לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

הכנס לשינוי חברתי

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם הכנס לשינוי חברתי
מודעות עצמית »  אקולוגיה »  פסטיבלים אקולוגיה »  אקולוגיה ב »

הצטרפ/י
עם : הכנס לשינוי חברתי
מתי : חמישי 27/8/2015 8:00-22:00
היכן :
מוזמנים ומוזמנות לכנס ראשון מסוגו שייתן לכם כלים להרים את הרעיון המבריק שלכם לשינוי!

מוזמנים ומוזמנות לכנס ראשון מסוגו שייתן לכם כלים להרים את הרעיון המבריק שלכם לשינוי!
הכנס לשינוי חברתי, הפתוח לקהל הרחב, יתקיים במכללה לחברה ואמנויות בנתניה ב-27.8 החל מ-8:00 בבוקר ועד 20:00 בערב, רחוב האורזים 10 נתניה (שתי דקות הליכה מהרכבת).

מטרות הכנס:

-לחשוף לציבור הרחב ולתקשורת כמה שיותר יוזמות וקבוצות שהוקמו, אזרחים ואזרחיות מן השורה שהחליטו לעשות מעשה.
-ליצור קשרים וחיבורים בין הקבוצות והיוזמות הקיימות.
-לשתף עם הציבור כלים מעשיים הנחוצים לכל יוזמה לשינוי, באמצעות סדנאות מעשיות.

כנס שבו נפתח דלת עבור הציבור הרחב, להכיר יוזמות ופרויקטים לשינוי חברתי מכל מגוון הסוגים והאג`נדות, להעצים פרויקטים שזקוקים לדחיפה, לאפשר וללמד כלים שבעזרתם מפתחים את הפרויקטים, ובכך ליצור תנועה של עשייה ותקווה מחודשת.

ניתן לשנות גם מפה: http://www.headstart.co.il/projectsupporters.aspx?id=16228


לו"ז הכנס הראשון: http://bit.ly/1J2DPTe

שאלות ותשובות:

ש: מה מתוכנן בכנס?
ת: בכנס יתקיימו 3 פאנלים עיקריים העוסקים בסוגיות מעניינות של שינוי - על הדרכים השונות שאפשר לעשות שינוי, על פתרונות בתחום הדיור ועל החיים בקהילות אלטרנטיביות. כמו כן יתקיימו הרצאות טד והמון סדנאות מעשיות שייתנו כלים וידע לאנשים עם יוזמות חדשות - כל מה שבנאדם צריכ/ה כדי להתחיל יוזמה חדשה. יהיו לנו גם במת הופעות והפעלות אינטראקטיביות בנושאי שינוי. ניתן לצפות בלו"ז המפורט כאן.

ש: מי עומד מאחורי הכנס?
ת: שיר אלוני (ארנבת) היא יוזמת הכנס, פעילה חברתית, מוזיקאית ויוצרת רב תחומית. במשך השנים האחרונות יצא לה להתנדב ולהכיר המון יוזמות לשינוי מכל הארץ בתחומים שונים. יחד עמה יש בצוות מובילים ומובילות של יוזמות ופעילים חברתיים שהתנדבו יחד ליצור את הכנס הזה והבאים אחריו.

ש: מהן הסיבות שהובילו להקמת הכנס?
ת: שיר ארנבת עונה באופן אישי: אחרי שיצא לי במשך השנים להכיר ולעבוד עם כל כך הרבה יוזמות לשינוי, ושמעתי בשיחות עם אנשים ברחוב ובעיקר עם נהגי מוניות, שלדעתם שום דבר לא השתנה מאז המחאה, החלטתי שהגיע הזמן שיהיה אירוע שמראה כמה כל כך הרבה דברים כן קרו, אילו רעיונות מבריקים אנשים פרטיים הגשימו, גם ליצור חיבורים בין יוזמות ותיקות וחדשות וגם לתת כלים ליוזמות חדשות. אני מאמינה שזה ייצור תנועה של תקווה ועשייה ושנוכל להקים את הקרן לשינוי חברתי.

ש: מהי הקרן לשינוי חברתי ומה מטרותיה?
ת: אנו מקווים להשקעה נרחבת מצד הציבור, מה שיאפשר לנו להקים קרן לשינוי חברתי שבדיוק כמו קרן להפקות בתחום הקולנוע תעזור ליוזמות חדשות כבר משלב הרעיון ועד לשלב ההגשמה, באמצעות הדרכה של מומחים ומומחיות שמנוסים בליווי יוזמות חברתיות.

ש: מי קהל היעד של הכנס?
ת: אנחנו פונים לכל מי שיש להם רעיון ליוזמה חברתית חדשה, לפתרון חיובי ומעשי בתחום שהם רואים שחייב להשתנות וזה לא משנה לנו מי זה או זו היזמ/ת, מאיפה הגיעו, או הגיל שלהם - כל עוד הפתרון שהם מציעים הוא חיובי, מעשי וסובלני לקבוצות השונות בחברה. אם יש לכם רעיון כזה, אנחנו רוצים אתכם איתנו בכנס! בנוסף כל מי שמחפש שותפים כדי ליצור יוזמה חדשה.

ש: איך מגייסים משקיעים ויוזמות שיהיו מוכנים לתת לנו תשורות למי שמשקיעים בכנס ובקרן?
ת: מי שמשקיעים בנו, צריכים לראות תמורה תמורת ההשקעה. בין אם זה צ`ופר שמראה את הערכתנו או משהו שמקדם יוזמות ועסקים חברתיים. למשל- מה שסגרתי עם אוריאל רז המאושר, שמעניק ל-5 משקיעים בסכום של 2000 ש"ח 4 פגישות של גישור וייעוץ עסקי, זה גם נותן לו בתכל`ס פרסום ולקוחות פוטנציאליים קבועים, וזה גם צ`ופר שקשור לתחום השינוי האישי ויכול להיות מפתה מספיק לקחת את זה. ככה עוד יוזמות ועסקים חברתיים מוזמנים להציע תשורות ולפרסם את ההדסטארט שלנו כדי לקדם גם את עצמם על הדרך. Win-Win.

בברכה,
צוות הכנס לשינוי חברתי

הכנס לשינוי חברתי

>
<

שתפו חברים