לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

מתנועה בשפת הריליס הפשיאלי לריקוד והבעה בהרצליה

הצטרפ/י
עם : ורד צח
מתי : ימי שני 18:30-20:30
היכן : מנורה 11
עלות : ₪ 85
הטבה :₪75 לגולשי BodyWays
שיטת תנועת הריליס משתלבת ככפפה לגוף ידע החדש על מסלולי רקמות הגוף, והיא מתאימה לכל:גם לרקדנים וגם לשיקום. התנועה לפי קווי המרידיאנים של הפשיה יוצרת שפה. שפת התנועה מתפתחת לריקוד ומפגש מביע
שפת התנועה: פשייה- ריליס:
לנוע ולרקוד מהמרידיאנים: לחוש את הקישוריות הגופנית מכף רגל ועד ראש, לפי קווי המרידיאנים האנטומיים. יש 8 כאלה לפחות.כך נוצרת שפת תנועה שמאפשרת להשתמש בה לריקוד עם משחק בין איכויות , מרחב ואלתור בקבוצה, יצירה והבעה דרך הגוף.
לימוד רצפי תנועה ייחודיים משכיבה ועד עמידה, המאפשרים חימום, שחרור, מתיחה ופתיחה של רקמות הגוף, לפי קווי `המרידיאנים המערביים`
השיטה מתבססת על טכניקת תנועת ה`ריליס` שמושפעת מהמחול המודרני, פלדנקרייז, ומהתנועה הטבעית בהתפתחות התינוק
התנועה משולבת בגופי הידע של גישת המיופשייה-ריליס: לפי מסלולי רקמות החיבור שהגוף מאורגן לפיהן: קווי המרידיאנים `המערביים` (= קווי הפשיה)שיטת תנועת הריליס משתלבת ככפפה לגוף ידע החדש על מסלולי רקמות הגוף, והיא מתאימה לכל: גם לרקדניםת למדריכי תנועה כמו יוגה פילאטיס ג`ירו ועוד וגם לשיקום אורטופדי תנועתי.

על פי הרפואה המערבית- גופנו מרושת במטריקס של רקמות חיבור מכף רגל ועד ראש. המרידיאנים `המערביים` באים לידי ביטוי בשבעה מסלולים אנטומיים עיקריים. מסלולים אלו מורכבים מרקמות חיבור המאורגנות בקווים אורכיים (= קווי פשייה)
השילוב בין טכניקת הריליס לבין מסלולי הפשייה יוצר שיטת תנועה ייחודית ומהנה = שיטת הפשייה ריליס
השיטה משלבת נשימה עם התנועה, תורמת ליציבה, לקואורדינציה ולשיפור תיאום התנועה והארגון בין חלקי הגוף: אגן, גו, צוואר, ראש וגפיים. מחזקת את מרכז הגוף, והקשר שלו לקצוות הגוף. משתמשת במודעות לשלד (ועמוד שידרה) , ובתחושת המשקל- לחיסכון במאמץ וריכוך המתח השרירי - היכן ומתי שאפשר. משיגה איזון טוב יותר בין חיזוק וגמישות , ומאפשרת תנועה הרמונית עם מעברים זורמים בין התנוחות .
שפת התנועה משפרת את הקישוריות הגופנית בין חלקי הגוף ועל ידי שילוב איכויות של מרחב , משחקי טימינג ומפגש- מתפתחת לריקוד באלתור.

ורד צח

בוגרת המסלול למחול סמינר הקיבוצים, מדריכת פילאטיס, ריליס וג`ירוקינסיס. מטפלת במגע ובתנועה מיופשיאלי. מורה, רקדנית ויוצרת. מעבירה סדנאות באימפרוביזציה, קונטקט וקומפוזיציה ברחבי הארץ. משקמת במגע מיופשיאלי ובתנועה.

8 אהבו את מה שקורה כאן ולחצו על אייקון הלב

>
גילית רום
מזל מליחי
איריס לויט
Hagar Shklovsky
עפרה זנתי
<

כל הפעילויות של ורד צח:

תקשורת ואימפרוביזציה דרך הגוף - ורד צח

היכרות עם הגוף, ה`אני` והחלל הפיזי האנושי והריגשי, אילתור מונחה מתוך דימוי ומגבלה ומשחקי תקשורת בתנועה,קונטקט אימפרוביזציה, חקירת המגע, המשקל, כיוון ומומנטום הפעולה, ריקוד ספונטני וקוליות בתנועה.לאחר השיעור ג`אם לתוך הלילה. ורד 064-550619

חמישי-יום אחד
תקשורת ואימפרוביזציה דרך הגוף - ורד צח

מתי: חמישי-יום אחד  | 19:30

פילאטיס ריצפה עם ורד צח ברעננה

השיטה פותחה על ידי ג`וזף פילאטיס(1980-1967), שבנה סידרה של תרגילים שמחזקים, מייצבים, מעצבים ומגמישים. מלבד שיפור המראה והיציבה, השיטה משפרת קואורדינציה ומפתחת מודעות גוף-נפש. 52 ש"ח לפעמיים בשבוע.» עם ורד צח

ראשון,רביעי-יום אחד
פילאטיס ריצפה עם ורד צח ברעננה

עם: ורד צח

מתי: ראשון,רביעי-יום אחד  | 16:00

שתפו חברים

עם : ורד צח
מתי : ימי שני 18:30-20:30
היכן : מנורה 11
עלות : ₪ 85
הטבה :₪75 לגולשי BodyWays
פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מאמרים, דעות, הגיגים וכתבות