לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

כל הפרטים

"יש קיצורי דרך אל האושר. ריקוד הוא אחד מהם"היכן זה קורה? פעילות יום שישי מתקיימת במתחם גן הלאומי מבצר יחיעם, בפינות מוצלות ומאווררות המתאימות לפעילות מרווחת, בשטחי חוץ נבחרים. החל משעות הצהריים המתחם פנוי לנו בלבד לקיום פעילות בחללים העיקריים וללינה ובישול במתחם הקמפינג.

לבוא עם הילדים ? המבצר מלא פינות חמד מסקרנות ומתאים לטיול עם הילדים. במידה ותתארגן קבוצה של הורים שבאים עם ילדיהם נוכל לארגן פעילות מודרכת לילדים בשעות הסדנאות ש ל המבוגרים.


נסיעות התניידות ברכב פרטי. קישור לקובץ טרמפים נמצא בדף האיבנט בפייסבוק >> ? לינה ? מתחם הקמפינג מאובזר ומפנק כולל שולחנות ישיבה ומתאים ל 250 איש בימים רגילים. בתקופה זו של קורונה, כאשר יש להקפיד על מרווח בין האוהלים, המתחם פתוח לנו בלבד כקבוצה וללא אורחים נוספים, במינימום של 50 משתתפים ומקסימום של 70. יש להביא אוהל פרטי ולהקימו במרחק של 2 מ` מהאוהל שלידכם. ניתן לשכור מזרנים בעלות של 20 שח בהודעה מראש. למעונינים בלינת חדרים, נשמח לקשר עם מקומות בסביבה לאחר הרשמה של 50 נרשמים בלינת הקמפינג. ? אוכל ? מטבח שףית מפנק על בסיס טבעוני. שינויים לתפריט על בסיס מוצרי חופש לפי בקשה בהרשמה. ? עלויות : נרשמים ראשונים עד 24 משתתפים או עד 3/7 : 790 שח מחיר רגיל : 870 שח מחיר למופע ומסיבה שישי בלבד : 60 שח להרשמה עם ילדים צרו קשר 4 0 5 5 8 0 2 - 4 5 0 * כלכלה מלאה ולינה בשטח הקמפינג כלולים במחיר * מרחבי פעילות בשטח, מוצלים ומרווחים, בהתאם להוראות משרד הבריאות