לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

שיעורים בשיטת אלכסנדר עם סיגל ברגמן

הצטרפ/י
עם : סיגל ברגמן
מתי :
היכן :
עלות : ₪180
הטבה :₪150 לגולשי BodyWays
עם :
שעורים פרטיים וחצי פרטיים (לשניים). השיטה מלמדת כיצד לשנות הרגלים של שנים באמצעות התבוננות מכוונת ומדויקת בתנועות פשוטות ובנשימה. השיטה עוזרת להפטר מלחצים פיזיים הגורמים לכאבים, ויוצרת תחושה של רעננות וקלילות.
טכניקת אלכסנדר מקנה כלים לשינוי דפוסי התנהגות המגבילים את התיפקוד ומזיקים לבריאות. השיטה מתייחסת אל האדם כשלמות ומלמדת אותו כיצד להשתמש בעצמו בצורה היעילה ביותר בפעולות היום יום. ישומה מאפשר הסרת לחצים מיותרים מהגוף ובכך מקל על תווך רחב של בעיות, הכולל כאבי גב צוואר וראש, בעיות נשימה והפקת קול.

המורה מלווה את דבריו במגע עדין במטרה ליצור אינטגרציה בין הבנה שיכלית-מילולית להבנה גופנית. בעזרת התבוננות בתנועות פשוטות נחשפים דפוסי מתח אותם ניתן לשחרר בזמן אמת. המודעות לדפוסים אלו פותחת דלת לבחירת דרכי פעולה חדשות והרחבת הפוטנציאל. השיטה מחזירה תחושת רענון וקלילות לחיינו ומעמיקה ומעשירה את הקשר בין תנועה ומחשבה.

סיגל ברגמן

סיגל היא מורה מוסמכת ( 2002 ACAT) לטכניקת אלכסנדר המשלבת את נסיונה כרקדנית מקצועית בעבודתה. עבדה במשך שנים בניו-יורק בעיקר עם רקדנים שחקנים מוסיקאים. לימדה בביה"ס לאומניות Juilliard וב movement research. התמחות בנשימה והפקת קול.

>
<

שתפו חברים

עם : סיגל ברגמן
מתי :
היכן :
עלות : ₪180
הטבה :₪150 לגולשי BodyWays

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
קבלו מייל עם קישור ישיר למפגש
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות