לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

שיעורי קונג פו סיני אותנטי

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם אקדמיית טיאנג`ין
אומנויות לחימה »  קונג פו »  שיעורים קונג פו »  קונג פו »

הצטרפ/י
עם : יונתן בלושטיין
מתי :  כל ימות השבוע 19:30-21:00
עם :
שיעורי קונג פו סיני אותנטי - הגנה עצמית שימושית ולחימה פרקטית. אקדמיית טיאנג`ין - בית הספר הגבוה ללימוד אמנויות הלחימה הסיניות ו- צ`י גונג. בהוראת שיפו יוני בלושטיין 054-6888992.

www.tianjin.co.il

שיעורי קונג פו סיני אותנטי - הגנה עצמית שימושית ולחימה פרקטית. אקדמיית טיאנג`ין - בית הספר הגבוה ללימוד אמנויות הלחימה הסיניות ו- צ`י גונג. השיעורים הם בסגנונות הסיניים `שינג אי` ו- `פי גואה` (שיעורים נפרדים לכל אחד מאלה).

אקדמיית טיאנג`ין נוסדה ע"י שיפו יונתן בלושטיין בשנת 2014 בגבעתיים על מנת לקדם את ההוראה האיכותית של אמנויות הלחימה הסיניות המסורתיות (`קונג פו`) במדינת ישראל.

האקדמיה היא מקום לאנשים שמחפשים לימוד מסורתי ואותנטי של אמנויות הלחימה הסיניות או צ`י גונג. למי שמעוניין ללמוד הגנה עצמית שימושית ולחימה פרקטית, להיות ולהרגיש בריא\ה, ולהימנות על קהילה של אנשים יוצאי דופן. באקדמיה אנו מאמינים באמנויות לחימה ככלי ראשון במעלה לפיתוח עצמי מכל הבחינות. השיעורים באקדמיה מתאימים כמעט לכל הגילאים (9-70), ונועדו לאפשר לכל אחד ואחת למצות את יכולותיהם ולהפוך לגרסה יותר מוצלחת ומאושרת של עצמם - תוך כדי חינוך לערכים וקיום הרמוני עם הזולת. זאת מתוך תפיסה כי מעבר לתרומתן של אמנויות הלחימה ככלים להגנה עצמית ושיפור הביטחון העצמי, הבריאות, הכושר וכדומה, הן מהוות דרך מוצלחת ביותר להתמודד עם הקשיים הנפשיים והרוחניים של חיי היום-יום. הדבר מתאפשר אך ורק באמצעות הוראה בגישה אישית ובלתי מתפשרת, אשר במרכז תפיסתה התלמיד\ה באקדמיה הוא כבני משפחה, ולא "לקוחות מזדמנים". כחלק מתפיסה זו, כל השיעורים באקדמיה מתקיימים בקבוצות קטנות של עד 13 איש (עד עשרה בקבוצות ילדים), ובמחירים שווים לכל נפש.

אנחנו מלמדים הגנה עצמית יעילה, אך גם הגנה של האדם מפני עצמו - מפני הפחדים שלנו, מפני התאוות שלנו, מפני הכעסים שלנו. אנו מפתחים בתלמידנו ותלמידותינו ביטחון עצמי, אבל לא רק כזה שצריך בעימות פיסי - גם כזה שיאפשר לכם ולכן לגשת לאדם אהוב ולומר לו או לה מה אתם מרגישים, או לעמוד מול קהל גדול ולספק את הסחורה. אנו מדריכים בשיטות שונות לשיפור הכושר הגופני והגמישות, אם כי בצורה שגם מסייעת בריפוי בעיות רפואיות ומניעתן. אנו עוסקים בהוראת תנועה מתוחכמת, אך גם בחשיבה חכמה ותפיסה רוחנית פרקטית. אנו בית ספר לאמנויות לחימה, אך בו-בעת גם משפחה תומכת וחובקת של אנשים אכפתיים העוזרים זה לזו.

בהוראת שיפו יוני בלושטיין 054-6888992.

יונתן בלושטיין

054-6888992
www.tianjin.co.il
שיפו יונתן בלושטיין הוא מייסדה של אקדמיית טיאנג`ין. מלמד שינג אי ו-פי גואה - אמנויות לחימה סיניות צפוניות. מחברו של רב המכר הבינלאומי Research of Martial Arts. בעל תארים במשפטים וממשל מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

שתפו חברים

עם : יונתן בלושטיין
מתי :  כל ימות השבוע 19:30-21:00