לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

גוף בנפש, פילאטיס מכשירים בתל אביב

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים
פילאטיס »  מכשירים »  שיעורים מכשירים »  מכשירים ב »

הצטרפ/י
עם : צוות המורות של גוף בנפש
מתי :  ראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי7/4/2014-7/4/2013 07:00-22:00
היכן :
גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס ידוע בשילוב רמת מקצוענות מוקפדת וגבוהה עם אוירה חמה. עד 5 לקוחות בשיעור. תכנית אישית לכל לקוח/ה. השיטה מתאימה ובטוחה לכל אדם.
גוף בנפש פועל בתל אביב מ-2007.

לגוף בנפש, שלושה מכונים איכותיים לפילאטיס מכשירים, במושבה הגרמנית בירושלים (מ-1999), שד` רוטשילד בתל אביב (מ-2007) וגבעה C במודיעין ( מ-2008).

הסטודיו התל אביבי שלנו ממוקם בצפון שדרות רוטשילד, קרוב לכיכר הבימה. צוות הסטודיו מכיר אישית כל לקוח ולקוחה וקשוב להם. מתאמנים חדשים מתושאלים לגבי מטרותיהם ושאיפותיהם באימוני הפילאטיס והמורות בונה תכנית אימון אישית ופרטנית לכל אחת ואחד, כאשר כל שיעור כולל עבודה מאוזנת על חלקי הגוף השונים, על כוח וגמישות וכן על גמישות מחשבתית. שיטת העבודה שלנו כוללת מערכת מובנית של העברת עדכונים רלבנטיים בין המדריכות לגבי ההתקדמות והאתגרים של כל לקוח ולקוחה.

גוף בנפש עובד בשיטת ה"בלוק", שפותחה על-ידי רייל איזקוביץ. כל סטודיו של גוף בנפש מציע שיעורי פילאטיס פרטיים, חצי פרטיים (שני מתאמנים בלבד) או בקבוצות קטנות. מתאמנים חדשים מתחילים תמיד בסדרת שיעורים חצי פרטיים, לאבחון ולהטמעת עקרונות העבודה.
צורת הוראת הפילאטיס הנהוגה בגוף בנפש מאפשרת קצב התקדמות המותאם לצרכים וליכולות של כל מתאמן/ת ובה בעת, אינה פוגעת בזרימה הטבעית של השיעור המתנהל בו זמנית באותו החלל. האווירה החמה, הרגועה והתומכת בכל סטודיו לפילאטיס של גוף בנפש משלימה את הרמה המקצועית הגבוהה של צוות המורות.

השיטה מתאימה ובטוחה לכל אדם, כולל משתקמים מפציעות, אזרחים בוגרים הסובלים מבריחת סידן ונשים הרות או לאחר לידה.

בתל אביב צוות של חמש מדריכות, בהנהגת המורה הראשית, שירה בראל. כל המדריכות עברו הכשרה מקצועית קפדנית, הן בעלות הסמכה ומשתתפות בסדנאות העשרה באופן שוטף.

צוות המורות של גוף בנפש

גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס ידוע בשילוב רמת מקצוענות גבוהה, אחריות וקפדנות יחד עם אוירה חמה ואישית. עד 5 לקוחות בשיעור. השיטה מתאימה ובטוחה לכל אדם.
גוף בנפש פועל בירושלים (מ-1999), תל אביב ומודיעין.

דוא"ל [email protected]

>
<

שתפו חברים

עם : צוות המורות של גוף בנפש
מתי :  ראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי7/4/2014-7/4/2013 07:00-22:00
היכן :