לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

Shuren | מבוא לטאו שיאצו ובודהיזם בלוזית

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם Avi Gazit
טיפול במגע »  שיאצו »  תכניות לימוד שיאצו »  שיאצו בלוזית »

הצטרפ/י
עם : מגלי ברוש
מתי : שישי- שישי 29/1/2021-11/9/2020 09:00-15:00
היכן : לוזית - לוזית לוזית.
עלות : ₪2400
עם :

מגלי ברוש

שורן פירושו "הכנה" או "אימון" ביפנית. קורס זה, הנמשך חצי שנה, הוא שער הכניסה לטאו שיאצו - שיטת טיפול במגע, המבוססת על מחקר של 30 שנים של הרפואה הסינית, תרגול בודהיסטי ואומנויות לחימה.

שורן פירושו "הכנה" או "אימון" ביפנית. קורס זה, הנמשך שישה חודשים, הוא שער הכניסה לטאו שיאצו - שיטת טיפול במגע ברמה גבוהה של טיפול רפואי, המבוססת הן על מחקר של המרידיאנים הקלאסיים והן על אימון בודהיסטי. מאסטר ריוקיו אנדו - נזיר בודהיסט, מוזיקאי ואמן אייקידו - ייסד את השיטה והוא ממשיך לפתח אותה בהתמדה במשך מעל לשלושים השנים האחרונות. באחד מספריו הוא כתב:

"היקום הוא לב אחד, היקום פועם בלִבּו של כל אחד ואחד מאיתנו. כאשר אנו מתחברים ללב זה חוכמת היקום, הקיימת בתחתית תת-המודע שלנו, מתעוררת. וההבנה הפנימית שכולנו אכן מאוחדים מתחזקת, מעמיקה שורשים ורוצה לבוא לידי מעשה."

את החיבור לחוכמה הזאת והדרך להביע אותה - כשיטת טיפול במגע, כתרגול רוחני, וגם בתקשורת אנושית, בחיי היומיום וכדרך חיים - נכיר ונתרגל לעומק במהלך לימודי השורן. הלימודים ייתקיימו במושב לוזית, במתכונת דו-חודשית.

לאחר הקורס הבסיסי, שנמשך שישה חודשים, ניתן יהיה להצטרף למסלול הלימודים לרמה הראשונה (Shoden). מסלול זה נמשך כשנתיים, ובסיומו יכולים הבוגרים, לאחר הכנה קצרה ומעבר של בחינות מסוימות, להצטרף לרמה השניה.

המפגש הראשון יתקיים ב-11 בספטמבר (יום שישי), בשעה 09:00, ויימשך כשש שעות, כולל הפסקה.

לפרטים נוספים ולהרשמה ניתן לפנות למגלי ברוש.

מגלי ברוש

מורה ומטפלת בכירה בטאו שיאצו עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים, שלמדה בארץ וביפן עם ראש השיטה, ריוקיו אנדו סנסיי, והוסמכה על ידו באופן אישי בקיוטו כמורה בשיטה.

>
<

כל הפעילויות של Avi Gazit:

סדנת טאו שיאצו ובודהיזם עם ריוקיו אנדו

סדנת טאו שיאצו ובודהיזם

סדנת טאו שיאצו ובודהיזם מיועדת לכל מי שמעוניינים להכיר דרך בודהיסטית להביא ריפוי לעצמם ולעולם. הסדנה אינה דורשת ידע מוקדם, לא בבודהיזם ולא בשיאצו, ומתאימה הן למטפלים והן ללא-מטפלים כאחד.» עם ריוקיו אנדו

שישי-שבת
סדנת טאו שיאצו ובודהיזם עם ריוקיו אנדו

סדנת טאו שיאצו ובודהיזם

עם: ריוקיו אנדו

מתי: שישי-שבת

שיתוף חברים

עם : מגלי ברוש
מתי : שישי- שישי 29/1/2021-11/9/2020 09:00-15:00
היכן : לוזית - לוזית לוזית.
עלות : ₪2400