לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

לימוד וחניכה של שפת האור Light Language

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם מור קורן זומר
מודעות עצמית »  תאגיה »  לימודים תאגיה »  תאגיה ב »

הצטרפ/י
עם : Mor Koren Zomer - Integrative
מתי : רביעי- שלישי 31/5/2016-18/5/2016 17:00-21:30
היכן :
הצטרפו לאירוע כאן ובפייסבוק הצטרפו לאירוע בפייסבוק
תדרים חדשים מחכים להתגלות ולהתגלם בחייכם. בואו להתחדש בידע עוצמתי ובעל ערך רב המביא לטרנפורמציה משמעותית ומבורכת לחייכם ולחיי הסובבים אתכם.
תדרים חדשים מחכים להתגלות ולהתגלם בחייכם. בואו להתחדש בידע עוצמתי ובעל ערך רב המביא לטרנפורמציה משמעותית ומבורכת לחייכם ולחיי הסובבים אותם.
אם שאלתם כיצד אתם יכולים לשנות ולהשפיע, כיצד אתם יכולים לברוא מציאות מיטיבה יותר עבורכם ועבור קרוביכם, שפת האור מזמינה אתכם להיכנס לעולם של יצירה משותפת, של תדרים ואיכויות של גאומטריה מקודשת וצבעים.
הקורסים הקרובים:
שפת האור 1:
----------------
בתל אביב: ימי שני, 2.5 ו 9.5, 17:00-21:30.
בפרדס חנה (2 מועדים): 1. רביעי ה 18.5, 17:00-21:30 ושישי ה 20.5 9:00-13:30.
2. חמישי 9.5 17:00-21:30 ושישי 10.5 9:00-13:30.

שפת האור 2:
----------------
בפרדס חנה: 4 מפגשים ימי רביעי 17:00-22:00 ושישי 9:00-13:00, מה- 15.6-24.6.
** כמו כן, במידה והזמנים אינם מסתדרים ניתן לתאם לימוד אישי בזמנים אחרים בפרדס חנה או דרך הסקייפ.
** Classes can be taught in English upon request.

מה זה שפת האור:
--------------------
שפת האור שייך לעולם הריפוי השמאני. מקורו בימי המאיה והאצטקים. הידע של שפת האור הועבר בחניכה ממורה לתלמיד ונשמר בעזרת שושלת מרפאים ממקסיקו הנקראים ``קורנדרוס``.

ידע מקודש זה מבוסס על גיאומטריה מקודשת, צורות גיאומטריות וצבעים, אשר מביאים איכויות רבות ושונות ותדרים קסומים של ריפוי, העצמה, חכמה, חיבור לרוח, חיבור לאדמה, תקשורת, בהירות, יצירתיות, פעולה וכו`.

בעזרת הצורות והצבעים אנו כותבים ``גריד``, מעין שילוב של מפה אנרגטית יחד עם התפילה שלנו, אשר עוזרת לנו ללמוד, לצמוח ולהביא ריפוי עמוק ומשמעותי לחיינו. שפת האור הנה שפה של ריפוי, העצמה ובריאת מציאות משותפת, שלנו יחד עם הבריאה.

שפת האור מהווה פלטפורמה משמעותית ביכולת שלנו ליצור שינויים מבורכים בחיינו ובחיי הסובבים אותנו, וביכולת להיות אחראים לתהליך ההתפתחות שלנו ולמה שאנו מבקשים לברוא וליצור בחיינו.

שפת האור 1 ~
היכרות ראשונית עם שפת האור, החוכמה של שפה זו, וכיצד היא פועלת. בקורס זה נחווה חניכה ולימוד של צורות הגיאומטריה המקודשת, יחד עם הצבעים של שפת האור 1, ואת האיכויות הנוצרות מהשילובים שלהם יחדיו. זוהי הזמנה לעולם של יצירה וקסם, תחילתה של יצירה משותפת בתוך ריקוד החיים, ויכולת לברוא ולהשפיע על חיינו יחד עם הכוחות הקיימים סביבנו.

שפת האור 2 ~
לאחר שלמדנו את הצורות והצבעים הבסיסיים, והבנו כיצד השפה עובדת ויוצרת במרחב ובשדה ההילה שלנו, אנו מעמיקים לעוד ידע וחניכה של צורות וצבעים נוספים, המרחיבים את יכולת השימוש בידע לכדי הגשמה רחבה יותר, ויצירת שינויים משמעותיים עבור עצמנו ועבור אחרים.

• בעזרת שפת האור תוכל לחקור, ללמוד ולרפא נושאים רבים ומגוונים בחייך, בין אם זה פיזי, נפשי, רגשי, מנטלי או רוחני.
• בעזרת שפת האור תלמד כיצד להשפיע על חייך באופן ער ומודע תוך הרחבת התפיסה והמודעות.
• שפת האור תתן לך כלים מיידים ושימושיים לפעול וליצור למען השינויים שאתה מייחל להם. תוכל להשפיע ולשנות לטובת בריאת מציאות מיטיבה יותר עבורך ועבור הסובבים אותך.
• שפת האור עובדת גם עם מחלות ובעיות פיזיות ומביאה ריפוי למערכות השונות של הגוף.

למי מתאים לימודי שפת האור:
----------------------------------
לכל אדם המבקש להעמיק, לחקור ולגלות על עצמו עוד ועוד רבדים. למי שצמיחה, התפתחות וריפוי קוראים לו ומנחים אותו בחייו. למי שמבקש להרחיב את התפיסה והמודעות על כל הקיים והבריאה וכמובן על עצמו, דפוסים, התנהגות, רגשות, יעוד, הגשמה וכו`.


לקריאה נוספת על שפת האור:
http://www.integrativehealing.co.il/#!--/c41p

על המנחה:
-----------
מור קורן זומר (MA), פסיכולוגית, תרפיסטית, מרפאה אנרגטית ומורה רוחנית. עוסקת בריפוי מזה כ – 8 שנים. בעבודתה משלבת ידע רב מתחום ה Somatic Psychology, החיבור בין הגוף והנפש בפסיכותרפיה יחד עם ידע שמאני עוצמתי.
מלווה תהליכים, ומאפשרת פרספקטיבה רחבה בתחום הנפש יחד עם חיבור לגוף ולרוח.
מקדישה את חייה להתפתחות אישית ורוחנית ולחקירה של הנפש והריפוי. בהכרת תודה ושמחה על היותה מורה, מרפאה ותלמידה של החיים. מאמינה כי אפשר להביא ריפוי בהמון דרכים וביצירתיות רבה.
התמחתה בפסיכותרפיה ממוקדת גוף ונחנכה לידע עתיק המגיע מן המסורת של שושלת ``הקורנדרוס``, מרפאים שמאנים משבטי המאיה במקסיקו על ידי מספר מורים. ועוסקת בריפוי שמאני ממסורות שונות.
מתוך החוויה האישית עם שפת האור:
``שפת האור פתחה בפני עולם שלם של איכויות של ריפוי, תבונה, העצמה, בהירות, חיבור למקור, מודעות ועוד ועוד... שפה זו בעלת חכמה רבה, עתיקה ומקודשת ומאפשרת למי שמעוניין בכך, ללמוד לצמוח ולהתפתח בדרכו בצורה משמעותית ורב מימדית. ידע זה הביא לחיי הרבה אהבה, שמחה, ריפוי ואור ומלמד אותי כיצד לפעול מתוך המרכז שלי ומתוך האמת הגבוהה שלי, בשילוב של חיבור למימד הפיזי ולעולם היומיומי הגשמי בו אנו חיים. אני ממליצה בחום על לימודים מתמירים אלו הנותנים לך מעין צרור מפתחות חדש לחייך, המהווה שער לעולם מלא, עשיר ומסתורי של ידע והתפתחות הזמינים עבורך``.


לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר:
מור קורן זומר MA
ריפוי אינטגרטיבי | *גוף *נפש *רוח
מפגשי ליווי, ריפוי והעצמה, לימודי שפת האור
052-8901953
www.IntegrativeHealing.co.il
[email protected]

Mor Koren Zomer - Integrative

ריפוי אינטגרטיבי ~ גוף נפש רוח
משלבת ידע רחב מפסיכותרפיה ממוקדת גוף יחד עם ריפוי שמאני עוצמתי - טכניקות ריפוי אנרגטיות ו"שפת האור".

>
<

עם : Mor Koren Zomer - Integrative
מתי : רביעי- שלישי 31/5/2016-18/5/2016 17:00-21:30
היכן :