לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

אימון אישי מייסור סטייל

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם יוגה לבונטין
יוגה »  יוגה »  שיעורים יוגה »  יוגה ב »

הצטרפ/י
עם : נטע ברנע
מתי : ראשון, שלישי, חמישי 6/1/2014 7-10
היכן :
עם :
המתרגל מתקדם ולומד את סדרת התנוחות בקצב שלו בהנחיה אישית וצמודה של המורה.

yogalev.co.il
המתרגל מתקדם ולומד את סדרת התנוחות בקצב שלו בהנחיה אישית וצמודה של המורה.

yogalev.co.il

זוהי שיטת התירגול המסורתית לאשטנגה ויניאסה יוגה, אשר הגיעה במקורה מהגורו פטבהי ג`ויס שישב בעיר מייסור שבהודו ועל כן קוראים לשיעור "מייסור סטייל". ההנחיה וההוראה בשיעור זה מבוססת על הדרך בה לימדו יוגה בעבר: אחד על אחד, מורה מול תלמיד, אך זה קורה עם מספר תלמידים במקביל.
המתרגל מתקדם ולומד את סדרת התנוחות בקצב שלו בהנחיה אישית וצמודה של המורה. קצב ההתקדמות בסדרה מותאם לתלמיד ועונה על הצרכים, הדגשים וההתאמות של התלמיד.
שיעור המייסור מתאים לכל רמות המתרגלים, החל ממתחילים שלא תרגלו יוגה ועד למתקדמים מאוד, ולכל הגילאים. המורה מנחה באופן פרטני את התלמידים ועובד עם כל תלמיד דרך סדרות התנוחות של האשטנגה ובמידת התמיכה הדרושה לכל תלמיד.
התרגול במייסור סטייל אמנם דורש יותר סבלנות ואיזשהי לקיחת אחריות על התרגול, אך המעורבות הזו של התלמיד בתהליך גורמים לחשיפה, התגלות והתפתחות. התלמיד חשוף לשקט או הרעש הפנימי שלו ויכול לעבוד עם האלמנטים המרכזיים של תירגול האשטנגה (נשימה, ויניאסה ודרישטי) בצורה יותר מדויקת.
השיעור מתנהל בצורה מעט שונה משיעורים אחרים. הסטודיו פתוח למספר שעות ותלמידים יכולים להכנס ולצאת במסגרת השעות האלה לזמן שמתאים להם. אורך התירגול יכול לנוע בין חצי שעה לשעתיים ואף יותר.

yogalev.co.il

נטע ברנע

המפגש שלי עם יוגה התחיל כמו פלירטוט כשעוד הייתי במערכת יחסים עמוקה וארוכת שנים עם המחול. במשך שנים היוגה היתה כמו מוסיקת רקע נעימה, מפנקת ופנימית שמלווה את העבודה הקשה והדורשנית בעולם המחול. מצאתי ביוגה את כל הדברים שחיפשתי כל השנים במחול

>
<

שתפו חברים