לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

מכללת ילון - צ`י קונג / מדיטציה

הצטרפ/י
עם : ירון בנימיני
מתי : ראשון, רביעי 19:00-22:30
עם :

ירון בנימיני

צ`י קונג היא חלק בלתי נפרד מהרפואה האלטרנטיבית. אמנות תנועה זו פותחה במאה ה-2 לספירה והיא מבוססת על תרגילים פסיכו-פיזיים המובילים לשיפור בריאותי ואורח חיים איכותי.

`י קונג היא חלק בלתי נפרד מהרפואה האלטרנטיבית. אמנות תנועה זו פותחה במאה ה-2 לספירה והיא מבוססת על תרגילים פסיכו-פיזיים המובילים לשיפור בריאותי ואורח חיים איכותי. מכללת ילון מזמינה אתכם, בני כל הגילאים, לחוות את היתרונות של אחת מאמנויות התנועה הוותיקות והמסקרנות ביותר, הצ`י קונג.

צ`י קונג מורכבת מתרגילי אנרגיה ומטרתה לאזן את הגוף ולהחזיר לו את האנרגיות והמרץ הטבעי. רבים נוטים לכנות את הצ`י קונג כ-`מדיטציה בתנועה` ובצדק. באמצעות ה- צ`י קונג מחזיר כל מתאמן את השליטה לחייו וזאת באמצעות השליטה באנרגיה הפנימית של גופו.

ניתן לבצע את התרגילים בישיבה, שכיבה ובכל מקום. באמנות תנועה זו נעשה שימוש בטכניקות נשימה מיוחדות המאפשרות לגוף לאגור את האנרגיות פנימה או לפזר אותן. התרגילים כוללים תנועות רבות בתוך תבנית מוגדרת, תנועות בודדות ועיסויים, תנועות רכות ועגולות בצורה איטית או מהירה. החלק החשוב ביותר של שיטה זו, מורכב מתרגילי נשימה ותרגילי ריכוז.

ירון בנימיני

ירון בנימיני, גראנד מאסטר בקונג-פו וטאי צ`י עם למעלה מ-30 שנות ניסיון נרחב בהוראה, תחרויות, והשתתפות במחקרים בנושאי קראטה, קונג-פו, טאי צ`י וצ`י קונג.
מייסד מכללת ילון משנת 1989 המקדמת לימודים והוראה בנושא והקימה דורות של מורים

>
חגית קושטאי
<

כל הפעילויות של מכללת ילון בע"מ:

מכללת ילון - שיעורי טאי צ`י

מכללת ילו ן- טאי צ`י

טאי צ`י היא אומנות לחימה ותנועה סינית זורמת, המתבצעת כמדיטציה מהנה ומשחררת בתנועה, ומשלבת יציבה, קצב, תנועה, נשימה, מודעות והתבוננות פנימית. » עם ירון בנימיני

ראשון, רביעי
מכללת ילון - שיעורי טאי צ`י

מכללת ילו ן- טאי צ`י

עם: ירון בנימיני

מתי: ראשון, רביעי

מכללת ילון- שיעורי קונג פו

מכללת ילון - קונג פו

מעוניינים ללמוד כלים להתמודדות עם לחצי היום יום ימצאו זאת בלימודי הקונג פו במכללת ילון. הלימודים מספקים מענה למבקשים לשפר את היכרותם עם עצמם, להרחיב את יכולותיהם ולחזק את ביטחונם האישי.» עם ירון בנימיני

ראשון, רביעי-רביעי
מכללת ילון- שיעורי קונג פו

מכללת ילון - קונג פו

עם: ירון בנימיני

מתי: ראשון, רביעי-רביעי

שיתוף חברים

עם : ירון בנימיני
מתי : ראשון, רביעי 19:00-22:30

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות