לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

טיפול בקול ומוסיקה-התפתחות אישית ויצרתית ברמת גן

הצטרפ/י
עם : יעל כהן סקלי
מתי :  כל ימות השבוע
היכן : רמת גן - רמת גן רמת גן.
עלות : ₪300 לשעה וחצי
הטבה :₪250 מפגש היכרות לגולשי BodyWays
עם :

יעל כהן סקלי

משא לגילוי המגון העצום בקולנו ובנפשנו באמצעות הבעה קולית אינטואיטיבית, שירה, אלתור, תנועה ושיחה. נעבוד עם הקול והגוף במטרה לבטא את העולם הפנימי ולצור תקשורת בין החלקים בנפש וביננו לבין החוץ.
לטיפול מוזמנים מי שמחפש ביטוי עצמי יצירתי, מי שחלמה לשיר, לאלתר ולהלחין ולא העזה, מי שרוצה לעבור תהליך של התפתחות אישית, מודעות וריפוי, מי שמעוניין לחדש את הקשר עם גופו וקולו, מי שרוצה להפגש עם תכנים פנימיים ולנהל מולם דיאלוג בדרך יצירתית ומי שרוצה להתמודד עם מחסומים ופחדים בדרך לביטוי עצמי אותנטי בעולם.

החיבור לקול האותנטי יתאפשר באמצעות עבודה עם נשימה, תנועה, דמיון מודרך ושיחה. בתהליך זה נגלה את המגוון העצום בקולנו ובנפשנו ונתן לו דרור באמצעות הבעה קולית אינטואיטיבית, שירת שירים, אלתור קולי בליווי פסנתר, אלתור קולי משותף, תנועה והלחנת שירים. 

דרך שחרור קולנו ניתן ביטוי למגוון קולות, דמויות, חוויות ורגשות. בדרך זו נהפוך את עולמנו הפנימי ליצירה מתקשרת, נעבור תהליך של מודעות, שינוי וריפוי, נגע ברבדים עמוקים של פנימיותנו ונעודד שינוי ותנועה של דפוסים מעכבי צמיחה וחיות.

המרחב היצירתי שנוצר בקשר בין שניים במפגש האישי, יאפשר מפגש אמיתי עם עצמנו, עם האחר, ועם מה שנברא בין שניים. בעולם המשותף שנברא מתוך המפגש, תתהווה יצירה שמגלה את עצמה, תוך כדי תנועה, דרך הקול, האלתור, השירה והשיחה המשותפים. יצירה זו תגלה לנו רבות על עצמנו, תיצור תנועה ושינוי בחיינו ותביא לחיבור ליכולות יצירתיות ולמקורות היצירה הפנימיים, כמו גם לאלה שטמונים בקשר עם האחר.

יעל כהן סקלי

מטפלת במוסיקה וקול (M.A). מטפלת מוסמכת בשיטת "אינטגרציית קול בתנועה", מתמחה בפסיכותרפיה בדגש על יצירה והבעה, מורה לפיתוח קול ומוסיקה (B.A), מורה מוסמכת ליוגה, זמרת יוצרת ובוגרת בית הספר רימון למוסיקה. בעלת ניסיון רב.

5 אהבו את מה שקורה כאן ולחצו על אייקון הלב

>
הדס קפטה
אור בריל
<

כל הפעילויות של יעל כהן סקלי - מפגשים בקול:

פיתוח קול, שירה ואלתור כתהליך התפתחות

פיתוח קול כתהליך אישי

הרחבת יכולת הנשימה, השירה והביטוי הקולי, כדרך להגיע לביצוע כנה ועצמתי של שירים וכדלת לנפש ולגוף. הבעה העצמית דרך שיר ורכישת מיומנות קולית, יביאו להתפתחות במישור האמנותי ובמישור האישי כאחד.» עם יעל כהן סקלי

כל השבוע
פיתוח קול, שירה ואלתור כתהליך התפתחות

פיתוח קול כתהליך אישי

עם: יעל כהן סקלי

מתי: כל השבוע

טיפול בקול ופיתוח קול כתהליך אישי ויצרתי

טיפול בקול ופיתוח קול

נלמד להשתמש בקול ככלי לביטוי רגשי-גופני, מה שיאפשר תהליך התפתחות אישית, לצד התפתחות מוסיקלית יצירתית. באמצעות עבודה, עם קול, נשימה, תנועה ושיחה נפגוש את עצמנו ונתידד עם קולות המבקשים להשמע» עם יעל כהן סקלי

טיפול בקול ופיתוח קול כתהליך אישי ויצרתי

טיפול בקול ופיתוח קול

עם: יעל כהן סקלי

שיתוף חברים

עם : יעל כהן סקלי
מתי :  כל ימות השבוע
היכן : רמת גן - רמת גן רמת גן.
עלות : ₪300 לשעה וחצי
הטבה :₪250 מפגש היכרות לגולשי BodyWays

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות