לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

פיתוח קול טיפולי לילדים ונוער

הצטרפ/י
עם : יעל כהן סקלי
מתי :  כל ימות השבוע
היכן :
עלות : ₪250 ש
עם :
שיעורי פיתוח קול, באוריינטצייה טיפולית, בגישה מהנה וייחודית, המתאימה לילדים ובני נוער שאוהבים לשיר, או להאזין למוסיקה וזקוקים לערוץ יצירתי, להבעת עולמם הפנימי ולהתמודדות עם קשיים ופחדים. ​
הרחבת יכולת הנשימה, השירה, והביטוי הקולי, כדרך להגיע לביצוע עצמתי של שירים, כדלת לנפש ולגוף וככלי להתמודדות עם קשיים רגשיים, חברתיים, תקשורתיים ופיזיים. 

גישה זו מתאימה לילדים ובני נוער שהיו רוצים להתגבר על פחד קהל, חוסר ביטחון, חרדה, קושי להביע עצמם בחופשיות, קשיים חברתיים, קשיי תקשורת, צרידויות, בעיות בקול וקשיים פיזיים, כמו גם לילדים ובני נוער שמחפשים ערוץ יצירתי להבעה של עולמם הפנימי ולתקשורת בין אישית ורוצים לעבור מסע של גילוי עצמי וביטוי אישי דרך המוסיקה והקול.

במפגשים נרכוש מיומנויות כמו נשימה בריאה, הגדלת המנעד, הפקת גוונים שונים של קול בצורה בריאה, פיתוח שמיעה, הרחבת הידע המוסיקלי, אלתור, הלחנה וביצוע של שירים, תוך חיבור אישי לשיר והבעה אותנטית.

לצד רכישת כלים טכניים ומוסיקליים לביצוע וההגשה של שיר, נעבור מסע של חיבור לחוויה הרגשית-גופנית האותנטית ונלמד לבטא אותה דרך המוסיקה, הקול והשירה. כך ירכש הילד כלים ליצור תקשורת בין עולמו הפנימי לבין הסביבה ולהביא את עצמו לידי ביטוי. החיבור לקול האותנטי יתאפשר באמצעות עבודה עם נשימה, תנועה, דמיון מודרך ושיחה. 

דרך שחרור קולו יתן הילד ביטוי למגוון קולות, דמויות, חוויות ורגשות ובדרך זו יהפוך את עולמנו הפנימי ליצירה מתקשרת ויעבור תהליך של שינוי וריפוי.

יעל כהן סקלי

מטפלת במוסיקה וקול (M.A). מטפלת מוסמכת בשיטת "אינטגרציית קול בתנועה", מורה לפיתוח קול ומוסיקה (B.A), מורה מוסמכת ליוגה, זמרת יוצרת ובוגרת בית הספר רימון למוסיקה. בעלת ניסיון של יותר מעשור בעבודה עם אוכלוסיות מגוונות.

>
הדס קפטה
אור בריל
<

כל הפעילויות של יעל כהן סקלי - מפגשים בקול:

טיפול במוסיקה וקול- התפתחות ריפוי וביטוי

טיפול במוסיקה וקול

משא לגילוי המגון העצום בקולנו ובנפשנו באמצעות הבעה קולית אינטואיטיבית, שירת שירים אלתור ותנועה. נעבוד עם הקול והגוף במטרה לבטא את העולם הפנימי ולצור תקשורת בין החלקים בנפש וביננו לבין הסביבה» עם יעל כהן סקלי

כל השבוע
טיפול במוסיקה וקול- התפתחות ריפוי וביטוי

טיפול במוסיקה וקול

עם: יעל כהן סקלי

מתי: כל השבוע  | 

פיתוח קול, שירה ואלתור קולי כתהליך אישי.

פיתוח קול כתהליך אישי

הרחבת יכולת הנשימה, השירה והביטוי הקולי, כדרך להגיע לביצוע כנה ועצמתי של שירים וכדלת לנפש ולגוף. הבעה העצמית דרך שיר ורכישת מיומנות קולית, יביאו להתפתחות במישור האמנותי ובמישור האישי כאחד.» עם יעל כהן סקלי

כל השבוע
פיתוח קול, שירה ואלתור קולי כתהליך אישי.

פיתוח קול כתהליך אישי

עם: יעל כהן סקלי

מתי: כל השבוע  | 

טיפול בקול ופתוח קול בגשה הולסטית

קול בתנועה ופיתוח קול

טיפול בקול בתנועה: תהליך של הקשבה לעולם הפנימי וביטויו בצורה יצירתית. עבודה על דפוסי תקשורת דרך אלתור. פיתוח קול בגישה הוליסטית: הרחבת יכולת הנשימה והשירה כדרך להגיע לביצוע שיר וכדלת לנפש.» עם יעל כהן סקלי

טיפול בקול ופתוח קול בגשה הולסטית

קול בתנועה ופיתוח קול

עם: יעל כהן סקלי

שתפו חברים

עם : יעל כהן סקלי
מתי :  כל ימות השבוע
היכן :
עלות : ₪250 ש

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
קבלו מייל עם קישור ישיר למפגש
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות