• @ קשר
  • לפרטים

    תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
    אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

    לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

  • דף הבית
  • תכנית הפסטיבל

    מבחר סדנאות
    הכרות והעמקה בכל יום
    מיטב המנחים הבכירים לצד צעירים
    'סוסים בשמים'
    להקת המחול הקיבוצית
    the guy shani פאנטם היפהופ
    'המיטב', סדנת המחול
    SAVANNA JOURNEY
    לראשונה במסע אינטראקטיבי
    'קופסא לבנה', קיבוצית 2
    מוזיקה מקפיצה
    מסעות מוזיקה ותנועה
    בבמת הדשא כל היום ובפאב של הקיבוץ
    מסיבות עד כלות


    גאגא עם יניב אברהם * סדנאות העמקה של כ 3 שעות: * תנועה אותנטית עם יעל ברקאי * מחול האלה סיגל זיו * ריקוד אפריקאי עם יעל שרוני * קונטקט אימפרוביזציה עם לנה פלד * נוכחות רגשית על במה עם גיל עברי * חיבור למח היצירתי עם מיכל גזית * מרכז הרגע עם אלונה פרץ * שירת השבט שירי גורפינקל * קשב בריקודי זוגות עם שון זיו * ריקוד פלדנקרייז עם אלון קליין * עצירת תנועה בשיטת גרינברג עם ענבר בן יהודה * ועוד עשרות סדנאות עם מנחים מעולים בכל הגישות דרך גוף, ריקוד, מחול, מילה, קול, ריפוי, ביטוי ותנועה.

    לרכישת כרטיסים >







    מנחים מעולים במגון רחב של סדנאות דרך גוף, ביטוי וריפוי, הופעות מחול מהשורה הראשונה, אמני תנועה ומוזיקאים מובילים דרך מסעות אינטראקטיביים של ריקוד, קצב וקשב, והכל קורה בכפר המחול היפיפה בגליל המערבי, במרחב רגוע ורחב ידיים.

    מזומנים לבחור בין 9 סדנאות עומק של 3.5 שעות ובין עשרות רבות של סדנאות הכרות בנות שעה וחצי. כל יום והשפע שלו. כל סדנה עולם ומלואו.

    בואו עד 500 איש לכל אחד מימי הפסטיבל. ניתן לבוא ל- 3 ימים מלאים, ל -2 ימים או ליום מלא אחד של כל טוב, ולהנות מהמגוון והשפע.

    תבונת הגוף * ריקוד עולם * קול וצליל * ביטוי ובמה קונטקט ואימפרוביזציה * תנועה ויציבה קשב ומודעות * אקרו ומגע * ריפוי דרך הגוף * תנועה מודעת ועוד.

    אודות כרטיסים ואירוח >

    תוכניה אישית: תכננו את הפסטיבל שלכם - הכינו תכניה אישית! לוח זמנים כל הסדנאות » לצפייה בפורמט לוח זמנים בגודל מלא »

    חמישי
    מוזמנים להגיע כבר בשעה 14:00 להתמקם ולהתכונן ל - 9 הסדנאות של אחר הצהריים. החל משעה 16:00 סדנאות ברצף : גאגא עם יניב אברהם, סדנאות טיפול, ריקוד חופשי ועוד
    19:00 מעגל פתיחת הפסטיבל ברחבת הדשא
    20:00 ה IMPROJAM שעתיים של מסע תנועה עם מוזיקה
    20:30 'סוסים בשמים' מופע מחול מאת רמי באר עם להקת המחול הקיבוצית
    21:30 מסיבת ריקודים (בפאב) מעין אלפר

    שישי
    החל משעה 7:30 ועד 18:30 סדנאות ברצף ב 8 מתחמי פעילות
    12:30 הופעות והפעלות מרקידות בבמת הדשא
    מופע פאנטם ביטבוקס גיא שני
    מחול חוויתי Kibbutz Contemporary Dance Company
    15:00 'רפרטואר' מופע מחול בביצוע סדנת המחול מטה אשר
    19:00 מעגל שבת מוזיקלי עם אמני הפסטיבל
    20:00 חברי SavannA נכנסים למסע טראנס של נגינה חופשית ומאולתרת בתקשורת איתכם בנוכחותכם המלאה.
    22:00 מסיבת ריקודים (בפאב)ארז גור

    שבת
    החל משעה 7:30 ועד 16:30 סדנאות לבחירה ברצף ב 8 מתחמי פעילות
    13:30 'קופסא לבנה' מופע מחול מאת רוני ברנדשטטר בביצוע קיבוצית 2
    16:30 חגיגה אפריקה

    סדנאות העמקה (שישי ושבת):

    * תנועה אותנטית, עם יעל ברקאי
    * קרבה ותקשורת בריקודי זוגות, עם שון זיו, דאנס תל אביב
    * מחול האלה, סדנה תהליכית לנשים, עם סיגל זיו
    * קול תנועה מילה, עם אלונה פרץ, מרכז הרגע
    * קונטקט אימפרוביזציה, עם לנה פלד ואלה מי-רום
    * נוכחות רגשית על במה , גילי עברי, תיאטרון הקוקיה
    * חיבור למוזה ולמח היצירתי, עם מיכל גזית
    * לרקוד פלדנקרייז, עם אלון קליין
    * קול השבט חגיגה בקול ותנועה שירי גורפינקל
    * עצירת תנועה לרצות בקול שיטת גרינברג ענבר בן-יהודה

    סדנאות בנות שעה וחצי ב 8 מתחמי פעילות מהיפים בארץ
    חלוקה לא מדייקת, כי אין באמת חלוקה ....

    * מחול עכשווי ורפרטואר * גאגא שפת התנועה של אוהד נהרין * תנועה אותנטית * קונטקט אימפרוביזציה * תנועה אינטואיטיבית * Open Floor * ניה NIA * מנחים: יניב אברהם / רקדני הקיבוצית / יעל ברקאי / לנה פלד / רוני מרסנד / מורטל קונטקט / יעל אשמן / ריבי דיימונד / חן דנון זאקס / דלית הראל

    קשב ויציבה * טאי צ'י וצ'י גונג * אקרו יוגה * תנועה מהבטן * עיסוי תאילנדי בזוגות * פרטנר יוגה * לרקוד פלדנקרייז * מיינדפולנס בתנועה מנחים: רוני ויסמן / ענבר רונן / משה ועקנין / זוהר צמח וילסון / עמית דרור / אלון קליין / עמית עזז

    * ריקוד עולם * מחול האלה * מחול הודי צועני בוליווד * סטפס* פלמנקו * ריקוד מהבטן * ווירלינג סופי * סווינג * טנגו ארגנטינאי *קפוארה *ריקוד אפריקאי עם מוזיקה חיה מנחים: סיגל זיו / מורני גרטנר / מיכל ישראלסתם / ניבה חיים / ורד טל ריבלין / דורה דורית / אלון, ניצן וענת, איליה ונסטיה InMotion Dance / ערן ארפי / יעל שרוני

    * סיפורי גוף * נוכחות רגשית על במה * אמנות הרגע * ליצנות * ביטוי ובמה * סיפורים מהבטן * יוגה עם כדור ג'גלינג שירת השבט * רוצים לשיר * מנחים: גילי עברי תיאטרון הקוקיה / אלונה פרץ, מרכז הרגע / רומן קויפמן / / שירי גורפינקל / מיכל מזר

    * לרקוד אותך, תרפיה בתנועה לנשים * תבונת הגוף * שיטת TRE לשחרור טראומה מהגוף * תנועה לפי לאבאן * לרקוד מהמרידיאנים * תנועה מהבטן SuryaSoul * MindfulDance התמקדות בתנועה * יוגה וצלילים מרפאים * SounDance מנחים: אילת לקט קינן / מנחים: / אניה בלום / מילכה ליאון / ורד צח / דורית דורה / זהר צמח וילסון אדריאנו חאובל / נעה קדמן / רונית באשר לזר / איריס גלבוע ודנדן גלאור / עינת לומברוזו וברנרדו מונטויה / מיה גולדשטיין ובועז יורדן ורד צח ונדב יופיטר

    * ריקוד חופשי * תדרים בתנועה * ביודנסה * ריו אביירטו * מקצבי הלב * התדר הנכון * WeMojo מנחים: רוית יסעור / אפרת ארגמן / גבריאלה זמל וחגית קושטאי / גרניט ארבל / ארי בונאר / אסתר קסוביץ / רן זיו

    ילדים בתנועה

    מתחם הילדים פעיל במהלך כל שעות היום כולל סדנאות בליווי מבוגר, עם אפשרות לשירות שמר-טף בתשלום.

    ' בין הסדנאות : * קונטקטקידס * אקרו יוגה * מוזיקה ותנועה * תיאטרון תנועה * קפוארה * מופע קצב לכל המשפחה * מנחים : רוני לבל מרסנד / משה ועקנין / ורד צח ונדב יופיטר / גליה אמדו / ערן ארפי / קלימבה כלי נגינה אתניים

    תוכניה אישית: תכננו את הפסטיבל שלכם - הכינו תכניה אישית! :

    התכניה המלאה לצפייה בפורמט לוח זמנים בגודל מלא »

    איך עושים זאת? לפרטים >