לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

טיפול פרטני בפסיכותרפיה גופנית

הצטרפ/י
עם : עופרה סיביליה
מתי : פתוח להזמנות
היכן :
אני מטפלת גופנפש - פסיכותרפיסטית גופנית בגישה התייחסותית, מטפלת בשיטת ארויגו (עיסוי בטן ורחם - Arvig Techniques of Maya Abdominal Therapy), רפלקסולוגית בכירה, אומנית יוצרת.
אישה, אימא לשתי בנות מופלאות, שגם הן כבר נשים צעירות. בחיי האישיים והמקצועיים אני מחויבת לחקירה , למידה והתפתחות, דרך הקשבה העוברת בעומק ליבי . אני מטפלת גופנפש - פסיכותרפיסטית גופנית בגישה התייחסותית, מטפלת בשיטת ארויגו (עיסוי בטן ורחם - Arvig Techniques of Maya Abdominal Therapy), רפלקסולוגית בכירה, אומנית יוצרת. אני מוצאת את המפגש האנושי, הבין אישי הנרקם בחדר הטיפולים, כבסיס ומנוף להתגלות, לצמיחה וריפוי. המפגשים איתי, הם הזמנה שלי לקשר. קשר שבו ניתן מקום למילים להיאמר, לגוף להינגע ולנשימה להתחדש... מרגש אותי להיות חלק מהדרך שלך, המתרחשת במרחב שאנחנו שתיים/שניים. בזמנים בהם את או אתה, מבקשים הקשבה עדינה, ליווי ותמיכה, אני מושיטה את ידי ומזמינה אותך להתקרב.

עופרה סיביליה

אני מטפלת גופנפש -פסיכותרפיסטית גופנית בגישה התייחסותית, ומטפלת בשיטת ארויגו (עיסוי בטן ורחם - Arvig Techniques of Maya Abdominal Therapy), רפלקסולוגית בכירה, אומנית יוצרת.

כל הפעילויות של פסיכותרפיה הוליסטית - עופרה סיביליה:

עיסוי בטן ורחם - Arvig Techniques of Ma

טיפול בשיטת ארויגו

מטפלת בשיטת ארויגו (עיסוי בטן ורחם - Arvig Techniques of Maya Abdominal Therapy), ומטפלת גופנפש - פסיכותרפיסטית גופנית בגישה התייחסותית,רפלקסולוגית בכירה, אומנית יוצרת.» עם עופרה סיביליה

עיסוי בטן ורחם - Arvig  Techniques of Ma

טיפול בשיטת ארויגו

עם: עופרה סיביליה

שתפו חברים

עם : עופרה סיביליה
מתי : פתוח להזמנות
היכן :
פנייתך תישלח ישירות למארגנים