לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

מריליס לאימפרוביזציה

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם ורד צח
אימפרוביזציה »  ריקוד אימפרוביזציה »  פסטיבלים ריקוד אימפרוביזציה »  ריקוד אימפרוביזציה ב »

הצטרפ/י
עם : ורד צח
מתי : שבת 27/9/2014 13:00
היכן :
הכוכב : לנשום מהקצוות. כחימום לשיעורי אימפרוביזציה אני משתמשת בשיטה תנועתית שקראתי לה : `פשייה-ריליס`. בסיס השיטה היא תנועת הנשימה ודימוי ה`כוכב` לפי הציור של לאונרדו דה וינצ`י
מריליס לאימפרוביזציה וקונטאקט בדרך אגב.
הכוכב של ליאונרדו: לנשום מהקצוות
כחימום לשיעורי אימפרוביזציה וקונטאקט אני משתמשת בשיטה תנועתית שקראתי לה : `פשייה-ריליס`.
השיטה משלבת בין טכניקת ה`ריליס` ( שמקורה במחול המודרני ובתנועה ההתפתחותית) לבין קווי המרידיאנים `המערביים` (= קווי הפשיה)
על פי הרפואה המערבית- גופנו מרושת במטריקס של רקמות חיבור מכף רגל ועד ראש. המרידיאנים `המערביים` באים לידי ביטוי בשבעה מסלולים אנטומיים עיקריים. מסלולים אלו מורכבים מרקמות חיבור המאורגנות בקווים אורכיים (= קווי פשייה)
בסיס השיטה היא תנועת הנשימה ודימוי ה`כוכב` לפי הציור של לאונרדו דה וינצ`י
תנוחת הכוכב היא תנוחת הגוף הפתוחה ביותר מבחינת רקמות הגוף הפרוסות לששת קצותיו: קודקוד, זנב, כפות הידיים והרגליים. איתה נשחק במישורים שונים והיא תוביל לתנוחות שונות. הנשימה היא התנועה הפנימית שמשפיעה על תנועת הגוף , דרך קצותיו בחלל. בתנוחות שונות וברצפי תנועה מיוחדים, נחפש את תנועת הנשימה מבפנים החוצה לקצוות הגוף ומהחוץ לפנים.
השיעור יתחיל בשחרור, מתיחה ופתיחה של רקמות הגוף לפי תנועת הפשייה-ריליס. תנועה שתטעין את הגוף באנרגיה מתניעה לזרימה ומעבר הרמוני בין תנוחות משכיבה ועד עמידה. התנועה תתפתח לריקוד באילתור מונחה שיוביל לאמירה אישית ולמפגש עם פרטנר וקבוצה.

ורד צח

בוגרת המסלול למחול סמינר הקיבוצים, מדריכת פילאטיס, ומטפלת במגע ובתנועה. מורה, רקדנית ויוצרת. מורה לסלסה ולמחול אפרו-קאריבי, מעבירה סדנאות באימפרוביזציה, קונטקט וקומפוזיציה ברחבי הארץ.

>
גילית רום
מזל מליחי
איריס לויט
Hagar Shklovsky
עפרה זנתי
<

שתפו חברים