לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

תהליכי ביטוי עצמי יצירתי לנשים בבן שמן

הצטרפ/י
עם : לידר פלח
מתי : פתוח להזמנות
היכן : בן שמן - בן שמן בן שמן.
עלות : ₪280
הטבה :₪250 לגולשי BodyWays
עם :

לידר פלח

וַאֲנִי רְפוּאָתִי | תהליכי ביטוי עצמי יצירתי לנשים
*התמחות בקשיי הבעה, רגישות גבוהה ומצבי בריאות מאתגרים*
בהגיעך לעולם קיבלת טביעת קול ייחודית, ניגון אישי, מהות הכמהה להרגיש ולבטא עצמה מעצם קיומה. גילוי עצמי וגילוף הקול האמיתי (החיצוני והפנימי גם יחד) הוא מסע מרתק, מסתורי ומרגש אל נבכי פנימיותך.

- אם את מבקשת חיבור עמוק לעצמך ולאחרים, התפתחות ושינוי.

- אם לעיתים את מתקשה לבטא את מי שאת באמת, חוששת, נעלמת, נאלמת, מרגישה בלתי-נראית, חנוקה, מגמגמת, מזייפת או מצמצמת את עצמך. אם יש בך צעקה שלא נצעקת - ואת רוצה להפסיק לשתוק ולהתחיל להשמיע באותנטיות ואומץ את קולך.

- אם את בעלת `רגישות גבוהה` (hsp), יש לך עולם פנימי מאד עשיר, את מושפעת מגירויים חיצוניים ומוצפת מהם, נוטה להתכנס פנימה ומאותגרת ביציאה החוצה לעולם. אם את מופנמת. אם גדלת בתחושה שאת שונה, לא שייכת, לא מובנת, לא מספיק טובה, שמשהו פגום או לא בסדר אצלך – ואת רוצה להביע את עולמך, להתחבר לעצמך ולמקור עוצמתך.

- אם את מתמודדת עם כאב/מחלה מתמשכת שמקשה עלייך להיות נוכחת במלואך - ואת רוצה להתחבר לקול המרפאת שבתוכך, לחידוש היחסים עם גופך, לתקווה, להחלמה, לחמלה, לשמחה, לרוממות רוח ולבחירה בחיים חיוניים ונובעים :

אני מזמינה אותך לתהליך אישי חווייתי ומצמיח, להקשבה רגשית-תחושתית עמוקה ולביטוי קולי מגוון, עשיר, מלא השראה וחיים. במפגשים נפתח בעדינות מרחב תקשורת ידידותי אינטואיטיבי לכל החלקים, הדמויות והקולות בתוכך ובמה רגישה לכל מה שזקוק להשמיע ולהישמע.

נעשה זאת דרך פרקטיקות תרפויטיות של הקשבה לתחושות הגוף, דמיון, עבודה קולית-שירית במצב מדיטטיבי, כתיבה אינטואיטיבית, נשימה, דיאלוג חי עם חלקי הנפש ותנועה. כל אלו שפות תת-מודע עתיקות, עשירות, ספונטניות וקדם מילוליות של הנפש שמחברות אל עוצמת העולם הפנימי (והקשר לעולם החיצוני), אל פעימת החיים, האהבה והחַיּוּת, ומקרבות אל שינוי, התחדשות וריפוי יצירתי. 

- התהליכים מאפשרים לעקוף מחסומים שכליים וקושי מילולי וללכת בשביל נסתר שמוביל לרובד עמוק יותר.
הם תומכים גם בקושי חברתי, העלאת בטחון עצמי, ערך עצמי, דימוי עצמי ואהבה עצמית, התבודדות, חרדה חברתית, קושי בויסות חושי, הפרעות במצב הרוח, דכדוך, סטרס, תחושות תקיעות, התמודדות עם שינויים ומעברי חיים, חוסר אנרגיה ועייפות ועוד...מפגש בן שעה ורבע במושב בן שמן (צמוד ללוד. חצי שעה מת"א).

קצת עליי:

B.A פסיכולוגיה-סוציולוגיה מאוני` בר-אילן. בוגרת תכנית ההכשרה "אינטגרציית קול בתנועה" במרכז סינפסה לחקר מסתרי הקול והתנועה האנושיים, בוגרת תכנית הסמכה לליווי תהליכי `התמקדות/Focusing` (כולל הכשרה בטראומה והתמחות בבריאות), הכשרה בתרפיית נשימה, קורס טיפול פרטני בגישת `קונסטלציה משפחתית`, קורס Voice Dialogue, לימודי חשיבה הכרתית/ימימה.
ב-2020 הוצאתי את ספר השירה "לידת הצעקה".
ילידת 1987.רותי מספרת על החוויה שלה מהתהליך שעברה:

"לידר אפשרה לי לצאת מהקונכייה שאני מאכלסת בדרך כלל ולתפוס כל חלק במרחב אשר בו חפצתי. להיות גדולה או קטנה, נעימה או דוקרנית, פרוצה או שמורה, צעירה או בת בלי גיל ועל ידי כך לגלות ולתת ביטוי לחלקיי. זה הרגיש קצת כמו לקרוא שירים שרק הפנים של המגרה ראה עד כה, או לשיר באופן ששרים רק במקלחת – אבל עם נוכחות נוספת שנותנת עוד משמעות ומקום.

את המרחב, לידר עטפה בחמימות, עידוד, קשב, טוהר, שמחת חיים, ונתנה לי מקום לחוות שחרור, דרור וחופש. להיות אני בעוד אני מוכלת במלואי. בנוכחותה יכולתי לחוש יותר עצמי, יותר מעצמי ולקבל אותי בפשטות. לבטא יצירתיות שלא ראתה אור זמן רב ולהשמיע את קולי לצד קול אוהד ומהדהד".

לידר פלח

התמקדות/Focusing, אינטגרציית קול בתנועה ועוד

>
ריבי
<

שיתוף חברים

עם : לידר פלח
מתי : פתוח להזמנות
היכן : בן שמן - בן שמן בן שמן.
עלות : ₪280
הטבה :₪250 לגולשי BodyWays

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות