לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

האלכימיה של האהבה

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם אשרם במדבר
נשימה »  נשימה מודעת »  סדנאות נשימה מודעת »  נשימה מודעת »

הצטרפ/י
עם : סוגנדהו
מתי : חמישי- שבת 24/1/2015-22/1/2015 16:00-18:00
עם :

סוגנדהו

זוהי סדנה 4 בסדרת האלכימיה של הצ`אקרות של סוגנדו- והפעם נתמקד באלכימיית הצ`אקרה הרבעית.
בסדנה זו אנחנו רוצים לשלוח את הלב לחופשה. אנחנו רוצים לשחרר מתחים נפשים ופיזים מהלב שלנו.

על אף אורח החיים המודרני והקידמה הטכנולוגית המביאים לחיי נוחות כביכול, החיים שלנו נהיו קדחתנים ותובעניים יותר ויותר. משפחה ומערכות יחסים הפכו לעבודה במשרה מלאה.
התפתחות של מחלות לב, לחץ דם גבוהה וחרדה הם דבר שכיח עקב אורח החיים זה. הלחץ בו אנשים נתונים גורם לעומס רגשי, הלב שלנו פשוט נשחק.
כדי לשמור על האור בליבינו נלמד איך לחזק אותו ולהגדיר לעצמינו גבולות בריאים בחיי היום- יום. אנחנו נמצא את היכולת שקיימת בנו להיות אוהבים כלפי עצמינו ממש כפי שאנו אוהבים כלפי אחרים וניצור את האווירה הנכונה כדי שהלב שלנו יפעם וירטוט בטבעיות. נחווה באופן טבעי את האיכויות של הלב: אהבה, חום, מסירות, חמלה, שובבות ושקט.

למה כוונתנו באמרנו "לב"? איננו מתכוונים אך ורק ללב שבגופנו, אלא גם ללב המהווה את מרכז נפשנו. אנו מביטים בעצמנו מנקודת מבטו של הלב, ומזהים רעיונות ואידיאלים כוזבים הנוגעים לעצמנו ולאחרים. המציאות האנרגטית שלנו שונה, לעתים קרובות, מהרעיונות שכפו עלינו הורים, מורים, קרובים והחברה בכלל.
כאשר נשתחרר משליטת המחשבה שלנו עלינו (ה"מיינד"), נהיה מופתעים... החיים פשוטים יותר, ספונטניים יותר, רגועים יותר ומלאים במסתורין שצפוי לנו. כאשר נרפה מן השליטה שמפעיל עלינו המיינד, נופתע. אם אך נעשה זאת ימתינו לנו חיים פשוטים, ספונטניים ורגועים יותר, מלאי מסתורין.

הרשו ללב שלכם להפתיעה אתכם במתנות שלו. אנחנו לא יכולים לדרוש אהבה; היא באה בתנאים שלה. למרות שהאהבה מומטרת עלינו בכל זמן, אנחנו לא תמיד לא שמים לב למתנות יקרות הערך שלה, כי אהבה לפעמים באה בשקט ובאופן בלתי צפוי.

סוגנדהו

פרם סוגנדהו היא תרפיסטית בכירה, בעלת שם עולמי וניסיון של למעלה מ-25 שנה בהנחיית סדנאות באירופה, אסיה ובמזרח התיכון.
הכשרתה האקדמאית של סוגנדהו היא תארים בפסיכולוגיה וסוציולוגיה וחינוך. בנוסף, סוגנדהו למדה והוכשרה בשיטות טיפול אלטרנטיביות רבות.

>
גליה יהושע
איציק שר-אל
Ronit
עידית גודס-גרינבאום
עידית גודס-גרינבאום
פאנדיט
פאנדיט
פאנדיט
Chancela Mongoza
Yarden Nuriel
<

שיתוף חברים

עם : סוגנדהו
מתי : חמישי- שבת 24/1/2015-22/1/2015 16:00-18:00