרן
Ronit
Ronit
איזבלה בן אהרן
Ronit
גלי כהן
שרית עברני
תמי כץ לוריא
זיגי שחר
ILana Shoham Granot
זיגי שחר
גלי כהן
ILana Shoham Granot
תמי כץ לוריא
‫ציפי שחרור‬‎
נועה ארבל
חוה בראוד
Dita dar
אופירה שטרן
נחמן
ליאורה ברוך
דורית גנאל
Hagar Shklovsky
Ella Marom
ענת שמעוני כהן
<

שיתוף חברים

עם : מינגטונג גו
מתי : חמישי- חמישי 7/6/2018-31/5/2018
היכן : רשפון ונחשולים - רשפון רשפון.