לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

מתנועה בשפת הריליס הפשיאלי לריקוד והבעה

הצטרפ/י
עם : ורד צח
מתי : ימי שני 18:30-20:30
היכן : מנורה 11
עלות : ₪ 85
הטבה :₪75 לגולשי BodyWays
שיטת תנועת הריליס משתלבת ככפפה לגוף ידע החדש על מסלולי רקמות הגוף, והיא מתאימה לכל:גם לרקדנים וגם לשיקום. התנועה לפי קווי המרידיאנים של הפשיה יוצרת שפה. שפת התנועה מתפתחת לריקוד ומפגש מביע
שפת התנועה: פשייה- ריליס:
לנוע ולרקוד מהמרידיאנים: לחוש את הקישוריות הגופנית מכף רגל ועד ראש, לפי קווי המרידיאנים האנטומיים. יש 8 כאלה לפחות.כך נוצרת שפת תנועה שמאפשרת להשתמש בה לריקוד עם משחק בין איכויות , מרחב ואלתור בקבוצה, יצירה והבעה דרך הגוף.
לימוד רצפי תנועה ייחודיים משכיבה ועד עמידה, המאפשרים חימום, שחרור, מתיחה ופתיחה של רקמות הגוף, לפי קווי `המרידיאנים המערביים`
השיטה מתבססת על טכניקת תנועת ה`ריליס` שמושפעת מהמחול המודרני, פלדנקרייז, ומהתנועה הטבעית בהתפתחות התינוק
התנועה משולבת בגופי הידע של גישת המיופשייה-ריליס: לפי מסלולי רקמות החיבור שהגוף מאורגן לפיהן: קווי המרידיאנים `המערביים` (= קווי הפשיה)שיטת תנועת הריליס משתלבת ככפפה לגוף ידע החדש על מסלולי רקמות הגוף, והיא מתאימה לכל: גם לרקדניםת למדריכי תנועה כמו יוגה פילאטיס ג`ירו ועוד וגם לשיקום אורטופדי תנועתי.

על פי הרפואה המערבית- גופנו מרושת במטריקס של רקמות חיבור מכף רגל ועד ראש. המרידיאנים `המערביים` באים לידי ביטוי בשבעה מסלולים אנטומיים עיקריים. מסלולים אלו מורכבים מרקמות חיבור המאורגנות בקווים אורכיים (= קווי פשייה)
השילוב בין טכניקת הריליס לבין מסלולי הפשייה יוצר שיטת תנועה ייחודית ומהנה = שיטת הפשייה ריליס
השיטה משלבת נשימה עם התנועה, תורמת ליציבה, לקואורדינציה ולשיפור תיאום התנועה והארגון בין חלקי הגוף: אגן, גו, צוואר, ראש וגפיים. מחזקת את מרכז הגוף, והקשר שלו לקצוות הגוף. משתמשת במודעות לשלד (ועמוד שידרה) , ובתחושת המשקל- לחיסכון במאמץ וריכוך המתח השרירי - היכן ומתי שאפשר. משיגה איזון טוב יותר בין חיזוק וגמישות , ומאפשרת תנועה הרמונית עם מעברים זורמים בין התנוחות .
שפת התנועה משפרת את הקישוריות הגופנית בין חלקי הגוף ועל ידי שילוב איכויות של מרחב , משחקי טימינג ומפגש- מתפתחת לריקוד באלתור.

ורד צח

בוגרת המסלול למחול סמינר הקיבוצים, מדריכת פילאטיס, ריליס וג`ירוקינסיס. מטפלת במגע ובתנועה מיופשיאלי. מורה, רקדנית ויוצרת. מעבירה סדנאות באימפרוביזציה, קונטקט וקומפוזיציה ברחבי הארץ. משקמת במגע מיופשיאלי ובתנועה.

8 אהבו את מה שקורה כאן ולחצו על אייקון הלב

>
גילית רום
מזל מליחי
איריס לויט
Hagar Shklovsky
עפרה זנתי
<

כל הפעילויות של ורד צח:

אילתור לתוך יצירה: דרך כפות הרגליים

אלתור דרך כפות הרגליים

בשיעור נרקוד מתוך, עם, וללא כפות הרגליים. נגלה את כף הרגל כאיבר קצה בגוף ונזרים את התנועה מכף רגל ועד ראש. ניפגש ונתחבר דרך כפות הרגליים, נרקוד ונשחק יחד בעזרתן.» עם ורד צח

שבת
אילתור לתוך יצירה: דרך כפות הרגליים

אלתור דרך כפות הרגליים

עם: ורד צח

מתי: שבת  | 15:00

שתפו חברים

עם : ורד צח
מתי : ימי שני 18:30-20:30
היכן : מנורה 11
עלות : ₪ 85
הטבה :₪75 לגולשי BodyWays
פנייתך תישלח ישירות למארגנים