לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

קורסים הכשרת מטפלים בנשימה והילינג

הצטרפ/י
עם : גלעד יחזקאל לוי
מתי : שישי 1/11/2019 10:00-14:00
היכן :
עלות : ₪5,484
מסע ריפוי - התוכנית להכשרת מטפלים בנשימה מעגלית מודעת בשילוב הילינג. 1/11/19 - קורס מטפלים ותומכים בתהליכי נשימה מעגלית מודעת בשילוב הילינג. בימי שישי (16 מפגשים)

מסע ריפוי - תוכנית ההכשרה לתומכים ומטפלים בתהליכי ריפוי בנשימה מעגלית מודעת, קורס עשיר, חוויתי, מרגש ועוצמתי! מסע עומק של ריפוי, התפתחות אישית, צמיחה ונשימה. הצטרפו אלי ורכשו ידע וניסיון בטכניקה עוצמתית משנה חיים!!

הכשרה מקצועית, ידע תיאורטי ויישום מעשי וחוויתי, טרנפורמציה אישית.
במסע ריפוי תקבלו תכנית הכשרה מקיפה ומקצועית להסמכת מטפלים בנשימה מעגלית מודעת בשילוב הילינג. הכשרה מעשית, ליווי מקצועי והעשרה גם בסיום הקורס!

קורס הכשרת מטפלים בגישת מסע ריפוי
בתכנית ההכשרה של מסע ריפוי, תלמדו להיות מטפלים מקצועיים בנשימה מודעת בשילוב ריפוי באנרגיה. תקבלו כלים רבים לעבודת גוף נפש, תחוו תהליך אישי והתפתחותי, מסע של גילוי עצמי בנשימה מודעת, נשימה מעגלית, ריברסינג, תנועה, דמיון מודרך, חשיבה חיובית וריפוי בטכניקות רבות, תלמדו את טכניקת הריפוי הייחודית ל״מסע ריפוי - ריפוי ״זיכרון תאי״ טכניקת טיפול במדיטציה.

הכשרת מטפלים ב״מסע ריפוי״ - נשימה מודעת וריברסינג בשילוב הילינג
(16 מפגשים חד שבועיים, אורך מפגש כ 4 שעות)

תלמדו כיצד לתמוך בעצמכם ובאחרים בתהליכי נשימה מעגלית מודעת - כלי העצמה אישי. תקבלו ידע בעבודת גוף נפש וריפוי רגשי, תחוו תהליך אישי והתפתחותי בנשימה מודעת, ריברסינג - Breathwork בשילוב הילינג וצלילים מרפאים. הכשרה מקצועית, ידע תיאורטי ויישום מעשי וחוויתי, טרנפורמציה אישית.

צור/י קשר :
או באמצעות טופס צור קשר


תלמידים מספרים:
"תנשמי לתוך הכאב..." נשמתי התחברתי הקשבתי חוויתי כאבתי דמעתי הרגשתי התפעמתי התאהבתי התרגשתי ושיחררתי המון... גילעד בדרכו המופלאה הצליח לתת לי הרגשה עוטפת מדייקת ומכילה כאילו רק אני עוברת תהליך אף על פי שהיינו קבוצה מרובת משתתפים. גלעד מטפל בחסד !!! מביא עמו רגישות הכוונה, מסירות ואהבה לצד תרגילי תנועה ונשימה עוצמתיים וחוויתים שהפילו לי הרבה אסימונים ,ועזרו לי לרפא חלקים שונים.. מומלץ בחום לכל מי שמוכן לחוות חוויה ריגשית מתקנת באהבה וברכות עם הקסם הנפלא גלעד!! עדיין לא נרשמת?
נאוה חביב.

איזו מתנה אתה בעולמי, תודה על המסע שאני עוברת איתך, על הרכות והעדינות שאתה מביא, על הביטחון, הידיעה המוחלטת שאני לא לבד, אני רוצה לשיר את זה לעולם כולו, שכל לב פועם ידע מי אתה וכמה אור עובר דרך וממך. תודה על רגעים של חסד, על ריפוי של הלב, יש לנו עוד דרך לעבור ביחד ואני מאושרת על כך!
איריס אגיב-בריסקין

מתאים לכל מי שמעוניין/ת לעבור תהליך אישי ועמוק - ניקיון פנימי לטראומות ועומס רגשי ופיזי, שחרור חרדות, פחדים, אמונות מגבילות ודפוסים מקבעים.
עבור מי שמעוניין לטפל בעצמו ובאחרים.

במסע ריפוי תחוו טכניקות מעולם איזון גוף נפש ורוח, נעסוק בעבודת נשימה תנועה, הילינג וצלילים מרפאים. תכירו טכניקות נשימה - נשימה מעגלית, נשימה מודעת וריברסינג, תחוו את הגישה ותרפאו טראומות מחווית הלידה שלכם. נתרגל נשימות אף ותנועה חופשית, תהליכי עומק לריפוי ושחרור תודעתי. תחוו מסעות ריפוי עמוקים ברמה הפיזית, רגשית, מנטלית.
​​
תעברו תהליך אישי לשחרור מטענים רגשיים וטראומות/ חרדות/ פחדים
ושחרור אנרגיה דחוסה ועומס רגשי שהצטברו בגוף.


מסע ריפוי - הכשרת מטפלים בנשימה מודעת וריברסינג בשילוב הילינג
Healing Journey - BreathWork & Healing

מתמקד בהקניית כלים והתנסות ותמיכה בתהליכי נשימה מעגלית מודעת וריברסינג. קורס ממוקד המקנה את כל הידע הדרוש על מנת לטפל ולתמוך בטיפול מסוג זה.
בקורס זה נעמיק בנשימה מודעת וריברסינג לתהליכי עומק תוך לימוד טכניקות טיפול בשדה האנרגטי של הגוף.

מה נלמד בקורס?
פתולוגיות ואבחון דפוסי נשימה
נשימה מודעת וריברסינג
עקרונות הטיפול בריברסינג
סוגי הנשימה ותרגול נשימה מודעת
פיתוח מיומנויות טיפול - מעשי ותיאורטי
ריפוי רגשי - ריפוי טראומה
טכניקות טיפול מגוונות מעולם טיפול גוף ונפש
הגוף ברמה האנרגטית
טיפול בהילינג ונשימה מודעת
תהליכי עומק בנשימה ותנועה
ריפוי אנרגטי - ריפוי תאי - הילינג
עבודה עם קול, תנועה וצלילים מרפאים​​
מגנוט בתנועה
ועוד..​

***תקבלו חוברת עשירה עם כל המידע הנדרש וכלים מגוונים לטיפול גוף נפש ריפוי אנרגטי וריפוי רגשי.***
​​ ​
בסיום קורס זה תקבלו תעודה מטפל ב״מסע ריפוי״ - נשימה מעגלית מודעת בשילוב הילינג


על המנחה: גלעד יחזקאל לוי
אמן, איש תנועה, מטפל ומורה לאיזון גוף נפש באמצעות נשימה מודעת וריפוי אנרגטי - הילינג, בוגר מכללת רידמן לרפואת גוף נפש, תטא הילר. אני מזמין אותך להצטרף אלי ל״מסע ריפוי״ - תוכנית הכשרת מטפלים בנשימה מעגלית מודעת בשילוב הילינג, המאפשרת לך להיות המרפא העיקרי של חייך וללמוד כיצד לתמוך בעצמך ובאחרים בתהליכי ריפוי בנשימה מודעת. אני מאמין שכל הידע והתשובות שאנו מחפשים, כל אחד לעצמו, קיים בנו, אנו רק צריכים לאפשר לעצמנו להיזכר בו מחדש... נשימה מחזירה לנו את כל פיסות המידע האלה בחזרה!

גלעד יחזקאל לוי

גלעד יחזקאל לוי איש תנועה, מורה ומטפל המתמקד באיזון גוף נפש באמצעות נשימה מודעת וריפוי אנרגטי למעלה מעשור, בוגר מכללת רידמן לרפואת גוף נפש, תטא הילר ואמן רב תחומי.

>
gilad yehezqel levi
<

כל הפעילויות של מסע ריפוי עם גלעד יחזקאל לוי:

מסע ריפוי - טיפול ריברסינג עם גלעד

טיפול ריברסינג

תרפיה בנשימה מעגלית מודעת ReBirthing עם גלעד יחזקאל לוי-פז.» עם גלעד יחזקאל לוי-פז

כל השבוע
מסע ריפוי - טיפול ריברסינג עם גלעד

טיפול ריברסינג

עם: גלעד יחזקאל לוי-פז

מתי: כל השבוע  | 

שתפו חברים

עם : גלעד יחזקאל לוי
מתי : שישי 1/11/2019 10:00-14:00
היכן :
עלות : ₪5,484
פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מאמרים, דעות, הגיגים וכתבות