לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

קורס מטפלים - עם נירוואן לב

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם דאסי נוי
טיפול בתנועה »  ריברסינג »  תכניות לימוד ריברסינג »  ריברסינג »

הצטרפ/י
עם : נירוואן לב
מתי : שישי- שבת 7/2/2015-4/7/2014
עם :

נירוואן לב

הכשרות מטפלים מקיפות עם נירוואן לב
תרפיה - מגע - נשימה
החל מ- יולי 2014 קורס עומק חוויתי של 7 חודשים
כל שבועיים, פעם למפגש ערב ופעם לסופשבוע מלא
קורס חוויתי לימודי ועמוק מסע פנימי ריגשי מלמד

קורס הכשרת מטפלים עם נירוואן לב

תרפיה - מגע - נשימה

החל מ- יולי 2014

* קורס עומק חוויתי של 7 חודשים
(נפגשים כל שבועיים, פעם למפגש ערב ופעם לסופשבוע מלא)

* הקורס כולל מפגשי ערב ומפגשי סופשבוע מלאים

* קורס חוויתי לימודי ועמוק - מסע פנימי ריגשי מלמד ומשחרר

* ביו אנרגיה - ריברסינג (נשימות) - מגע - הילינג - מדיטציה - תרפיה - תקשורת - קול ועוד

הכלים שנלמד בקורס:
* ריברסינג * נוכחות ומדיטציה * הכלה ועבודה רגשית * ביואנרגיה ומגע * תקשורת מקרבת * יעוץ * הילינג * עבודה עם קול * עבודה עם הילד הפנימי * דמיון מודרך

קורס הכשרת מטפלים הינו קורס עומק שמטרתו להעביר את המשתתפים תהליך עמוק וטרנספורמטיבי שבו נפתח ונרפא את כל המבקש ריפוי וגדילה בתוכנו.

הקורס מכוון אותנו להיות מרחב מרפא, למקום בו יכול אדם להגיע, לשתף בכל הקשה והמגביל אותו בחיים, ולקבל את הריפוי, התמיכה והעצמה הדרושה לו כדי למצוא את העוצמה שלו, את החיבור שלו לעצמו, את הכלים כדי ליצור לעצמו חיים בריאים, שמחים, מלאים בהשראה והגשמה אישית בכל תחומי החיים. הקורס מכוון לפתיחה וריפוי של כל תחומי החיים, בהבנה שאנחנו יצורים הוליסטיים ושכל התחומים בחיינו צריכים להיות בריאים והרמוניים על מנת לחיות חיים מלאים ומספקים.

בקורס נלמד על 4 הרמות שמרכיבות אותנו, הפיזית, הרגשית, ההכרתית מחשבתית ורמת הנשמה. נלמד להכיר את הפגיעות שנוצרות בכל אחת מהרמות, נלמד איך הן קורות, איך הן מתבטאות בחיים, וכמובן נקבל כלים ושיטות לריפוי והתמרה של הפגיעות והפיכתן והתמרתן לעוצמה ונוכחות.

בקורס נלמד איך להעביר אנשים טרנספורמציה, איך לעבור דרך כל הגופים, לשחרר את הכאב, את אנרגיית החיים התקועה, איך לזהות את מערכות האמונה שמגבילות בחיים ולשנות אותן, נלמד איך ליצור מפגש מחודש עם נשמתנו, איך לחיות את החיים בנוכחות, ברגע הזה, איך לזהות את המיינד שלנו ולחדש את הקשר איתו, נלמד איך להכיל את עצמנו ואנשים אחרים לעומק, איך להשתמש בכל מצב בחיים לגדילה, איך לבחור נכון (דרך חיבור לנשמתנו) את הדרכים הנכונות לחיינו ואיך להוביל אנשים ולתת להם את הריפוי והכלים הדרושים להם כדי לחיות כך

בקורס נלמד איך לקבל מטופל, איך להעמיק איתו, דינמיקות מטפל מטופל, איך להעביר תהליך ריפוי לעומק, שיעורי בית למטופל, והעברת העוצמה והבחירה למטופל (ללמד בהדרגתיות את המטופל להיות המטפל והמלך של חייו).

http://www.nirvanalev.com/208195/%D7%94%D7%9B%D7%A9%D7%A8%D7%AA-%D7%9E%D7%98%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%9D

נירוואן לב

משתף בכל הכלים הרבים שלמד במהלך חייו: ביו אנרגיה, ריברסינג, תרפיות מגע רבות, מורה ליוגה, רייקי מאסטר, קבלה, הילינג, תקשורת מקרבת, מלווה צמיחה, מורה ומטפל בשיטת Primal feeling, ריפוי דרך קול ושירה מקודשת, מתרגל ומלמד מדיטציות רבות.

שיתוף חברים

עם : נירוואן לב
מתי : שישי- שבת 7/2/2015-4/7/2014