לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

מעגל ריפוי והיזכרות לנשים - תודעת האלה

הצטרפ/י
עם : דורית בר
מתי : שבת 22/2/2020 19:00-22:30
היכן :
עלות : ₪180
אני דורית בר, נעים להכיר! מזמינה אותך להיפגש מקרוב, לקיים שיחה פתוחה על תודעת האלה, נשיות מודעת, מיניות מודעת, תקשורת אינטימיות ויחסים זוגיים בעידן החדש. המפגש משלב שיחה והילינג (ריפוי).

שלום לך אשה יקרה,

אשמח להכיר מקרוב.

בואי למעגל אינטימי ועוטף לנשים – מפגש ריפוי, מרחב היזכרות, מרחב של אהבה.

במפגש נשוחח בפתיחות על נשיות מודעת, יחסים עם הגוף, תקשורת אינטימית, רגשית ומינית במערכות יחסים. את מוזמנת להשתתף בשיח במידה שמתאימה לך, ותהיה לך גם אפשרות לשאול שאלות ולקבל הכוונה ראשונית למסע שלך. שיתוף במעגל הוא בחירה ואינו הכרחי.

מעבר לשיחה, המפגש מהווה (רק אם תרצי) הילינג / ריפוי אישי שבו את יכולה להתבונן פנימה ולהביא אתגר או שאלה שאיתם את מתמודדת ולהקשיב לריפוי האפשרי עבורך. ריפוי הוא תדר של בהירות, שמחה ואהבה שקיים בכל אחת מאיתנו. כשאנחנו יחד – הריפוי מתרחב.

המפגש מתקיים בבאר-שבע והוא מוגבל ל6 נשים בלבד.

מתי נפגשות? במוצאי-שבת 22.2 בשעות 19:00 - 22:30 | בבאר-שבע. כתובת תישלח לנרשמות.

עלות - 180 ש"ח

מי אני? דורית בר

מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, עובדת סוציאלית, מומחית לריפוי פגיעות מיניות. מפתחת שיטת ריפוי בשם תרפיית האגן - שיטה שמשלבת פסיכותרפיה, ידע מעמיק על מיניות מודעת מגישות מזרחיות ומערביות והילינג. דורית חוקרת מיניות, אינטימיות ויחסים מעל 30 שנה ומשתפת בניסיון חייה בהרצאות, סדנאות ותהליכים אישיים לנשים ולגברים, ליחידים ולזוגות.

דורית בר

עובדת סוציאלית, מומחית לריפוי פגיעות מיניות. מטפלת מינית וזוגית, מורה ומחנכת למיניות בריאה. מלווה אנשים בתהליכי ריפוי והתפתחות להעצמת התשוקה, חיבור לעונג והעמקת האהבה במערכות יחסים. מפתחת שיטת "תרפיית האגן" לפסיכותרפיה מינית הוליסטית.

>
עודד
עודד
עודד
עודד
עודד
<

שתפו חברים

עם : דורית בר
מתי : שבת 22/2/2020 19:00-22:30
היכן :
עלות : ₪180
פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מאמרים, דעות, הגיגים וכתבות