לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

קורס ויג׳נאנה יוגה עבור מטפלים

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם מיה גולדשטיין
יוגה »  ויג'נאנה יוגה »  לימודים ויג'נאנה יוגה »  

הצטרפ/י
עם : מיה גולדשטיין
מתי : שלישי- שלישי 6/8/2019-18/6/2019 18:30-20:30
היכן :

054-4705698
כמטפלים, אנו מייצרים את המרחב הבטוח והרגוע עבור המטופל, לכן נשאף לגשת לטיפול ממקום שבו אנו רגועים ונוכחים. ניישם את תנוחות היוגה באופן הדרגתי כדי לאפשר את הפנמתן של שבעת עקרונות אימון היוגה.

הקורס בנוי מ-8 מפגשים שבועיים ונפתח ב-2 מועדים שונים:
ערב - שלישי 18:30-20:30
בוקר - חמישי 8:30-10:30

כמטפלים, אנו מייצרים את המרחב הבטוח והרגוע עבור המטופל לכן נשאף לגשת לטיפול ממקום שבו אנו רגועים ונוכחים. היוגה מטפחת את תחושת האמצע בגופנו ומאפשרת לנו להיות קשובים לעצמנו כך שנוכל לפתח קשב אמיתי ואמפתיה לאחר.

​בתרגול נשים דגש על הקשב לגוף בתוך התנוחות. שחרור המשקל כלפי מטה, הרגליים המשתרשות בקרקע והאגן המתרפה יוצרים תמיכה לעמוד השדרה, הנותר שקט ורגוע במהלך ביצוע התנוחות. השרירים שמתארכים ומתאספים סביב השלד יוצרים את תחושת האמצע של הגוף ומאפשרים יציבה בריאה ואיתנה. נשימה מכוונת משחררת אזורים שבהם הצטבר מתח, וכך נוצרת תחושה של רוגע וקלילות.

​בויג׳נאנה יוגה הגוף נע כיחידה אחת מחוברת ורגועה. שבעת עקרונות האימון מאפשרים להתארגנות מחודשת של שרירי הגוף סביב השלד, על מנת שייתמך כהלכה. ניישם את תנוחות היוגה באופן הדרגתי, כדי לאפשר את הפנמתן של שבעת עקרונות האימון:
תודעה שקטה, כוונה ונשימה, השתרשות וחיבור, התארכות והתרחבות

נפתח כל שיעור בקריאה של טקסט קצר מעולם היוגה ונשב למדיטציה קצרה. ניישם תרגילי נשימה ונתאמן בוואיוס, תרגילים שיוצרים את הכיוונון העדין והאנרגטי של הגוף. בנוסף נקבל כלים להמשך עבודה אישית בבית.

ימי שלישי מתחיל: 18 ביוני 2019
ימי חמישי מתחיל: 20 ביוני 2019

אבטליון 11 רמת גן.
עלות: 80 ₪ שיעור ראשון / 720 ₪ לקורס במלואו.
מיה גולדשטיין

ֿמורה בשיטת ויג׳נאנה יוגה בעלת 20 שנות ניסיון בהוראת היוגה. בוגרת קורס בן שלוש שנים למורים בכירים ליוגה במכללת וינגייט, תלמידתה של אורית סן-גופטה. בנוסף מטפלת בתרפיית קרניוסקרל בגישה הביודינמית.

>
<

כל הפעילויות של מיה גולדשטיין:

שיעורי יוגה ברמת גן

יוגה רמת גן

נלמד את עקרונות תרגול היוגה ממקום של חקירה, והבנת האינטיליגנציה הפנימית הטבועה בגופנו. השיעורים מתקיימים בסטודיו נעים ובאיזור שקט ברמת גן.» עם מיה גולדשטיין

ראשון-שישי
שיעורי יוגה ברמת גן

יוגה רמת גן

עם: מיה גולדשטיין

מתי: ראשון-שישי  | 

שתפו חברים