לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

צ`י קונג - מהתכנסות פנימה לזיכוך התודעה בתל אביב יפו

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם ענבל רז
מודעות עצמית »  מדיטציה »  סדנאות מדיטציה »  מדיטציה בתל אביב יפו »

הצטרפ/י
עם : ענבל רז
מתי : שבת 15/9/2018 10:00-14:30
היכן : הצורפים 20 - הצורפים 20 תל אביב יפו.
עלות : ₪250
עם :

ענבל רז

בואו להתחבר לאנרגיה של הסתיו וחגי תשרי דרך תרגול עוצמתי של צ`י קונג חכמת הריפוי. יחד, נתכנס פנימה, ונזכך את התודעה - נשחרר את המיותר, ונתחבר לכוחות הריפוי הפנימיים שלנו.
במחשבה הסינית, לחילופי העונות בטבע יש ביטוי והשפעה אנרגטיים על האדם. ככל שנגדיל את ההרמוניה בין השינויים המתרחשים בטבע לאורח החיים שלנו, נחיה חיים בריאים ומאושרים יותר. הסתיו, שבימים אלו מתחילים לחוש את אותותיו, הוא תקופה של התכנסות וזיכוך התודעה – הרפיה ושחרור של המיותר.

במסורת היהודית ראש השנה ויום הכיפורים מביאים הלכה למעשה עקרונות דומים של התכנסות, שחרור והזדככות לקראת השנה החדשה. האם במקרה הם חלים בסתיו - הזמן שבו תנועת הטבע והמהות הפנימית של החג מתאחדים?

בעוד שביהדות התודעה מזדככת על ידי טקסים, תענית ותפילות, המסורת הסינית מציעה תרגול גופני ותודעתי (צ`י גונג) בהסתמך על עקרונות אלכימיים וקוסמולוגיים.התרגול מזכך, כלומר מתמיר את החומרי לרוחני, וחוזר חלילה.

בסדנה, נעמיק אל תוך התרגול דרך הקונספט של שלושת הדאן טאינים. הדאן טאינים הם מערכת של שלושה מרכזים, מחסני אנרגיה, וכורים להתמרה שסופגים צ`י מהיקום ומהגוף. הם מזינים ומניעים את האנרגיות בגוף, ודרכם נוכל להעצים את החיבור שלנו לאנרגיית הסתיו ולטפח את תהליך הזיכוך האישי שלנו לקראת יום כיפור.

בסדנא נתמקד, נלמד ונתרגל:

· נכיר ונעמיק את הקשר עם שלושת הדאן טיאנים ושערי האנרגיה שלהם.

· נכיר את החומרים האנרגטיים שמרכיבים את שלושת הדאנים.

· נלמד תרגילים וצלילים להפעלת המרכזים.

· נלמד לכוון ולזכך את התודעה כדי להעצים את החיבור למרכזים וליכולת להשתנות.

· תרגול עוצמתי ועמוק ברמה הרגשית, הפיזית והרוחנית.אני מזמינה אתכם להצטרף לסדנת אלכימיה פנימית בשיטת "צ`י גונג חכמת הריפוי" –Zhineng chigong הסדנה תתקיים בשבת 15.9 בתל אביב בסטודיו קונטוס בסמטת הצורפים נתרגל בין השעות – 10.00 - 14.30.

ענבל רז

אני עוסקת בצ`י קונג, רפואה סינית וטיפול במגע מ 1988 בקליניקה פרטית. בעבר טיפלתי גם במסגרות ציבוריות, בבי"ח איכילוב ובמרפאה לרפואה משלימה. לימדתי רפואה סינית וצ`י קונג בבית ספר לרפואה סינית ברחובות. כיום מלמדת קבוצות צ`י קונג ושיעורים פרטים.

1 אהבו את מה שקורה כאן ולחצו על אייקון הלב

>
איזבלה בן אהרן
איזבלה בן אהרן
איזבלה בן אהרן
Miriam Lamdan
<

כל הפעילויות של ענבל רז:

שיעורי צ`י קונג חכמת הריפוי

צ`י קונג חכמת הריפוי

בימי שני נפגשים בחמש לשעה וחצי של תרגול צ`י קונג חכמת הריפוי ברחוב זנגביל 26 בתל אביב. התרגול מעודד ומטפח את הבריאות, את החיבור פנימה לתחושות ולרגשות, לומדים להכיר ולהבין את הגוף האישי.» עם ענבל רז

שני
שיעורי צ`י קונג חכמת הריפוי

צ`י קונג חכמת הריפוי

עם: ענבל רז

מתי: שני

שיתוף חברים

עם : ענבל רז
מתי : שבת 15/9/2018 10:00-14:30
היכן : הצורפים 20 - הצורפים 20 תל אביב יפו.
עלות : ₪250