לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

תכנית ההכשרה ל TRE® Certified Provider

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם TRE - שיטה עצמי לשחרור מתחים ולחץ
טיפול עצמי »  ™TRE »  תכניות לימוד ™TRE »  ™TRE ב »

הצטרפ/י
עם : אניה בלום
מתי : שלישי- שלישי 11/6/2019-30/10/2018 16.00-20.30
היכן :
עלות : ₪6200₪
עם :
התוכנית מיועד ללמד את המשתתפים את הכישורים הדרושים להיות TRE® Certified Provider שיכול בסיום התוכנית בהצלחה ללמד TRE® ליחדים ולקבוצות.

חלק ראשון

שיתוף בסדנא מבוע/הכירות של של יומיים כתנאי מוקדם לתוכנית המלאה. סדנא זו פתוחה לכל אחד שמעוניין ללמוד ®TRE לשימוש עצמי והיא הינה חלק אינטגרי מהלימודים הנדרשים כדי להיות ®TRE Certified Provider.

לאחר מהסדנא של יומיים כל מי שמעוניין להמשיך את התוכנית ההסמכה המלאה יצתרך להיפגש עם ה Certification Trainer לדון בתכנית הלימודים הדרישות שלו והציפיות.

החלק הבא של קורס ההכשרה יחל ב30 אוקטובר 2018 ויימשך עד ה11 יוני 2019. חלק זה של ההכשרה יכלול בסך הכל 16 סדנאות של חצי יום, שיהיו תיאורטיות ומעשיות. ההשתתפות בסדנאות אלה היא חלק בלתי נפרד מהתכנית. הסדנאות יתקיימו באזור תל אביב .

במהלך חלק זה של ההכשרה, המשתתפים יפתחו ויפעלו את המיומנויות של שימוש ב- TRE®וברגולציה עצמית בתהליך האישי שלהם, וכיצד ללמד את המיומנויות הללו ליחידים ולקבוצות. הם גם ילמדו את התיאוריה שמאחורי הכישורים האלה. הסדנאות יספקו הזדמנות למשתתפים לקבל הדרכה ופידבק על השימוש בכישורים שנרכשו.

על מנת שהמתאמן יהיה מוסמך כ TRE® Certified Provider הם יצטרכו להשלים את כל המפגשים בפועל שיתקיימו במהלך הסדנאות השבועיות. במקרה של היעדר מסדנה, על המתאמן להשלים את התכנים והתרגול של הסדנה. ה-CT יקבע יחד עם המתאמן כיצד זה ייעשה (ניתן לחול תשלום נוסף).

מטרת מפגשי ההוראה בסדנאות תהיה עבור המתאמן לתרגל הוראה תחת פיקוח של CT והמשוב על ההוראה יהיה חלק בלתי נפרד מהסדנה.
לאחר שהמשתתפים למדו התערבויות, תהיה להם הזדמנות לתרגל ולהשתמש בהם לפי הצורך במהלך הסדנאות.

בחלק מהסדנאות, המשתתפים יביאו ליחיד או לקבוצה קטנה של "לקוחות" להשתתף בהוראת הוראה.

המתאמן יהיה מוסמך כספק TRE כאשר הם סיימו את כל הדרישות של ההכשרה והם מוכשרים במיומנויות הנדרשות. זה יכול לקרות בסוף כל הסדנאות או עשוי להסתיים בתוך 6 חודשים לאחר מכן. אם נדרש חניך יותר זמן להשלמת ההדרכה, הדבר יהיה רק בהסכם עם CT.

אניה בלום

הקורס תונחה על ידי אניה בלום ה TRE® Certification Trainer בישראל, TRE® Certified Provider ופיזיותרפיסתית מוסמכת. אניה הכירה ®TRE ב2011, והשלימה את לימודיה אצל מייסד שיטת ה- ®TRE, דר` דיויד ברסלי. כיום, אניה מלמדת את השיטת ברחבי הארץ.

2 אהבו את מה שקורה כאן ולחצו על אייקון הלב

>
אניה בלום
מירלה לוי לביא
Irit Shaked
אניה בלום
ריבי
ריבי
rivi nissim הבחירות של ריבי
יעל דורון
Miriam Lamdan
sigal mayost biran
אסתר
אסתר
דלילה בר
רחל לויתן
<

שתפו חברים

עם : אניה בלום
מתי : שלישי- שלישי 11/6/2019-30/10/2018 16.00-20.30
היכן :
עלות : ₪6200₪