לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

סדנת פילאטיס תרפיה - ``המורה הרואה`` בתל אביב יפו

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם Gali Frishman
פילאטיס »  פילטיס מכשירים »  סדנאות (אונליין) פילטיס מכשירים »  פילטיס מכשירים בתל אביב יפו »

הצטרפ/י
עם : מאיה בן יעקב ותמיר אשמן
מתי : שישי 16/6/2017 12:00-15:00
עלות : ₪200
הצטרפו לאירוע כאן ובפייסבוק הצטרפו לאירוע בפייסבוק
עם :
סדנה מיוחדת בהנחיית מאיה בן יעקב ותמיר אשמן. מפגש חווייתי המשלב עבודת גוף וחקירה רגשית, שמטרתו היא הרחבת ההקשבה שלנו כמורות,להיבטים נוספים המשפיעים על התנועה של המתרגלות שלנו
סדנה מיוחדת בהנחיית מאיה בן יעקב ותמיר אשמן.

בשנים האחרונות אני מפתחת גישה המשלבת עבודה מקיפה של גוף-נפש, שמשתמשת בתהליך הלמידה של רפרטואר פילאטיס ככלי להצפת אלמנטים רגשיים שקיימים בכל אחת ואחד מאיתנו . בעקבות הצלחתו של המחזור הראשון של קורס פילאטיס תרפיה , אנחנו מזמינים אתכן למפגש חווייתי המשלב עבודת גוף וחקירה רגשית, שמטרתו היא הרחבת ההקשבה שלנו כמורות, להיבטים נוספים המשפיעים על התנועה של המתרגלות שלנו.
בסדנה נעסוק בחידוד הראייה שלנו כמורות למגוון של תגובות וניואנסים תנועתיים שעולים מתוך תרגול של רפרטואר פילאטיס. בואו ללמוד איך אלמנטים תנועתיים שעד היום ראיתן אך לא נתתן להם מילים ותנועה הופכים להיות כלי משמעותי בדרך ההוראה.
תמיר אשמן-
מנחה ומטפל קבוצתי. מרצה ומנחה בבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת ת``א, מלמד הנחיית קבוצות בסמינר הקיבוצים, ובבית הספר המרכזי לעובדים סוציאליים. מטפל קבוצתי בגברים במרכז גליקמן לטיפול ומניעת אלימות במשפחה. מנהל קליניקה לטיפול קבוצתי ופרטני בתל אביב.
מאיה בן יעקב-
חוקרת עצמאית של גוף ותנועה , מכשירה מורות ומורים לפילאטיס מזה 20 שנה, בשנים האחרונות מפתחת ומלמדת את גישת פילאטיס תרפיה, בעלת קליניקה לשיקום ותנועה טיפולית בתל אביב.

יום ו` 16/6/17 12:00 - 15:00
עלות המפגש - 200 שח

הסדנה מתאימה למורות לפילאטיס, וגם לאלו שתמעניינות בקורס המורות של מאיה ומעוניינות לקבל טעימה מרתקת.

לפרטים והרשמה יש לפנות לגלי פרישמן-

[email protected]

מאיה בן יעקב ותמיר אשמן

מאיה בן יעקב- חוקרת עצמאית של גוף ותנועה , מכשירה מורות ומורים לפילאטיס מזה 20 שנה, בשנים האחרונות מפתחת ומלמדת את גישת פילאטיס תרפיה, בעלת קליניקה לשיקום ותנועה טיפולית בתל אביב.