לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

סדנת ליבידו של המרחב הפתוח - Libido בכפר יחזקאל

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם שלי חרמון
תנועה מודעת »  המרחב הפתוח »  סדנאות המרחב הפתוח »  המרחב הפתוח בכפר יחזקאל »

הצטרפ/י
עם : Cathy Ryan
מתי : חמישי- שבת 18/2/2017-16/2/2017 17:00-18:00
היכן : כפר מנחם  - מנחם כפר יחזקאל.
עלות : ₪1300
הטבה :₪1180 לגולשי BodyWays
הצטרפו לאירוע כאן ובפייסבוק הצטרפו לאירוע בפייסבוק
עם :
סדנת תנועה של "המרחב הפתוח" עם קאת`י ריאן. "יסודות הליבידו" חוקרת את מעגל האנרגיה המינית והתנועתיות שלה, בתוך ההגדרה הרחבה של מושג ה"ליבידו" כמקור לבריאת היצירתיות, חיות, חיוניות, ככח חיים
כשהלב והגוף מתעוררים בריקוד, האנרגיה המינית מתחילה אף היא
להתערבל בתוכנו. על רחבת הריקוד אנחנו עשויים להרגיש מלאי תשוקה,
קורנים ומושכים ברגע אחד, ומלאי אשמה, מבוכה או בושה ברגע אחר. אנחנו עשויים להרגיש מוצפים על ידי התרחשויות פנימיות או על ידי אנרגיות מיניות שסובבות אותנו, או להרגיש אדישים, לא מחוברים או פשוט לא שייכים.

האנרגיה המינית, אנרגית היצירה שלנו - הליבידו - היא חלק חיוני וטבעי
בהבעת גופנו. רגע מורכבת, רגע משולהבת, נעדרת או עמוסה בציפיות מהתנסויות קודמות, האנרגיה הזו, בתוכנו וביננו, מופיעה בריקוד ומשתוקקת לחופש.

סדנת ``יסודות הליבידו`` פותחת את החקירה המורכבת והיצירתית הזו דרך התנועה כאמצעי קרקוע, וחקירת הביטוי הגופני של האנרגיה המינית שלנו. מאחר ומיניות פעמים רבות מודחקת, מוצנעת, זוכה להתעלמות, או דווקא מוחצנת באופן בלתי מודע, חקירה של מרחב זה נוטה להיות אינטנסיבית, אינטימית , משחררת, ועוצמתית. הסיפוק והיופי הגלומים בחקירה זו הם תגמול למאמצים, הסיכונים והאתגרים שבה.

``יסודות הליבידו`` היא סדנה שפותחה על ידי Andrea Juhan, ממייסדות Open floor international, והיא סדנת חובה להכשרת המורים.

הסדנה מיועדת לאנשים עם נסיון קודם של מינימום 12 שעות בתנועה ו/או ריקוד במסגרת ``המרחב הפתוח``, חמשת המקצבים או כל שיטה אחרת של תנועה מודעת.

לפרטים נוספים על המרחב הפתוח:
לצפיה בסרטון הסברה על סדנת הליבידו: vimeo.com/155134566

ימים ושעות:
יום חמישי ה-16 לפברואר 2017- 17:00-20:00
שישי- שבת 17-18 לפברואר 2017- 11:00-18:00

As our hearts and bodies awaken through the movement meditation practice, our sexual energy also begins to stir. On the dance floor, we may feel juicy, radiant, and desirable one moment and feel guilty, awkward, and shy in the next. We may feel overwhelmed by our own experience - or by the sexual energies around us – or feel flat, disconnected, or just plain left out.

Our generative, sexual energy - our Libido - is an essential part of our body’s natural expression, complicated one moment, ecstatic the next; absent or burdened with expectations of past experiences, this energy within and between us comes to the dance longing for freedom.

Libido Fundamentals begins this complex and creative investigation by introducing the basics of using movement meditation as a means to ground, and explore the physical language of our sexual energy. Because sexuality is so often underground, ignored, or unconsciously acted out, the exploration of this territory tends to be intense, liberating, intimate and powerful. The potential pleasure and beauty of this journey is well worth the challenges and the risks.

Libido Fundamentals is a prerequisite for the Open Floor Teacher Training and the Libido On-Going group led by Andrea Juhan.

Prior experience of 12 hours in Open Floor or other Conscious Dance Practice required.

The workshop will take place on Kibbutz Kefar Menahem, in the center of Israel (45 min. from Tel-Aviv Jerusalem). Please contact us if you are interested in residential options
on the Kibbutz.

clip about ``Libido Fundamentals``: vimeo.com/155134566

hours:
Thur February 16th 2017- 17:00-20:00
Fri-Sat 17th-18th 2017- 11:00-18:00

Cathy Ryan

עובדת עם תנועה מודעת מזה שנים, עם רקע בתיאטרון, כתיבה ושמאניזם. הוכשרה על ידי Gabriel Roth מייסדת "חמשת המקצבים" ומלמדת אותו מעל 16 שנה. היא אחת ממייסדי "המרחב הפתוח" ומלמדת בכל רחבי אירופה. אוהבת לחקור מה זה אומר לחיות בגוף האנושי הנע שלנו

1 אהבו את מה שקורה כאן ולחצו על אייקון הלב

>
חנה משיח
<

כל הפעילויות של שלי חרמון:

תנועה מודעת כל ראשון

תרגול תנועה מודעת בראשון

מפגש בזום, כל מי שנרשם מקבל פלייליסט מפנק ביוטיוב ולינק לזום.» עם שלי חרמון

ראשון-יום אחד
תנועה מודעת כל ראשון

תרגול תנועה מודעת בראשון

עם: שלי חרמון

מתי: ראשון-יום אחד

עם : Cathy Ryan
מתי : חמישי- שבת 18/2/2017-16/2/2017 17:00-18:00
היכן : כפר מנחם  - מנחם כפר יחזקאל.
עלות : ₪1300
הטבה :₪1180 לגולשי BodyWays