לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

``מסע של יחסים`` - קבוצה מתמשכת בבת ים

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם שלי חרמון
תנועה מודעת »  המרחב הפתוח »  סדנאות המרחב הפתוח »  המרחב הפתוח בבת ים »

הצטרפ/י
עם : קאת`י ריאן
מתי : חמישי- שבת 27/1/2018-25/1/2018 11:00-17:00
היכן : undefined - יצחק נפחא בת ים.
עלות : ₪4050 ₪
הטבה :₪3,645 לגולשי BodyWays
הצטרפו לאירוע כאן ובפייסבוק הצטרפו לאירוע בפייסבוק
עם :
``מסע של יחסים`` Relation Ship :קבוצה מתמשכת בשיטת ``המרחב הפתוח`` עם קאת`י ריאן. בסדרה של שלושה סופי שבוע במהלך השנה, נשים דגש שונה בכל יחידה על מערכות יחסים אנושיות, על היפה, הפשוט, המורכב

ENGLISH BELOW THE HEBREW
``מסע של יחסים`` Relation Ship :
קבוצה מתמשכת בשיטת ``המרחב הפתוח`` עם קאת`י ריאן
בסדרה זו של שלושה סופי שבוע במהלך השנה, נשים דגש שונה בכל יחידה על מערכות יחסים אנושיות. על הקסום, המסתורי, היפה, הפשוט, המורכב, ביכולת שלנו לבוא בקשר אנושי זה עם זה.
בזמן שלנו יחד נחקור את היכולת שלנו לחוש אינטימיות ולהכיל אותה בגוף, את היכולת שלנו לתת מקום, להכיל ולבטא גם את האנרגיה המינית שלנו, כח החיים, הליבידו- על צדדיו העוצמתיים והתמימים, וכן ביכולת שלנו להכיל רגעים טהורים של נוכחות עם עצמנו.

בסוף השבוע הראשון בסדנה נתרכז בשאלה ``מהי אינטימיות?`` איזו אינטליגנציה רגשית אינטימיות מאפשרת לנו? באיזה אופן אנחנו יכולים לתת ביטוי ל``עצמי`` החי, הפתוח, העוצמתי, הפגיע שלנו, בתוך קשר עם אחרים?

בסוף השבוע השני בסדרה נתרכז בתנועת הליבידו שלנו, כח החיים והיצירה. איך אנחנו מקרקעים את האנרגיה הראשונית הזו, שהיא זכות מלידה של כל אחד, ומבטאים אותה? איך אנחנו נותנים ביטוי לתודעה הייחודית של כל אחד מאתנו, עם הכמיהות, החלומות, הסיפורים, והזיכרונות שקשורים בה?

בסוף השבוע השלישי נעמיק עוד יותר את החקירה של נוכחות במערכות יחסים- עם עצמנו, זה עם זה, ובשדה הרחב יותר - השייכות שלנו לקהילה ותחושת החיבור הרוחני שלנו.

כשנצא למסע יחד, נעשה שימוש במפה של ``מרחב הפתוח``, ונפתח את ארבעת מימדי התנועה - הגופני, הרגשי, התודעתי, הרוחני. נבחן גם את ``ארבעת השתוקקויות`` ביחסים - ההשתוקקות להיות עם עצמי, השתוקקות להיות בקשר עם אחר, השתוקקות להשתייך לקהילה והשתוקקות לקשר עם רוח- כל אלה יטוו לנו דרך במהלך הסדנה כולה. כמו כן נעבוד לכל אורכה עם ``חלון הנוכחות`` ונסמן לעצמנו את הנקודות בהן קשה לנו להישאר נוכחים עם עצמנו.

עבודה זו מזמינה חקירה עמוקה של חלקים בתוכנו וגילוי של מי שאנחנו כבני אנוש, פותחת אפשרויות לשינוי ולקבלה, ומאפשרת רגעים של הנאה עמוקה והוקרת תודה על היותנו בחיים.

היכונו לכל סוגי מזג האוויר על הספינה שלנו! סביר להניח שתימצאו בחברה מצוינת, ועם מפה איכותית שתעזור לנווט דרך כל מה שעשוי להיקרא בדרכנו.....

הסדנה מיועדת לאנשים עם נסיון קודם של מינימום 10 שעות בתנועה ו/או ריקוד במסגרת ``המרחב הפתוח``, חמשת המקצבים או כל שיטה אחרת של תנועה מודעת.

איפה ומתי?
הסדרה בנויה משלושה סופי שבוע (חמישי-שישי-שבת) ומחייבת השתתפות מלאה בשלושתם.

תאריכים (2018) :סופ״ש 1: ינואר 25-27, סופ``ש 2: מאי 3-5, סופ``ש 3: נובמבר 1-3

עלות: 4050 ₪ לכל הסדרה (סה``כ 60 שעות).

מיקום: המרכז לכוריאוגרפיה ``כלים`` , בת ים.
לפרטים והרשמה:
נואל קנין –

קאת`י ריאן עובדת עם תנועה מודעת מזה שנים, עם רקע בתיאטרון, כתיבה ושמאניזם. היא למדה והוכשרה על ידי Gabriel Roth, מייסדת ``חמשת המקצבים``, עובדת בתחום זה ומלמדת אותו מעל 16 שנה. היא אחת ממייסדי ``המרחב הפתוח``- Open Floor International - ומלמדת בכל רחבי אירופה. אוהבת את החקירה המתמשכת של איך ומה זה אומר להיות חי בתוך הגוף האנושי הנע שלנו.
פרטים נוספים על קאת`י ועבודתה באתר
ובאתר

Relation Ship, A Triptych :

An Open Floor Ongoing group with Cathy Ryan

This series of three connected workshops will take a different focus each module on the magic, mystery and ordinary beauty of our ability for relationship with each other. Our time together will focus on our capacity to embody and feel a sense of intimacy, our capacity to inhabit and embody the innocence and power of our Libidic energy – our life force and sexual energy – and our capacity for moments of true presence and being.

The first weekend will focus on Intimacy – what is it? What is the emotional intelligence available to us here? What are the ways we can embody an alive, vulnerable, open and powerful sense of ourselves in relation to others?

The second weekend will focus on the movement of our sexual energy and creative life force. How do we ground and embody this primal energy that is every person’s birth right? How do we embody our extraordinary minds full of stories, longing, dreams and memories around our Libido?

The third weekend will see us entering further the exploration of being present in relationship – to ourselves, each other and the wider field of our communities and our sense of Spirit.

As we set sail together we will use the map of the Open Floor Movement Practice, opening up the 4 dimensions of embodiment on our journey – Physical, Emotional, Mind and Soul. An exploration of the 4 relational Hungers of Solitude, Connection, Belonging and Spirit will thread their way through each weekend and we will work with the Window of Presence throughout, mapping and gauging when it can become difficult to stay present with ourselves.

This work offers deep exploration of parts of who we are as humans, opening up possibilities for change, acceptance and moments of deep joy and gratitude for being alive.

Prepare for all kinds of weather on our ship! Chances are you’ll be in excellent company with a fine map to help steer us through what may come our way…

Cathy Ryan has been working in embodied movement practice for over 15 years. She studied and trained with Gabrielle Roth, founder of the 5 Rhythms® and is a founding member of Open Floor International. She works extensively in Europe and the UK and brings a love of this ongoing exploration of how and what it is to be alive in these moving, humans bodies of our. Cathy also has a background in theatre and shamanic practices. For more details about her work and background see www.humans-being.co.uk and www.openfloor.org

Where and When?
Dates (2018) : Module1: Jan. 25th – 27th Module 2: May 3rd – 5th Module 3:Nov. 1st - 3rd

Hours: Thursday: 11:00 – 18:00 Friday: 11:00 – 18:00 Saturday: 11:00 – 17:00

Participation in all three workshops is a requirement*

Venue: ``Kelim`` Choreography Center, Bat-Yam*
Cost:
4050 NIS to all 3 Modules (60 hours) (960 Euro)

For details and registration: Noel Canin -
Noel- 66

קאת`י ריאן

עובדת עם תנועה מודעת מזה שנים, עם רקע בתיאטרון, כתיבה ושמאניזם. היא למדה והוכשרה על ידי Gabriel Roth, מייסדת ``חמשת המקצבים``, עובדת בתחום ומלמדת מעל 16 שנה. היא אחת ממייסדי ``המרחב הפתוח``Open Floor International ומלמדת בכל רחבי אירופה.

>
חנה משיח
<

כל הפעילויות של שלי חרמון:

תנועה מודעת כל ראשון

תרגול תנועה מודעת בראשון

מפגש בזום, כל מי שנרשם מקבל פלייליסט מפנק ביוטיוב ולינק לזום.» עם שלי חרמון

ראשון-יום אחד
תנועה מודעת כל ראשון

תרגול תנועה מודעת בראשון

עם: שלי חרמון

מתי: ראשון-יום אחד

עם : קאת`י ריאן
מתי : חמישי- שבת 27/1/2018-25/1/2018 11:00-17:00
היכן : undefined - יצחק נפחא בת ים.
עלות : ₪4050 ₪
הטבה :₪3,645 לגולשי BodyWays