לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

שיעורי יוגה ברמת גן

הצטרפ/י
עם : מיה גולדשטיין
מתי : ראשון- שישי
היכן : הראה/הרצל/ז`בוטינסקי
עלות : ₪60 ש
נלמד את עקרונות תרגול היוגה ממקום של חקירה, והבנת האינטיליגנציה הפנימית הטבועה בגופנו. השיעורים מתקיימים בסטודיו נעים ובאיזור שקט ברמת גן.
שעות וימים:
ראשון: 18:30 מתחילים / ממשיכים
שני: 8:30 מתחילים
רביעי: 18:30 מתחילים / ממשיכים
שישי: 8:30 מתחילים / ממשיכים

בשיעורי היוגה נלמד עקרונות של תרגול העוזרים לשפר את היציבה, ולחזק את הגוף מבפנים. נלמד להניע את הגוף ממרכזו, תוך שמירה על הצורה הטבעית של עמוד השדרה. נשחרר מתחים מיותרים מהגוף ונלמד לשפר את היכולת לנשום באופן מלא. נדגיש את הרפיית המאמץ ושחרור משקל הגוף אל האדמה. ה"תודעה השקטה" בזמן האימון מאפשר התבוננות בעצמנו בתרגול, ממקום של רוגע, ערנות, וקבלה.

בנוסף - שיעור פרטני בגישה טיפולית:
כשסובלים מכאבים, לעיתים שוכחים את כוחו המרפא. התרפיה דרך היוגה מחזקת ומרגיעה, ומחזירה את הביטחון ביכולות של הגוף לרפא את עצמו, ללא צורך ללכת למקום של כאב.
השיעורים מותאמים לצרכים האישיים של כל תלמיד/ה,
ותומכים בתהליכים רבים, כמו שיקום לאחר תאונות וניתוחים, בעיות שלדיות, טיפולי פוריות, טיפולי כימותרפיה, אנרגיה ירודה, מתח וחרדה, ועוד.

התחלת דרכי:
התחלתי ללמוד יוגה לפני 17 שנים בניו יורק. שם יכולתי להעריך את המתנות והאיכויות של אימון היוגה, במיוחד בתוך סביבה אנרגטית ורועשת, ובתוך עולם של תחרות וקצב מהיר. היוגה בעיקר אפשרה לי לחוש את החופש בתוך גופי. כמה שנים לאחר מכן הוכשרתי כמורה ליוגה באשראם של שיווננדה בדרום הודו. בארץ המשכתי את לימודי היוגה עם אורית סן גופטה, שלימדה את היוגה ממקום של חקירה עמוקה, ומסירות לאימון. סיימתי 3 שנות קורס מורים בכירים ליוגה בשיטת ויג`נאנה בוינגייט בשנת 2001. בנוסף אני עוסקת באומנות וצילום.

www.miayoga.co.il

מיה גולדשטיין

בוגרת 3 שנות קורס מורים בכירים ליוגה של אורית סן-גופטה במכון וינגייט, בשיטת ויג`נאנה יוגה. מוסמכת מטעם מרכז שיווננדה בדרום הודו. מעבירה סדנאות, שיעורים לקבוצות ובאופן פרטי ברמת גן ובתל אביב מזה 15 שנים. בנוסף עוסקת בצילום אומנותי.

>
<

שתפו חברים

עם : מיה גולדשטיין
מתי : ראשון- שישי
היכן : הראה/הרצל/ז`בוטינסקי
עלות : ₪60 ש
פנייתך תישלח ישירות למארגנים